Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Mai prestează încercat sa ajung la ea dar numai Răspunde la wapp sau apel ??? Plus ca as spune ca sunt un client “mai vechi” și nu am avut absolut nicio problema

Mai presteaza...raspinde pe wapp...si nu conteaza ca esti mai vechi...cum iti este norocul

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Au fost aici discuții din partea unui user ca se droghează ca etc... si de atunci lucrează doar cu programare pe wassup... a fost un nebun care abera mult, i se pusese pata pe ea rău

Si inca nu s a potolit...cred ca e o "pata" foarte rezistenta:))

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Unii zic ca au ajuns la ea din ce am citit pe aici, cum?.. Nu stiu.. Am mai și sunat-o și când am prins-o cu semnal, dădea ton ocupat sau nu răspundea..

Am prins o pe wapp de vreo cateva ori dupa scandalul ala...si ultima data am fost de 2 ori in aceeasi zi. Acum depinde de ea daca are chef sa munceasca

Link spre comentariu

Salut. 

    Am incercat sa contactez si eu aceasta domnita de mai multe ori in zile diferite ata telefonic dar si pe whatsapp niciodata nu a raspuns.  

 Acuma sincer la ce iti mai faci cont si specifici ca vrei sa fii contactata doar pe whatsapp daca nici macar nu ai placerea sa rapunzi celor care te contacteaza. Scriu aceste randuri pentru a vedea si Andreea poate in viitor va regla aceasta mare neplacere.

   Toate vor seriozitate dar cand e vorba sa ofere la randul lor se cam fac ca ploua. Datorita zilelor destul de multe (in jur de 5 zile) in care am contactat-o pe whatsapp si nu a rapsuns eu n-o mai contactez niciodata.

Parerea mea ar fi de evitat o perioada poate isi revine.

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Bună Gaby24 faptul ca nu ți-am răspuns se datorează faptului ca nu îmi doresc clienti noi sau dacă deja ne cunoaștem și nu ți-am răspuns probabil nu mi-a plăcut comportamentul tău, te pup

 

Apai nici mie nu mi ai mai raspuns de o saptamana si am peste 30 de vizite la tine.....cum sa o mai dam?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Și da apropo am mai precizat o data pe forum când îmi lăsați mesaj lăsați și un timp în care pot sa va răspund altfel chiar ca nu o sa răspund niciodată

 

Andreea, nu te supara acum,eu am specificat că îmi poți răspunde oricând la mesaj, ai citit și atât :))  , dar na, este alegerea ta. O să mai repet schema ...  :flowers2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Apai nici mie nu mi ai mai raspuns de o saptamana si am peste 30 de vizite la tine.....cum sa o mai dam?

Simplu, i-ai placut pana cand nu i-ai mai placut.

Altfel e matematica pura, vor sa se programeze 20 si sunt 6-7 locuri si isi permite sa aiba aere de diva. Daca ar fi 6-7 locuri si s-ar programa 2-3 atunci sa vezi schimbare de atitudine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Simplu, i-ai placut pana cand nu i-ai mai placut.

Altfel e matematica pura, vor sa se programeze 20 si sunt 6-7 locuri si isi permite sa aiba aere de diva. Daca ar fi 6-7 locuri si s-ar programa 2-3 atunci sa vezi schimbare de atitudine.

Eu am renuntat sa o mai caut,bafta nu stau sa ma rog pe banii mei de pizde sa ma primeasca sa le fut....

Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Eu am renuntat sa o mai caut,bafta nu stau sa ma rog pe banii mei de pizde sa ma primeasca sa le fut....

Daca ar fi mai multi care sa reactioneze asa, s-ar mai educa si curvele.

Da nu o mai contacteze nimeni 2-3 luni si apoi sa vedem.

Oricum s-ar putea sa se "regleze" treburile cu alta stare de urgenta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună Gaby24 faptul ca nu ți-am răspuns se datorează faptului ca nu îmi doresc clienti noi sau dacă deja ne cunoaștem și nu ți-am răspuns probabil nu mi-a plăcut comportamentul tău, te pup

  

Și da apropo am mai precizat o data pe forum când îmi lăsați mesaj lăsați și un timp în care pot sa va răspund altfel chiar ca nu o sa răspund niciodată

Citind acest topic nu am vazut nici un comentariu scris de tine cum ca nu mai primesti clienti noi.

Dar acum sincer avand in vedere ca nu scrie te dureau totusi degetelele daca raspundeai la mesajele de pe whatsapp si explicai acolo in 2 radurduri ca nu se poate.

Stii tu noi astia care mai vitam fetele mai sunt si dintre noi seriosi care daca aleg sa-ti scrie pe whatsapp asteapta un raspuns inainte sa faca alta programare.

Daca ne uitam la paginile anterioare vezi totusi ca atitutudinea te contrazice. Sunt x recenzii de la clienti noi care totusi le-ai raspuns si ia-i si primit...

Citeste topicu inainte de a raspunde. Insist aceasta atitudine in opinia mea te face una dintre fetele pe care le evit. Succes.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Bai fraților am lasat-o eu în pace si acuma v-ati apucat voi de ea?? Nu vroiam sa ma bag ,dar stiu o vorba pe care mi-a spus-o de la început de cand am cunoscut-o: "iti raspund cand vreau sa vii la mine, altfel nu", chiar si mie care am zeci de vizite la ea mi-a spus-o ...ce e asa greu de inteles?

Link spre comentariu

Și eu am peste 10 vizite la Deea.. și totuși de 2 luni nu am mai reușit sa ajung la ea, asta e.. alegerea ei, orice lucru are un început și un sfârșit ðŸ˜

 

Este libera sa își selecteze cum dorește clienții.. dar îmi este greu sa cred ca eu unul cu peste 10 vizite și alt coleg cu 20 am fost ok în tot acest timp.. și acum nu mai suntem 🙃ðŸ˜... ceva e 'putred' la mijloc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...