Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Fac pariu că ăsta e fostul kallone

nu mai pune k pierzi sigur...poate aflu eu cine e neculai asta tare in gura in fata tastaturii sa il fac sa regerete vorbele de azi noapte...sunt sigur k nici n-o cunoaste macar...o sfatuiesc sa nu bage in seama tot ce se vb pe aici...omu e liber sa scrie orice ,stie k nu poate pati nimik..
Link spre comentariu

cristijoker1 asa mi-a facut si mie sau posibil ca i-am trimis mesaj de pe roaming nr de afara i-am dat mesaj sa o intreb doar daca mai lucreaza si nu mi-a rasp.

 

 

 

Pe 19 i am dat msj la citit dar nu mi-a răspuns.. acuma i am dat iar doar ca nu l a mai citit ..macar sa raspunda sa stim si noi ce si cum ..de ceva timp nu am reusit sa dau de ea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei, cineva credea ca am ramas fara idei...pam pam!

Astazi am vizitat-o si eu pe celebra Deea, am avut noroc cu tragerea la sorti iar din punctul meu de vedere a fost parolista cu programarea, existand intelegere din ambele parti.

Am ajuns la locatie iar cand mi-a raspuns fata aia zambitoare pur si simplu mi-a modificat ziua in bine. Deea e o fata simpla, modesta cu vorbele la ea si super super plina de viata, efectiv am simtit click-ul ala pe care il simti cand te intalnesti cu cineva drag dupa mult timp, cu toate ca e prima oara cand ne gasim!

Am stabilit printre altele cum vor decurge ostilitatile, eu optand pentru o ora cu dorinta ca primul numar neaparat sa fie doar oral.

Oralul de senzatie, facut parca cu o placere neobisnuita, deep si umed la maxim, de m-au facut sa ma urc pe pereti.

Pauza spritz, timp in care am mai povestit de una de alta intr-o atmosfera destinsa si relaxanta.

Al doilea numar a inceput tot cu un oral spectaculos, pus caciulita si urcat Deea deasupra. Aici s-a miscat foarte foarte bine dupa care am trecut la un doggy style frumos la marginea patului frumos. Sper ca am facut treaba ok pentru ca parea sa se simta ok ( simulare, nesimulare daca obtii penalty ti-ai facut treaba :))).

Nu stiu cat de mult conteaza, dar parerea mea despre Deea este una la superlativ, in sensul ca m-am simtit f bine in compania ei, serviciile fiind cireasa de pe tort, atitudinea si comportamentul reprezentand restul tortului.

Note: Oral : 10

Normal: 10

Gfe: 10+ ( pt mn gfe nu reprezinta mozoale si limbi in urechi ci atitudinea omului)

Locatia: 8, este in Tiglina la I, curata, dotata cu tot ce ii trebuie.

 

Propun trecerea ei in top pentru ca acolo ii e locul.

La cat de aglomerata este, nu poate raspunde la toata lumea si sincer nici nu o indemn sa faca asta, nu de alta dar la cati nebuni sunt in Galatiul asta e bine sa se si protejeze.

 

Halatul a fost 200, pe care i-am dat fara sa ma uit, avand in vedere aspectele de mai sus!

 

Sanatate maxima la baieti si fete!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat

Revizitat pe Deea, tot ce pot zice e ca sunt speechless. Notele la fel, cu o exceptie, oralul mi s-a parut putin cam... Exploziv. Deci, e ireal pt mine, vin fara chef, ma refer momentul ala in care nu poti sa o faci sa se scoale cu nimic nimic si ea o face sa se scoale. Nu am mai avut in viata mea parte de asa oral, like fucking niciodata. Intr-un minut eram sa ma urc pe pereti, ar trebui de trecut la fast fuck? 🤣🤣🤣 Glumesc. Cei ce ma stiu, stiu la ce ma refer cu lipsa de erectie.

Am simtit ca mi-a futut pl cu gura, ca sa exprim in cuvinte.

Daca data trecuta era 10+ acum ar fi peste.

Eu sarac cu doar 3 vizite la deea, nu cu 22 cum are alde madalin 🤣

Asta nu e recenzie, e doar comment putin mai lung

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...