Sari la conținut

0799136926 Poze Reale Nu Insista.30Ani.


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu e in zona dna ghica planorama... poze reale tipa in jur de 30 de ani drăguță servicii oral si normal 100/200 totul protejat nimic extra nimic in plus... curata ascultatoare am stat o finalizare nu m-a grăbit nici nu am depășit 30 de minute...

Zicea ca vrea sa se mute dar tot in zona ca nimerește lumea greu...

Mai are o colega mai tânără și mai pe gustul meu dar pentru ca nu aveam chef de alegeri am decis să o cunosc dupa... si acum o sa ma intorc zilele astea sa o testez si pe ea

Singurul minus ar fi lipsa aerului condiționat dar dacă oricum se muta nu mai contează

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Setat pe o muie memorabila (sa dau, nu sa iau) ma programez la bruneta 0764226259. Dupa cum s-a mai scris pe topicul ei e varza cu programarea asa ca muia am luat-o eu. Deschid publi, al doilea anunt cu "matura" este al titularei topicului. Intr-un sfert de ora bat la usa doamnei. Imi deschide un fotomodel de fata (doar la corp, fatzisoara e din alt film, cu soricei). Bey frate, buna grav, slim, picioare drepte, umeri drepti bazin mititel par superb manute mici si delicate, ce mai nimfa. Fetzisoara cu un rictus amar in colturile gurii, ascutita. Trei vorbe, ia suta ptr 20 minute, dusat cu niste rest de Dove, zbang in pat, se baga intre picioarele mele si da drumul la muie, miscari complicate de cap si manutza. Efect rapid, in doua minute anunt ca normal nu mai e nevoie, sa ramanem la oral. Da cu sabia si zice sa o anunt cand termin ca nu face CIM. Schimb setarea initiala, monteaza cu dexteritate un fulgarin, o pun pe o parte si usurel sa nu o defectez in fragilitatea ei ma bucur de stramtoarea calda. Vars in gluga nelinistea coaielor, imi da fulgarinul jos, ma spal, boarfele pe mine, multumesc frumos si ies in vipie.

  Locatie  7, parter pe Basarabia, un ventilator agita zbarnaitor vazduhul din odaie, curatel, o colega pe balcon vorbeste incet la tel.

  Fata  10 la corp 5 la chip, 30 ani declarati, un pic de floaca artistica pe pubis, cat sa nu crezi ca e **spam editat**.

  Igiena OK, nu am adulmecat nimic, tusheu placut al pielii, par curat, ingrijit.

  ON 7-8, NP 5, a stat cum am vrut si atat, desi nu m-am oprit dupa ce mi-am dat drumul si am facut pitit momentul, la 2 min mi-a cautat privirea cu nedumerire in ochi, "nenea,ce ai, ajunge, ca pentru atat ai venit"

  Tarif 100 ptr 20 min, 150 1/2h (aici a licitat prosteste, sunt prea batran pentru d-astea).

  GFE  pentru ce ? Politicoasa, zambeste cand trebuie.

Concluzie, misto muierea, buna grav ptr aia cu slim preferinte. Mie imi plac puicile de carne.

  • Like 15
Link spre comentariu

Setat pe o muie memorabila (sa dau, nu sa iau) ma programez la bruneta 0764226259. Dupa cum s-a mai scris pe topicul ei e varza cu programarea asa ca muia am luat-o eu. Deschid publi, al doilea anunt cu "matura" este al titularei topicului. Intr-un sfert de ora bat la usa doamnei. Imi deschide un fotomodel de fata (doar la corp, fatzisoara e din alt film, cu soricei). Bey frate, buna grav, slim, picioare drepte, umeri drepti bazin mititel par superb manute mici si delicate, ce mai nimfa. Fetzisoara cu un rictus amar in colturile gurii, ascutita. Trei vorbe, ia suta ptr 20 minute, dusat cu niste rest de Dove, zbang in pat, se baga intre picioarele mele si da drumul la muie, miscari complicate de cap si manutza. Efect rapid, in doua minute anunt ca normal nu mai e nevoie, sa ramanem la oral. Da cu sabia si zice sa o anunt cand termin ca nu face CIM. Schimb setarea initiala, monteaza cu dexteritate un fulgarin, o pun pe o parte si usurel sa nu o defectez in fragilitatea ei ma bucur de stramtoarea calda. Vars in gluga nelinistea coaielor, imi da fulgarinul jos, ma spal, boarfele pe mine, multumesc frumos si ies in vipie.

