Sari la conținut

Buna Sunt Andreea, Pentru Cateva Zile In Sibiu.


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o si eu pe domnisoara astazi, Am aleg sa nu raman, dar nu a fost din cauza vreunui aspect dubios. Vazand ca ofera FK in functie de "compatibilitate" i-am scris pe whatsapp ca as vrea sa-i fac o vizita daca ofera acest serviciu. Am rugat-o ca in cazul in care nu exista acea "compatibilitate" mitica, sa-mi zica la fata locului. Intr-un final, ajuns acolo, tot eu am intrebat daca exista compatibilitate si mi-a spus ca nu :) . Deci nu am ramas. In rest, fata e draguta la fata si are un corp frumos. Cel putin in cazul meu s-a dovedit a fi si parolista fiindca m-a primit la ora la care am facut programare. Pentru cei carora nu le pasa de FK, o recomand in virtutea acelor puncte pozitive. Bafta!

Multumesc pentru aceasta mica "recenzie". Iti doresc un weekend placut. :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu raspunde la telefon

Buna,daca nu raspund la telefon inseamna ca am treaba si ar fi foarte nepoliticos din partea mea sa raspund la telefon cand sunt in compania cuiva.O zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare, cum am scris si in postul anteror pare tentant si in plus domnisoara a pus si poze (la cererea mea) am hotarat sa ii fac o vizita. Am “fugit” vineri mai repede de la servici, sunat cu jumatate de ora inainte. Ajuns la domnisoara in fata locatiei sunat si nimic. Deja ma gandeam ca e teapa... nu stau un min si ma suna inapoi, zic perfect hai ca e bine. Urc sus si imi deschide usa o domnisoara splendida. Primul lucru la care m-am gandit a fost ca am gresit apartamentul... ce sa vezi chiar nu am gresit. Facem cunostinta stam la o mica discutie dupa care ma intreaba daca am nevoie la dus, chiar daca nu aveam nevoie bag un dus rapid ( din respect). Domnisoara ma asteptat in pat dezbracata. Incep cu un ON facut ok atenta la oo, nu a fost ceva wow. Trecut la NP care a fost si el ok domnisoara se implica, mangaieri, imbratisari, schimbat o pozitie si finalizat pe corp.

Ca note:

 

ON: 9 a fost ok ( pentru 10 trebuia sa fie ceva wow, parerea mea)

NP: 9 ( la fel )

GFE: 9

Corp: 10 ( 10 pentru ca avea si o fata super frumosa e de luat acasa...)

Halat: 100/30 min

 

Cum spunea si un coleg mai sus, din pacate nici la mine nu a fost compatibilitate pentru Fk si sincer chiar simteam nevoia la cum arata domnisoara. Poate daca ne mai vedem si o sa ne cunoastem mai bine ...apare si compatibilitatea...

@mirelu- chiar daca era 150 fin tot merita, crede-ma ca sunt persoane la 150 care te grabesc si fitoase si cu aspect care lasa de dorit in comparatie cu ce am primit eu...

 

De revenit? Clar!!!

 

P.S. au fost cei mai bine cheltuiti bani de mine pana acum!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare, cum am scris si in postul anteror pare tentant si in plus domnisoara a pus si poze (la cererea mea) am hotarat sa ii fac o vizita. Am “fugit” vineri mai repede de la servici, sunat cu jumatate de ora inainte. Ajuns la domnisoara in fata locatiei sunat si nimic. Deja ma gandeam ca e teapa... nu stau un min si ma suna inapoi, zic perfect hai ca e bine. Urc sus si imi deschide usa o domnisoara splendida. Primul lucru la care m-am gandit a fost ca am gresit apartamentul... ce sa vezi chiar nu am gresit. Facem cunostinta stam la o mica discutie dupa care ma intreaba daca am nevoie la dus, chiar daca nu aveam nevoie bag un dus rapid ( din respect). Domnisoara ma asteptat in pat dezbracata. Incep cu un ON facut ok atenta la oo, nu a fost ceva wow. Trecut la NP care a fost si el ok domnisoara se implica, mangaieri, imbratisari, schimbat o pozitie si finalizat pe corp.

