Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

De asta m-am si băgat, deși stiu k o s-o supere treaba asta...lasati-o in pace k e mai bine pt toti...are oferte deja din alte părți si nu cred k v-ar conveni sa o pierdem...încă o dată calm fraților

Mor de râs! U sa spui asta? :d Si eu ma abțin sa mai comentez topicul asta, dar și u brutus?

Spor la toată lumea, sa aibă măcar parte de o vizita la Deea. Cu drag! E ceva gen: must have!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Mor de râs! U sa spui asta? :d Si eu ma abțin sa mai comentez topicul asta, dar și u brutus?

Spor la toată lumea, sa aibă măcar parte de o vizita la Deea. Cu drag! E ceva gen: must have!

da frate , i-am promis la prințesa k n-o mai supăr ðŸ˜ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Eu propun sa lasam fata in pace daca promite ca saptamana viitoare isi face timp pentru cativa membri ai forumului carora le este dor de ea si pe care nu i-a mai primit de mult ..... :lol:  

Ce zici andreea0305, te bagi ???? :D  Ca sa incepem sa facem lista .. :D 

 

 

da ce da încă lumea...Nu ai idee cati stau in umbra si iau fetele care trebuie de pe forumul asta...Nu mai contează tariful...

Am eu idee, asa este , o groaza de labagii ordinari stau la mocangeala aici sa prinda pizdele mai bunicele ... :D 

Si dupa ce le "prind" , incep sa le imbarlige sa nu mai primeasca decat anumiti clienti, aia care cotizeaza mai mult decat tarifu standard, sau aia care vin pentru minim 2-3 ore .... stie fratele tau ce putori ordinare umbla prin Galati si pandesc pe forum,  futu-i in gura sa ii fut ... :lol: 

 

Si nu numai din Galati, sunt si de pe alte orase care cauta curve bunicele pe aici ca sa le atraga spre alte zone, spre Bucuresti, Cluj, Brasov, Oradea etc 

 

De asta in pula mea mai trebuie sa mai mergem si blat uneori , ca sa avem si noi timp sa ne bucuram de ele pana nu le prind toti mocangii curului ..... :lol:  :lol:  :lol: 

  • Like 3

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Si nu va mint...Nu imi plăcea dupa poze si anunt...cu toate că o vizitase pe lavinia cand era cu ea ...dar nu era si ea in momentul ala la locație...voi m-ati convins sa incerc cu recenziile voastre cu toate că aveam cont de prin 2012 daca nu ma înșel...cand am vazut-o la ușa s-a terminat șmecheria...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

lavinia era mai curvita,genul de bagaboanta vera

Lavinia despre care vb si cu Andreea au prestatimpreuna la blocul de de la mall?Italian Residence ceva de genu'? Bine mai demult ....pe la inceputurile lor..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu-mi face placere sa comentez aici ...eu datorita lu tatuata le respect pe toate prietenele ei k au fost toate pe lângă mine...K i-am greșit ei i-am explicat de sute de ori de ce am facut-o ...asa e ea imposibil de sucit k sa țineți minte

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Lavinia despre care vb si cu Andreea au prestatimpreuna la blocul de de la mall?Italian Residence ceva de genu'? Bine mai demult ....pe la inceputurile lor..

Da da . Undeva la etajul 6 sau 7 daca nu mă înșel. Mie si lavinia îmi plăcea tare , il.sugea gen Deea..până la cotor
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Da da . Undeva la etajul 6 sau 7 daca nu mă înșel. Mie si lavinia îmi plăcea tare , il.sugea gen Deea..până la cotor

Ms ,m-am lamurit ce si cum...aveam ceva amintiri de acolo :))) da nu stiam ca despre ele e vorba,mai ales ca e Deea de acolo in topicul asta...ca incerc si eu de ceva timp sa ajung ,da e cu ghinion se pare...aia e...are balta peste...

Peace!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu vreau sa cad iar nașpa...sunt la un after si nu stiu stiu cum sa ma pis pe locală k sa isi vada de treaba lor....Nu m-am jurat pe dumnezeu dar daca nu ma blocat fetisoarara aia va promit k va dau profilul ei...Oricum k fapt divers nu are nicio treaba cu tatuata

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Nu vreau sa cad iar nașpa...sunt la un after si nu stiu stiu cum sa ma pis pe locală k sa isi vada de treaba lor....Nu m-am jurat pe dumnezeu dar daca nu ma blocat fetisoarara aia va promit k va dau profilul ei...Oricum k fapt divers nu are nicio treaba cu tatuata

Ia-le o cafea si zi-le sa virbeasca intre ei ...doar la asta se pricep : lll
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Hai k am ajuns acasă ..cu bine :)))) si v-am promis ceva de antonia, k sa nu mai spuna lumea k vb degeaba sau la mișto...încă nu am 200 de postari k sa am PM...cui trimit ce am promis k sa fie ok? Ar fi culmea sa ma baneze iar cand sunt la jumate. 🤣..sincer ma doare la bască , postez ce vreau k ma tine fata de oricine...pt mine no1 e Andreea si ea stie asta orice ar face ea ...am mai spus eu o vorba :Dacă ai las o recenzie si ea imi da like :) ca sa rămânem prieteni totuși, am la copy /paste , linckul de la profilul ei...veniti voi cu o sugestie...

Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am trimis linck-ul la unul din băieții vechi k sa nu am eu probleme aici, deși nu imi pasa...băiatu o sa trimita mai departe la cunoscuții lui de incredere...care sperati k o sa dati acuma de profilul Andreei ,va înșelați amarnic 🤣🤣😠va spun eu k e setat mai ceva ca un seif elvețian 😂😂😂😂 numai eu stiu ce plata am facut k sa ai vad poza de la profil si ce avea la story 🤣🤣😄😄e dificilă rau femeia asta ...sau poate doar pt mine...ðŸ™

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...