Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Am ajuns aseară pe la fete, cum xenia era ocupata și mai mult că sigur va fi și în continuare, am știut că o să rămân cu colega Anais, de cartier, de gasca, pusa pe glume, am făcut duș și am revenit în camera unde ne.am dezlănțuit, fk, supt de pula adânc, scuipat mult, anilingus din partea ei, i.am dat și eu niste limbi apoi am futut.o și ne.am futut ca toți dracii, am schimbat 3 poziții și am terminat in prezervativ. Foarte activa în pat, fara mutre și figuri, dirty talk la greu, am achitat 150 la sfârșit, a ieșit și xenia din camera, tocmai terminase și am stat la o tigara in sufragerie. A rămas că ne vedem zilele care vin.

 

Note: Oral 9.5, cu de toate, lins, supt coaie, cim, cod, anilingus.

Normal 9.5 hard, cu vorbe murdare, capra a fost demențial.

Gfe nu pot nota, dar PSE MAXIM.

Aspect 8.

Igiena super ok.

Locație 8.5 ușor de ajuns.

 

Anais seamănă oarecum cu Erika la fata, cu Natasha blonda finuta la corp și cu Maya de la top la PSE.

 

Sper că e de folos recenzia mea.

Erika inainte sau dupa operatie?

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

I-am dat si eu o muie corecta cu CIM, limbi pe coaie, limbi pe perineu, limbi in cur, deci prestatie foarte buna.

Ca aspect...cam ca o terasa cu mici de la Obor, micii gustosi serviti pe carton si scaune de plastic.

Vreau sa revin la un trio cu Anais si Xenia, mie imi plac micii la Obor, deci daca nu aveti figuri de fine dining, mergeti la Anais.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

I-am dat si eu o muie corecta cu CIM, limbi pe coaie, limbi pe perineu, limbi in cur, deci prestatie foarte buna.

Ca aspect...cam ca o terasa cu mici de la Obor, micii gustosi serviti pe carton si scaune de plastic.

Vreau sa revin la un trio cu Anais si Xenia, mie imi plac micii la Obor, deci daca nu aveti figuri de fine dining, mergeti la Anais.

Depinde, unde la Obor?

Da si o nota

Link spre comentariu
  • Oras:Bucurestiu
  • Oras:Bucurestiu

Sangre polueaza topicul cu "recenzii". De platit, n-a platit nici de data asta, cum se subintelege din scrierile sale

A platit stai linistit!Crede ma pe cuvant!

Pot confirma ca a fost la Anais joi, si la mine vineri(si nici recenzie nu a facut) deci nu mi a facut niciun avantaj, si a platit ambele dati fara nicio problema!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

A platit stai linistit!Crede ma pe cuvant!

Pot confirma ca a fost la Anais joi, si la mine vineri(si nici recenzie nu a facut) deci nu mi a facut niciun avantaj, si a platit ambele dati fara nicio problema!

 

E perfect natural si normal sa simti o afinitate pentru clientii care au fost la tine de multe ori, ti-au devenit familiari.

Dar cand cineva dintre ei scrie prea entuziast pot aparea suspiciuni.

 

Eu am fost la tine o singura data, mi-a placut ce frumoasa erai si nu numai. Dar dezordinea si prosopelele refolosite m-au facut sa renunt la a mai trece pe la tine

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

normal ca depinde, acolo unde iti plac si tie

Pune nene, note

 

Ca la obor inafara de un furt din buzunare si un accident, nu am vazut nimic bun

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...