Ca note:

 

ON: 9 a fost ok ( pentru 10 trebuia sa fie ceva wow, parerea mea)

NP: 9 ( la fel )

GFE: 9

Corp: 10 ( 10 pentru ca avea si o fata super frumosa e de luat acasa...)

Halat: 100/30 min

 

Cum spunea si un coleg mai sus, din pacate nici la mine nu a fost compatibilitate pentru Fk si sincer chiar simteam nevoia la cum arata domnisoara. Poate daca ne mai vedem si o sa ne cunoastem mai bine ...apare si compatibilitatea...

@mirelu- chiar daca era 150 fin tot merita, crede-ma ca sunt persoane la 150 care te grabesc si fitoase si cu aspect care lasa de dorit in comparatie cu ce am primit eu...

 

De revenit? Clar!!!

 

P.S. au fost cei mai bine cheltuiti bani de mine pana acum!

Multumesc pentru recenzia facuta,te astept cu mare drag si cine stie poate data viitoare o sa fie si compatibilitate :D
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare,

 

Si eu am vizitat-o vineri, si pot sa zic ca a fost o experienta foarte placuta. Clar o sa mai revin, imi pare rau ca nu am dat de ea mai repede.

Multumesc pentru recenzia facuta, te mai astept cu ma drag. :*
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Pana vineri.

                  Buna Andreea! Stiind ca ramai pe la noi pana vineri, am incercat sa dau astazi de tine pentru o programare, sunand pe numarul de pe poze. am sunat prima data, intra casuta...sunt iar peste 5 min si la fel, am zis ca probabil ai client si telefonul e inchis. Am lasat sms zicand sa dai un bip sau un mesaj sa revin eu cu un telefon cand esti libera. Si peste vreo ora si ceva...neavand raspuns, am sunat iar si acelasi rezultat. 

                  In caz ca ai plecat deja, sper ca ai in plan sa te intorci iar pe la noi :) Spor in continuare pe unde mergi.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania

si eu la fel am patit. am zis sa i fac o recenzie, caci avea cateva bunicele, dar no... nu s a putut. sun joi de dimineata la ora 09, nimic, intra casuta. sun din nou la 10, la fel. la ora 14, sun din nou, nimic, intra iarasi casuta, ii dau mesaj dupa 5 minute, daca se poate sa ne vedem dupa 20:30, caci atuncea terminam munca, chiar voiam sa trag ceva pe cosor. Pana la 21:15 nu am avut niciun raspuns din partea ei. Asta mie mi se pare neseriozitate, macar putea sa spuna, mai fraiere nu mai insista sunt plecata deja, sau sa anunte pe forum ca a plecat din oras, serios; ca nu mai suntem in anii 2000 cand nu ai internet, acm e internet peste tot aproape, intra 3 min pe forum si anunta.

ma rog, am fost la diana plinuta si cu tatuaje, am dat de anuntul ei din greseala, o sa postez imediat si acolo

Link spre comentariu
Vizitator katavl
Reputație: 0

Am încercat sa ajung și eu la ea.. am sunat-o joi le la 17...a răspuns.. A zsi ca e disponibila după ora 22:00...ok am zis la 22:30 sa ma programeze... Revenit la 22:10 pt confirmare..Culmea ea a răspuns și a zis ca e ok.. Ajung la Avantgarden și nici că a mai răspuns... Are un mare minus din partea mea pt seriozitate... A și are 2 numere de tel cum zicea colegul de mai sus...

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

          Ramane doar sa ne lamureasca ea ce se intampla cu programarile. Oricum, aceste faze nu dau prea bine. Oricine din alt judet care o sa incerce sa ajunga la ea si vede cum a prestat altundeva, o sa se gandeasca putin inainte sa o viziteze. Ii dauneaza ei...plus ca cei care lucreaza cu forumul sunt in general clientii seriosi, care sunt cat de cat educati. De pe publi pot lua toti ciobanii de pe sate numarul. Si vorbesc in cunostinta de cauza aici. Nu zic ca nu va da si de clienti buni, dar rateaza o buna parte din ei datorita forumului. Daca ea vrea sa isi inchida vizitele clientilor buni si sa ramana doar cu cei mai putin buni, e strict problema ei. Dar apoi sa nu se planga tot ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...