Sari la conținut

Ana! 0756354674


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna ziua dragii mei! Duminică după prânz ajung la voi.

Voi reveni cu detalii imediat cum ma instalez, iar pana atunci putem face programări pe whatsapp.

Va pup si abia astept sa ne revedem:*

post-122669-0-15847300-1575623213_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Salutări!

As fi dorit sa beneficiez de un trio impreuna cu fosta colega, dar din pacate nu se poate, asa ca am contactat-o pe Ana prin wp la nr din titlul topicului, răspuns promt, stabilit ora întâlnirii, locația in zona Coresi, chiar mi-a trimis si informatii ajutătoare. Comunicare foarte buna= 10.

Ajuns în locație, m-a întâmpinat in lenjerie intimă și un halat gros..ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ destul de răcoare in locație.ðŸ˜ðŸ˜

Servit cu cafea si apa plata.

Partea de socializare destul de ok, vorbește destul de mult, te fixează cu privireaðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

ÃŽntr-o pauză m-am cerut la dus, invitat in dormitor, ea mergând la baie dupa mine!

Ana: 8 chip, frumușică, fata de copilaș inocent.

Corp: 7,5 sani micuți, destul de tari, erectili, cateva tatuaje, cu ceva forme, nu este de recomandat pentru amatorii de fete slăbute.

Locatia: 9 standard, zona Coresi, curat, baia ok, prosoape curate, două geluri de dus, un pic cam răcoare pentru vremea de afara.ðŸ˜ðŸ˜

FK: 8 accepta dar nu are inițiativa.

ON: 8 cu un pic de atenție la anexe, lins usor pe toate partile, ruperi de ritm, mai arunca cate o privire.

NP: 8 participă, geme atât cât trebuie, asezonat cu sărutări pe corp, mângâieri.

 

Igiena: 10 facut dus dupa mine, fără mirosuri.

 

GFE: 8 te tine in brate, finuta, destul de lipicioasa.

 

Atitudine: 9 te simti bine in prezenta ei, vorbește frumos si calm. Sta cu ochi pe tine, atentă, te intreaba ce si cum doresti, cu zambetul pe buze pe tot parcursul intalnirii. Si mai ales nu bate campiiðŸ˜ðŸ˜

 

Tarif: 250h, înmânati la începutul intalnirii din proprie inițiativă fara a fi ceruti.

 

Timp: 55 de minute, in care nu m-am simțit grăbit deloc. Din contra, am fost invitat sa mai stau, dar nu am putut eu.

 

De recomandat: Da, pentru amatorii de fete finute, vorbarete, cu ceva forme!ðŸ˜ðŸ˜ si cu servicii corecte.

 

De revenit: probabil da.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ardelean
  • Oras:Ardelean

Salutare, am fost la Ana acum o săptămână după ce am citit recenziile pozitive de pe mai multe județe.

Modalitate de contact, whatsapp, a raspuns rapid si mi-a clarificat exact ce face si unde are locatia.

Locația, usor de gasit, zona coresi, bloc nou, locuri de parcare cat cuprinde.

Odată anuns in fata apartamentului, imi deschide usa o domnișoară de 25 de ani in lenejerie intima si in halat de craciunita 🤶. Ca si aspect undeva la 1.65m, nu este slim dar nici plinuța, este exact cum am vrut. Chipul ei peste așteptări, mi s-a parut foarte drăguță. M-a primit in interior unde m-am facut comod si am fost intrebat daca doresc cafea, apa sau cola. Am stat cateva minute bune si am socializat, i-am lasat banii pe masă din propia inițiativă, am fumat o țigare după care am fost la duș pentru o reîmprospătare. In baie am avut gel de dus si prosoape curate. Dupa ce am iesit de la dus, m-am dus in dormitor si am așteptat-o pana a facut si ea duș. In dormitor a venit Ana dezbracata de la dus, sanii potriviti inaltimii sale iar sfarcurile mi s-au părut perfecte, foarte curata si epilata. Am avut parte de un oral demential foarte bine facut cu sarutari pe gât, un GFE in adevartul sens al cuvantului, m-am simtit exact ca si cum ar fi fost o prietena veche, știe cum sa te relaxeze. Dupa oral ne-am spalat amandoi si am trecut la inca o țigară. Am baut niste suc si m-a invitat la tura doi unde am primit din nou un oral pana s-a ridicat soldatelul, pus un prezervativ si am inceput cu misionar, LOT, doggy, toate pozițiile care mi-au trecut prin minte terminand in misionar. Are un fund foarte fain si tare. Am fost sa ma spăl, m-a intrebat daca mai stau la o tigara dar deja era prea târziu si trebuia sa plec. Nu s-a uitat deloc la ceas, nu m-a grabit, nu mi-a cerut banii, i-am dat din propia inițiativa.

