Sari la conținut

Blonda Miniona 0766796959


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 32112
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 ore, ionela283 a spus:

Buna ,dragilor ma poate ajuta si pe mine cineva cu schimbarea numelui ca ma tot confunda lumea cu cealalta "Ionela miniona"

Ceau,

trimite un mesaj sau raport la moderatori. Doar ei pot face asta . Bafta !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună,da sunt in timisoara Serviciile sunt de oral,normal sex între sânii 69si masaj de relaxare, 100de lei finalizarea 200de lei ora 😘😘Si pt locație ma poti suna 😘😘😘🤗🥰

Link spre comentariu

Salutare, am dat si eu o fuga pana la fata asta si nu a fost o experienta draguta. Am sunat cand am fost prin zona, am nimerit sa fie libera. Nu are colega acuma, sta singura. Dupa o scurta igienizare la baie (am facut dus acasa cu 15 min inainte) revin in camera si tipa era pe telefon cu urmatorul, cica “10 minute sunt libera” mda... ce sa zic, trebuia sa plec de atunci, aparent finalizarea ii la 10 minute mai nou. In camera destul de intuneric, am batut si eu un apropo de bec dar nu si-a dat seama fata. In fine, ma punn in pat si incepe cu un oral destul de rapid, asa cam pe fuga, cu o mana pe un prezervativ desfacut, pregatita si pusa sa termine repede cu mine. Putin oral si ceva comentarii de “stai asa, nu asa, nu pune mana asa” de nu prea am inteles ca nu o tineam de cap sau altele. Punem prezervativul si zic ca dau repede si plec, o pozitie, pe la spate cateva minute si am terminat. M-am imbracat si ea astepta la usa dezbracata sa deschida sa plec, nici aa ma spal pe maini nu am mai apucat. Nu stiu daca a avut ceva cu mine, nu i-am zis ca vin de pe forum sau altele, stia de pe publi. Poate ii altfel cu clientii de pe forum. A vorbit frumos dar sec, plictisita, programat pe ala in 10 minute dupa mine, m-am simtit grabit, deloc placut, 0 discutii si destul de intuneric acolo. 
 

plata 100 lei

oral: 5 , prea repede si folosit mult mana

normal : 5 

igiena: 10, nimic de comentat aici

atitudine : 5 plictisita si pe fuga 

timp petrecut: 15 minute
 

De revenit: pentru mine nu, desi ii miniona si as fi vrut sa incerc alte pozitii , dar mai bine lasa. 
 

Ionela, daca cumva nu ai chef/stare etc sa iei un client, mai bine ii spui sau inchizi telefonul.  

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna nu sunt o persoana care sa nu imi placa sa comunic sunt in functie de client,si cu programarile zic in 10 min de si stiu ca multi clienții nu vin si nu isi respecta programarile...Nustiu daca ti am menționat "sa ma suni cand pleci spre mine"😘😘 

Si la mine finalizarea tine 15 minute de acea iau 100 de lei pe finalizare si 200 de lei pe ora😘😘

  • Minus 1
Link spre comentariu

18 minutes ago, ionela283 said:

Buna nu sunt o persoana care sa nu imi placa sa comunic sunt in functie de client,si cu programarile zic in 10 min de si stiu ca multi clienții nu vin si nu isi respecta programarile...Nustiu daca ti am menționat "sa ma suni cand pleci spre mine"😘😘 

Si la mine finalizarea tine 15 minute de acea iau 100 de lei pe finalizare si 200 de lei pe ora😘😘

Nu aveai cand sa mentionezi ca am sunat cand am fost acolo, ai zis adresa cu o zi inainte cand am sunat pentru detalii. Ai zis ca nu lucrezi cu programari si sa te sun cand sunt prin zona. Aia am facut. Legat de finalizare, 15 minute dureaza? Mai bine nu scriai, nu am mai auzit asa ceva. Mi se pare ciudat, putin, si pe banda rulanta. Si la ora? 200? Cate minute e voie? Legat de comunicare, nici nu ai timp in alea 15 minute, preludiu oricum 0, macar o conversatie mica dar erai deja cu prezervativul in mana si dai bataie. In functie de client? Pai in 15 min nici nu aveai timp sa-ti dai seama cum sunt, ai aruncat vina pe mine ca cica in functie de client. In fine, spor. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...