Sari la conținut

Blonda Miniona 0766796959


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Atunci scuze ca te am confundat dar am primit mesaj de la cineva,în care mi a zs ca este de pe forum si a început sa vb vulgar sa insite cu alte servicii,de aceea te am confundat.

Scuzeee😘😘🥰

Link spre comentariu
Acum 8 minute, ionela283 a spus:

Atunci scuze ca te am confundat dar am primit mesaj de la cineva,în care mi a zs ca este de pe forum si a început sa vb vulgar sa insite cu alte servicii,de aceea te am confundat.

Scuzeee😘😘🥰

Nu ii stress, poate reușesc sa te cunosc mâine 🥰😘 noapte bună😘

Link spre comentariu

Am vizitat-o eu azi pe domnisoara, intr-adevar este foarte mica dar intr-un mod super hot. Am sunat a raspuns mi-a dat adresa si am plecat spre ea. Cand am ajuns , ma poftit in camera de nebunii , am cerut sa ma igienizez, la dus prosop curat sampon a fost ok , am iesit ma asteptat in usa si am intrat in camera.

Sa fiu sincer nu prea sunt o persoana vorbareata dar am schimbat cateva vorbe si am trecut la treaba.

Am inceput cu ON dupa care am trecut la misionar unde am finalizat in prez.

Mi-a dat jos balonasul si mi-a facut un masaj destul de relaxant vreo 15 minute dupa care trecem la nr 2.

Aici am schimbat mai multe pozitii cu ea , e foarte ascultatoare nu comenteaza ca o doare , nu face figuri ca nu sta nu stiu cum, incearca sa iti faca pe plac .

Intr-un final a fost o experienta ok, la oral mi-a placut ca il face umed si adanc , deci a luat-o cu pofta parca , m-am simtit foarte bine cu ea , desi niciunul dintre noi nu e foarte vorbaret, a fost bine . Cred ca am sa mai revin la ea dar trebuie sa gasim un subiect de comunicare ca am facutsex ca 2 muti😂😂😂

Ionela ma bucur ca te-am cunoscut si te asteptam inapoi in tm ca esti misto.😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salut am vizitat și eu pe domnișoară blonda.Ce pot spune locație pe Gheorghe  Lazăr  un apartament mai avea doua colege,cuib mai exact.Merge pe principiul primu venit primu servit .De vorbit nu ai ce vorbi e setata pe treaba ei nu excelează nici la prestații eu sictirita  plictisita, .Dus inexistent  nici înainte nici după.Are o față asa gretoasa. As vrea sa o pot recomanda doar pentru o descărcare rapida dar nu pot ca face nu mai figuri la poziții,asa nu nu asa.etc...Pentru mine clar nu o sa mai revin .Nu știu cum sunt colegele ei .

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Da nustiu ce pot sa zic despre tine, eu am plecat de joi nustiu daca tu esti tipul ala enervant care te am scos eu afara după prima finalizare si ti am dat banii înapoi ca ai vrut să stai o ora.

Si sa iti zic ca nu sunt deloc plictisită dar nu te astepta ca o sa vb eu asa singura daca tu esti un arogant,clar nu o voi face.

Si am comentat odata ce eu iti zic clar si am.spus la toata lumea ca finalizarea o fac doar pe Sânii si vii tu ca fara sa anunți fara nimic sa faci finalizarea pe fund si nu ti a convenit ca nu am stat si ai fost foarte deranjat ca alte fete fac.....Si stai linistit ca daca ai mai reveni la mine nu te voi primi eu.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
La 09.08.2021 la 6:36, ionela283 a spus:

Da nustiu ce pot sa zic despre tine, eu am plecat de joi nustiu daca tu esti tipul ala enervant care te am scos eu afara după prima finalizare si ti am dat banii înapoi ca ai vrut să stai o ora.

Si sa iti zic ca nu sunt deloc plictisită dar nu te astepta ca o sa vb eu asa singura daca tu esti un arogant,clar nu o voi face.

Si am comentat odata ce eu iti zic clar si am.spus la toata lumea ca finalizarea o fac doar pe Sânii si vii tu ca fara sa anunți fara nimic sa faci finalizarea pe fund si nu ti a convenit ca nu am stat si ai fost foarte deranjat ca alte fete fac.....Si stai linistit ca daca ai mai reveni la mine nu te voi primi eu.