 

Notele:

 

Comunicare: 10, whatsapp, rapid.

Locație: 9.5, zona coresi, parcare, curat, dormitorul mi s-a părut cam mic.

Ana: 10, mi-a intrecut toate așteptările, vorbăreata, simpatica.

Aspect Corp: 8.5.

Aspect Chip: 10.

GFE: 10.

ON: 10.

NP: 7.5, aici a fost mai mult vina mea, eram obosit si nu m-am bucurat din plin.

AP: Nu cred ca face, nu m-a interesat.

 

De revenit, da, imi pare rau ca nu mai este cu Larissa, mi-as fi dorit un threesome.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Salutare, am fost la Ana acum o săptămână după ce am citit recenziile pozitive de pe mai multe județe.

Modalitate de contact, whatsapp, a raspuns rapid si mi-a clarificat exact ce face si unde are locatia.

Locația, usor de gasit, zona coresi, bloc nou, locuri de parcare cat cuprinde.

Odată anuns in fata apartamentului, imi deschide usa o domnișoară de 25 de ani in lenejerie intima si in halat de craciunita . Ca si aspect undeva la 1.65m, nu este slim dar nici plinuța, este exact cum am vrut. Chipul ei peste așteptări, mi s-a parut foarte drăguță. M-a primit in interior unde m-am facut comod si am fost intrebat daca doresc cafea, apa sau cola. Am stat cateva minute bune si am socializat, i-am lasat banii pe masă din propia inițiativă, am fumat o țigare după care am fost la duș pentru o reîmprospătare. In baie am avut gel de dus si prosoape curate. Dupa ce am iesit de la dus, m-am dus in dormitor si am așteptat-o pana a facut si ea duș. In dormitor a venit Ana dezbracata de la dus, sanii potriviti inaltimii sale iar sfarcurile mi s-au părut perfecte, foarte curata si epilata. Am avut parte de un oral demential foarte bine facut cu sarutari pe gât, un GFE in adevartul sens al cuvantului, m-am simtit exact ca si cum ar fi fost o prietena veche, știe cum sa te relaxeze. Dupa oral ne-am spalat amandoi si am trecut la inca o țigară. Am baut niste suc si m-a invitat la tura doi unde am primit din nou un oral pana s-a ridicat soldatelul, pus un prezervativ si am inceput cu misionar, LOT, doggy, toate pozițiile care mi-au trecut prin minte terminand in misionar. Are un fund foarte fain si tare. Am fost sa ma spăl, m-a intrebat daca mai stau la o tigara dar deja era prea târziu si trebuia sa plec. Nu s-a uitat deloc la ceas, nu m-a grabit, nu mi-a cerut banii, i-am dat din propia inițiativa.

 

Notele:

 

Comunicare: 10, whatsapp, rapid.

Locație: 9.5, zona coresi, parcare, curat, dormitorul mi s-a părut cam mic.

Ana: 10, mi-a intrecut toate așteptările, vorbăreata, simpatica.

Aspect Corp: 8.5.

Aspect Chip: 10.

GFE: 10.

ON: 10.

NP: 7.5, aici a fost mai mult vina mea, eram obosit si nu m-am bucurat din plin.

AP: Nu cred ca face, nu m-a interesat.

 

De revenit, da, imi pare rau ca nu mai este cu Larissa, mi-as fi dorit un threesome.

Chiar ai  citit topice  despre  Ana !  :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...