Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare, acum vreo două seri, reușesc să iau legătura cu dameza , stabilit detaliile,fiind hapy că a răspuns din prima și vrea să ne vedem am decolat către P4 ,ajuns cu 2 minute înainte ,sun, trimit mesaj pe watsap să răspundă neam ,am stat sfertul academic,plecat dezamăgit nu știu ce să zic las la aprecierea voastră confrați de suferință nu merită chiar dacă are servicii bune, caracter de ultimă speță ar trebui boicotate să ajungă să cerșească aceste specimene,Puya măcar să răspundă și să zică că nu vrea eu totdeauna am întrebat dacă e ok să rămân dacă nu plec dar sa fii pus pe drumuri aiurea.

Acuma nu vreau sa oridic in slavi...dar am dat mai greu de ia dar cand am stabilit o programare a respectato(decat intt o zi cand a fost la N uri uitase de ptogramarea mea si norocul meu ca era libera atunci
Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru
La 05.12.2020 la 23:20, elprofesoare a spus:

păcat că nu vine Alexandra pe aici :)

Ai vreo referire despre aceasta Alexandra? Ca am pierdut eu o alexandra acum cativa ani din Gl si tare mi-e ca a mai fost si n-am stiut

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna Andreea, ți-am scris de ora 12  pe whatsapp sa ma programez pentru mâine. Dar nu mi-ai răspuns nici ca ai timp nici ca nu ai. Macar un răspuns te rog frumos ca sa stiu cum îmi fac programul. Sunt ăla cu șervețelele 😂😂😂

tel 0748 xxx 716 😊

confirm de acum prezenta mâine indiferent de ora pe care o stabilesti dacă este între 9:00 și 16:00. Citesc dimineata răspunsul tau 😊

 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 7 minute, lotus_77 a spus:

Buna Andreea, ți-am scris de ora 12  pe whatsapp sa ma programez pentru mâine. Dar nu mi-ai răspuns nici ca ai timp nici ca nu ai. Macar un răspuns te rog frumos ca sa stiu cum îmi fac programul. Sunt ăla cu șervețelele 😂😂😂

tel 0748 xxx 716 😊

confirm de acum prezenta mâine indiferent de ora pe care o stabilesti dacă este între 9:00 și 16:00. Citesc dimineata răspunsul tau 😊

 

Nu raspunde la multa lume,nu numai tie😂😂 pacat ca te intarta,dar ramai cu,coaiele unflate😂

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 5 minute, madalinmad11 a spus:

Nu raspunde la multa lume,nu numai tie😂😂 pacat ca te intarta,dar ramai cu,coaiele unflate😂

😂😂😂 întărâtat sau ne....tot tăvălesc ceva...ori acasa ori pe aici. Nu las eu copitele asa 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 50 minute, michaeljiji a spus:

Noi am avut asa ceva in Galati? 🤯

Oficial, donsoara scrie pe topicul ei, pe la pagina 6-7 , ca nu vrea sa presteze niciodata in Galati, si spune acolo si motivul :D 

  • Like 3

 

Link spre comentariu
Vizitator fytgl1
Reputație: 0

Andreea aka Deea tatuata. Am avut si eu norocul sa o prind la ceas de seara dupa multe saptamani in care am incercat fara succes. Singurul regret este ca am ramas doar un numar deoarece eram presat de timp si sincer nu ma asteptam sa imi raspunda.

Note:

Fizic: 8.50. Tipa arata bine, draguta, bine proportionata, dar as fi preferat sanii sa aiba mai mult volum. Pe mine m-a atras pentru ca pare genul de “girl  next door”.

Oral: 8.50. Face deep fara probleme, iar asta inseamna ceva in economia jocului ;)

Normal: 9. Accepta diferite pozitii, se implica.

GFE: Comunicatica, stie sa se faca placuta, pacat ca nu face FK.

Locatie: Cea consacrata.

Tarif: 100/200 RON

Am mai facut recent o programare pe WhatsApp, mi-a confirmat fara probleme, dar cand s-a facut ora nu mi-a mai raspuns. Nu mi se pare corect, ma pui pe drumuri aiurea, conteaza si timpul meu. As fi vrut sa aprofundez subiectul Deea mai in detaliu, dar este dificil de gasit mimoza.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...