Locatie 7, parter pe Basarabia, un ventilator agita zbarnaitor vazduhul din odaie, curatel, o colega pe balcon vorbeste incet la tel.

Fata 10 la corp 5 la chip, 30 ani declarati, un pic de floaca artistica pe pubis, cat sa nu crezi ca e **spam editat**.

Igiena OK, nu am adulmecat nimic, tusheu placut al pielii, par curat, ingrijit.

ON 7-8, NP 5, a stat cum am vrut si atat, desi nu m-am oprit dupa ce mi-am dat drumul si am facut pitit momentul, la 2 min mi-a cautat privirea cu nedumerire in ochi, "nenea,ce ai, ajunge, ca pentru atat ai venit"

Tarif 100 ptr 20 min, 150 1/2h (aici a licitat prosteste, sunt prea batran pentru d-astea).

GFE pentru ce ? Politicoasa, zambeste cand trebuie.

Concluzie, misto muierea, buna grav ptr aia cu slim preferinte. Mie imi plac puicile de carne.

Bravo recenziaðŸ‘

Link spre comentariu
Vizitator bruneta168
Reputație: 0

Setat pe o muie memorabila (sa dau, nu sa iau) ma programez la bruneta 0764226259. Dupa cum s-a mai scris pe topicul ei e varza cu programarea asa ca muia am luat-o eu. Deschid publi, al doilea anunt cu "matura" este al titularei topicului. Intr-un sfert de ora bat la usa doamnei. Imi deschide un fotomodel de fata (doar la corp, fatzisoara e din alt film, cu soricei). Bey frate, buna grav, slim, picioare drepte, umeri drepti bazin mititel par superb manute mici si delicate, ce mai nimfa. Fetzisoara cu un rictus amar in colturile gurii, ascutita. Trei vorbe, ia suta ptr 20 minute, dusat cu niste rest de Dove, zbang in pat, se baga intre picioarele mele si da drumul la muie, miscari complicate de cap si manutza. Efect rapid, in doua minute anunt ca normal nu mai e nevoie, sa ramanem la oral. Da cu sabia si zice sa o anunt cand termin ca nu face CIM. Schimb setarea initiala, monteaza cu dexteritate un fulgarin, o pun pe o parte si usurel sa nu o defectez in fragilitatea ei ma bucur de stramtoarea calda. Vars in gluga nelinistea coaielor, imi da fulgarinul jos, ma spal, boarfele pe mine, multumesc frumos si ies in vipie.

Locatie 7, parter pe Basarabia, un ventilator agita zbarnaitor vazduhul din odaie, curatel, o colega pe balcon vorbeste incet la tel.

Fata 10 la corp 5 la chip, 30 ani declarati, un pic de floaca artistica pe pubis, cat sa nu crezi ca e **spam editat**.

Igiena OK, nu am adulmecat nimic, tusheu placut al pielii, par curat, ingrijit.

ON 7-8, NP 5, a stat cum am vrut si atat, desi nu m-am oprit dupa ce mi-am dat drumul si am facut pitit momentul, la 2 min mi-a cautat privirea cu nedumerire in ochi, "nenea,ce ai, ajunge, ca pentru atat ai venit"

Tarif 100 ptr 20 min, 150 1/2h (aici a licitat prosteste, sunt prea batran pentru d-astea).

GFE pentru ce ? Politicoasa, zambeste cand trebuie.

Concluzie, misto muierea, buna grav ptr aia cu slim preferinte. Mie imi plac puicile de carne.

Ți-am dat teapa? Pe ce motiv ? Te-am rugat sa-mi confirmi inainte cu o ora!!!! Puteai sa postezi si pe topic-ul meu ca nu era nici un fel de problema😃 !
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost, am futut, am plecat.

Note.

Locație: garsoniera parter împărțită cu colega de după perdea, blonda, 1.60 vreo 55 kg, rebeca, ok.

Oral. Bun. Ba.... bun. Mi-a plăcut. 9:50.... ca nu face cim.

Normal: eu 10, ea 8.... nu prea participa. Dar nu e bai.

Gfe: nu asta ma interesează, dar este comunicativa. 8-9

Halat- 100/număr.

Posibil sa revin la colega.

Pozele.... par reale... dar o avantajează. Aspect ea . Nota 8-8:50.

NU ESTE URÂTA LA FATA! E normala.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...