Sari la conținut

Curva Cu Pestele La Usa Camerei 0765983520 0765983513 0765983520


Postări Recomandate

Acum 10 min am intrat in casa la penala asta, ca altcumva nu am cum sa i zic, am fost si aseara la ea, totul e decurs ff kk, am intrebat o la telefon daca are colega si a zis ca este singura in apartament, cand am intrat sa auzit o usa inchizandu se,la care eu am intreba to ca cine este, e ca zis ca este o colega , ca acum a venit la ea, in seara aceasta cand sa ne apucam de treaba , am intors capul spre stanga, el era la usa, mare IDIOT, sau facut amandoi de tot cacatul, am intrebat o ca cine este la usa, la carea ea a sarit din pat ducandu se prin casa sa vada cine este :(((((, m am imbracat si am plecat, la care ea, DAR BANII MEI??:)))....AVETI MARE GRIJA

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 10 min am intrat in casa la penala asta, ca altcumva nu am cum sa i zic, am fost si aseara la ea, totul e decurs ff kk, am intrebat o la telefon daca are colega si a zis ca este singura in apartament, cand am intrat sa auzit o usa inchizandu se,la care eu am intreba to ca cine este, e ca zis ca este o colega , ca acum a venit la ea, in seara aceasta cand sa ne apucam de treaba , am intors capul spre stanga, el era la usa, mare IDIOT, sau facut amandoi de tot cacatul, am intrebat o ca cine este la usa, la carea ea a sarit din pat ducandu se prin casa sa vada cine este :(((((, m am imbracat si am plecat, la care ea, DAR BANII MEI??:)))....AVETI MARE GRIJA

post-231230-0-25956700-1561829506_thumb.jpg

Link spre comentariu

0765983520....are doua numere, ambele pe telekom, cand intrati in casa va rog intrati in bucatarie care este prima la stanga ori mergeti in fata ca mai este o camera acolo eu asa ceva nu am patit in viata mea, cat tupeu pe ,, hamsie" , ea de culoare dar simpatica, zice ca tatal ei e turc si mama ei tiganca unguroaica:))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu am sunat-o de vre-o 2 ori :))))

Dar nu ai cu cine vorbi ....

Eu nu mai activez cu acele poze si cred ca chiar nu ai ce le cere acestor fete care nu sunt in stare sa isi faca 2 poze si sa nu mai păcălească atâția bărbați :(

Tipa nu vrea să șteargă pozele ...

Fata daca vezi acest mesaj .

( Cum ar fi sa te cheme un băiat acasa la el si sa dai de 5 ? Iar el sa zică că este singur:))) )

Pupici băieți:* :* :*

Spor la f***t 🤣🤣😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...