Sari la conținut

Blonda Miniona 0766796959


Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Serviciile mele sunt:sarutari corporale,masaj,oaral(protejat\neprotejat)in functie de igena,normal doar protejat orice pozitie 69 ,finalizarea se poate face si corporala.Pretul este 100fin/200ora.Va pup si va astept cu drag😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,ieri am trecut si eu pe la Ionela, sunat inainte intrebat servici pret locație, si revenit cu tel cu 15 min inainte , spune ca e liberă , ajung la locație Gh Lazăr sun se auzea ca e pe str spune ca ajunge imediat , spune ca e in trafic,spun fain duar ce am vb si uite, ma învârt 5 min si primesc beep sun era in fata blocului a fost sa cumpere prez si serverele umede, am urcat împreună in ap , ma cer la baie pt reîmprospătare desi făcusem dus acasa, ea m a astepta dezbrăcată in camera ii zic raman o fin si ii dau 100 ton din proprie inițiativa,ea pregateste un prez si intreaba cum doresc or , ii zic ne protejat,o sterge inainte cubsrvetelul si apoi trece la or. Pe urma ii zic hai sa trec si eu sa ii fac un or ia iar serv si se sterge, zice ca daca tot a facut dus asa e mai ok, cand ma apuc începe nu cu degetele ca nu ii place si se astea, pune prez trecem la normal, ea deasupra , schimbam la marginea patului, o pun întinsă pe burta din pozitia antrioara si imi zice sa ii zic cate pozitii mai vreau si cand le schimb!,,si sa termin , o întreb ? Dar eu am venit sa ma f ... nu sa povestim de cum e vremea .. La Constanța , si o pun iar ea deasupra si incerc sa termin , reusesc dar atitudine a ei a stricat tot cheful, acum note , locație ap pat ok , baia s a fumat in ea, nu era deschis geamul mirosea si țigară era pe chiuvetă, prosop curat si fel erau, deci un 7 locație, or ne protejat rapid 2 min maxim , 7 fara zone alăturate, normal tot asa 7 -8 daca nu ma grăbea, e micuță slabuta, pozele nu sunt din locație poate mai vecin, sani lăsați nu mari cum scrie in anunt, o experienta de trecut la am încercat , nu as mai reveni pt comportament, si atitudine nu e pro client, a mai sunat tel de 2 ori în timpul acțiuni, va doresc spor,sanatate si sa auzim numai de bine

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Buna dragule,dupa cum ti am zs si in ziua in care ai fost cand vrei sa schimbi pozitia sa ma anunti si pe mine nu sa ma iei sa ma impingi ca tu vrei pe burta, Si raspunsul tau ca eu sunt dupa nifomane si o sa iti scriu urat,ma asteptam dar nu mi se pare ok ca daca esti dupa nifo sa accept sau sa facem si fara banii sa nu cumva sa imi faci vreo recenzie proasta ....Eu nu accept asa ceva si era normal sa ma comport asa cu tine cand tu ma impingi sa ma lovesc si sa nu ne mai aducem aminte cum te lasai pe spatele meu.Incat cu oralu te am intrebat incepem sa facem normal sau mai vrei oral asta era inaite sa faci tu schemele tale cu pozitiile.O zi frumoasa😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut ,nu imi sta in caracter sa dau iar o poatare la postare pt ca asa incepe o discutie interminabila,in primul rand eu am dat bani inainte nu am cerut nimic ce nu oferi sau ceva extra,si nu am zis asa cum ai zis tu ca sunt dupa nimfomane ,am zis ca am vazut acolo da aia am zis ,in rest nu am exagerat cu nimic ,si nu am scris la nici o fata ce nu sa intamplat cand am vizitat o ,sa nu ma intelegi gresit nu am nimic personal cu tine ,vizita a fost asa cum am scris durata de cand am intrat pana am plecat a fost de 17 min deci trageti concluzie voi ,o zi faina !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...