Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

La ce laude i se aduc mai ca m-as risca sa o vizitez, am mai incercat de doua ori in trecut dar nu ne-am armonizat programul ca sa fiu mai elegant in exprimare.

Dar din ce a scris rechinul pe topicul Mariei, cu lista scurta, ar fi o explicatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost ieri la deea într-un final

A spus că nu a lucrat până Ieri.. din cauza covid 19

Oral executat până.la contor 10+

Normal 9 . Ii place dar mai multe face cu gura

Eu ma duc mai mult la ea ptr oral.

Spor la futut colegi.

Ps: ii place cu capul în jos la marginea patului si muită până în gat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Ps: ii place cu capul în jos la marginea patului si muită până în gat.

 

:laugh2  curvarule2020, nu-i asa ca ai mai avut un cont galben aici ??? ....  :laugh2 si la un moment dat am schimbat si niste mesaje in privat, daca tiu bine minte , nu-i asa ?? .....  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1

 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Am fost ieri la deea într-un final

A spus că nu a lucrat până Ieri.. din cauza covid 19

Oral executat până.la contor 10+

Normal 9 . Ii place dar mai multe face cu gura

Eu ma duc mai mult la ea ptr oral.

Spor la futut colegi.

Ps: ii place cu capul în jos la marginea patului si muită până în gat.

 

Adevarat,ii place tare la marginea patului pe mine ma tragea ultima oara sa io bag toata in gura :))

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

:laugh2 curvarule2020, nu-i asa ca ai mai avut un cont galben aici ??? .... :laugh2 si la un moment dat am schimbat si niste mesaje in privat, daca tiu bine minte , nu-i asa ?? ..... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Da da rechine . Așa e . Nu mai dăm nume nu ? :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Da da rechine . Așa e . Nu mai dăm nume nu ? :)))

 

Normal ca fara nume fratelo, la curve in Galati se merge pe discretie, asa e cel mai sanatos ....  :laugh2

  • Like 1

 

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Salut, daca poate un coleg sa mi spuna si mie prin ce zona are locatia, punct de reper,un nume de strada ceva. As dori sa o vizitez si eu (sunt din braila) si mi ar fi mult mai usor sa ajung la ea daca as stii cam pe unde are locatia, as economisi din timpul de deplasare si as reduce riscul sa ajunga alt client inaintea mea (am inteles ca merge pe primul venit sau "lista scurta"). Va multumesc anticipat!

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

No,buna seara.Mai traieste corvetul asta?

Controleaza pe Publi24 inainte de a intreba ! ;)

 

Valabil din 03.06.2020 20:03:44

 

Pasarica e "safe & sound" ! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Creca e la stou anuntul doar sa vada daca ii suna telefonul cum mai face ea de obicei....

Eu am fost la ea acum 3 4 zile . Am tras rău în ea. Nu stiu daca a mai pățit cineva cu ea . Dar a avut un super orgasm ... probabil era excitată rău de la colegu dinaintea mea :))))
Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Eu am fost la ea acum 3 4 zile . Am tras rău în ea. Nu stiu daca a mai pățit cineva cu ea . Dar a avut un super orgasm ... probabil era excitată rău de la colegu dinaintea mea :))))

 

Eu n am mai prins o de saptamani bune:))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

E greu de prins in perioada asta

dacă nu te are în listă da, eu am avut noroc de un coleg care mi-a recomandat-o și am prins-o în perioada sărbatorilor, am stat câteva ore la ea.. am scris ceva aici https://nimfomane.com/forum/topic/136898-andreea-0758305966/?do=findComment&comment=6045686 ...pfff

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Arată bine capra dar parcă e prea masivă asa per total, mai ales in zona pulpelor-fundului și șoldurilor, poate pentru unii e wow asta dar me like mai spre slim sau un pic peste slim..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Arată bine capra dar parcă e prea masivă asa per total, mai ales in zona pulpelor-fundului și șoldurilor, poate pentru unii e wow asta dar me like mai spre slim sau un pic peste slim..

după ce ajungi la ea îmi zic cum a fost! eu aveam de gând să stau 4 ore cu ea, dar trebuia să fiu undeva prin Mazepa..

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...