 

Faci confuzii nu sunt tipul menționat de tine

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am chef de scris azi si las si aici recenzia pentru vizita facuta acum cateva luni.Locatie langa Kaufland,Circumvalatiunii.Programare facuta din timp pentru dimineata devreme.Ajuns la fata locului imi deschide usa o fiinta micuta😅eu avand 1.92m,frumusica.Ma pofteste in camera,nu prea vorbareata,doar ce si cum facem😁Am achitat 200 pt o ora si a inceput oralul bunicel,dupa o perioada trecem la normal ea deasupra si finalizare in prezervativ.Al doilea numar nu a mai avut loc deoarece am fost sunat si a trebuit sa plec urgent din pacate.A fost prea scurta vizita sa pot sa fac o recomandare,poate data viitoare daca va fi.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:isoara
  • Oras:isoara

Pana la urma mi-am luat inima in dinti si am zis hai sa incerc si rau am facut.

Sunat, eram in zona am ajuns in 5 minute, am urcat sus, deschide usa o fata micuta slabuta dar cu forme ok, prea slaba si pentru gusturile mele care imi plac fetele mai slabute, totusi am ramas.

Intru in camera ma dezbrac direct, o atmosfera rece din partea ei, eu incerc sa ii fac un compliment ceva, dar in continuare rece, raspunde si la un client in timp ce ma dezbrac la care ii zice ca  suna imediat inapoi ca acuma are ceva treaba. Ii zic sa ma lase pe mine sa o dezbrac daca tot am dat un ban sa ma bucur putin de ea :)), curulet mic usor bombat dar carnea moale pe ea, ii dau sutienu jos sani frumuseo sfarcuri mari stateau bine dar moi si aia. Trece la un oral slabut ia doar capu in gura fara zone adiacemte dupa 30 de sec vrea sa puna prezervativul , ii zic mai fa putin de oral macar inca 1 minut, mai face 30 de sec, tehnica buna de pus prezervativ si zice hai deasupra, ma pun deasupra pune putin scuipat pun si eu pe trompa, intra bine fara lubrifiant, schimbam pe o parte, ea micuta o pui cum vrei , a mers bine si pe o parte, i-am zis hai capra, s-a conformat, s-a pus pe marginea patului sa pot sta eu in picioare sa am indemanare mai buna, am incercat sa ma joc putin cu gogu pe la pasarica ca vorba aia sintem oameni daca doream sa dau intro gaura luam o pizda de cauciuc si dadeam ca disperatu, problema e ca fata imi zice hai bag-o  o data si termina-te o data, moment in care mi  s-a taiat tot chefu, dar pe astea cu hai terminate le pedepsesc rau, ca dau cat de tare pot in ele si sa vezi surpriza ca i-am dat hard rau de tot 1 minut si nu s-a plans ca o doare sau ceva, am finalizat in balon si igienizat cu 2 servetele in timpul asta ea raspunde la telefon.

Timp total cu plecat de la masina mers 50 m, uracat sus, desbracat, actiune, imbracat, intors la masina, intrat in masina 18 minute, actiunea undeva la 5 minute maxim si deja ma certa ca nu ma termin o data, caracteru asta pt. mine e clar de evitat.

FATA: Igiena 8- sigur nu face dus intre clienti dar nu am simtit nimic suspect.                                     Aspect 7- 40 kg, 7 pt. ca are fund ok si sani ok, la fata nu e rupta din rai.

NP: 7, scad un punct din cauza ca a zis hai termina-te o data si inca 2 din cauza ca nu se implica nu da contre sta sa dai in ea, dar e ok ca duce nu se plange. E ciudat ca astea mici duc cel mai bine la ciocan mare.

ON: 6, o ridica tehnica de pus prezervativul si faptul ca nu am simtit dinti, in rest nimic spectaculos.

GFE: 1, rece, atitudine de rahat, e ca atunci cand iti faci o firma si jecmanesti clientii, vine unu si cumpara serviciile o data ca a doua oara se duce in alta parte si la un moment dat cand o sa treaca toti potentialii clineti pe la tine o sa intri in faliment.

Locatie: 4, e ok zona locuri de parcare, dar igiena 0 lenjerie de pat murdara neschimbat cred ca de cand lumea, dupa ce a terminat cu mine a intins-o putin pt. urmatorul, fara dus, cand am ajuns acasa "am intrat in dus cu tot cu haine", ma simteam mega murdar.

De recomandat, eu zic ca nu, mai bine pui 50 de lei in plus si gasesti fete super ok la 150, ca sa nu o compar cu Deea aia care la 100 nu ai cum, comparat cu aia, asta e maxim de 30 lei, si daca ma gandesc bine au mai fost ceva fete la 100 mult mai ok.

De revenit, raspuns corect clar nu.

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...