Sari la conținut

Andrea 0755778834


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...
La 06.07.2021 la 10:47, ursuletulpanda a spus:

Ești frumoasă, dar nu ca femeile de pe copertele revistelor. Ești frumoasă așa cum ești și pentru modul în care gândești. Ești frumoasă pentru modul în care îți sclipesc ochii atunci când vorbești despre ceva ceea ce iubești. Pentru capacitatea de a-i face pe ceilalți să zâmbească și atunci când ești tristă. Ești frumoasă până în adâncul sufletului tău! Mulțumesc. 😘

Mulțumesc asemenea !😇 voi îmi transmiteți aceasta energie pozitivă  💣🔥

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator greenchild20
Reputație: 0

Ești frumoasă, dar nu ca femeile de pe copertele revistelor. Ești frumoasă așa cum ești și pentru modul în care gândești. Ești frumoasă pentru modul în care îți sclipesc ochii atunci când vorbești despre ceva ceea ce iubești. Pentru capacitatea de a-i face pe ceilalți să zâmbească și atunci când ești tristă. Ești frumoasă până în adâncul sufletului tău! Mulțumesc. 😘

 

@Pandy -- te-ai indragostit, ha ? 😀

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 14 ore, greenchild20 a spus:

Ești frumoasă, dar nu ca femeile de pe copertele revistelor. Ești frumoasă așa cum ești și pentru modul în care gândești. Ești frumoasă pentru modul în care îți sclipesc ochii atunci când vorbești despre ceva ceea ce iubești. Pentru capacitatea de a-i face pe ceilalți să zâmbească și atunci când ești tristă. Ești frumoasă până în adâncul sufletului tău! Mulțumesc. 😘

 

@Pandy -- te-ai indragostit, ha ? 😀

 

 

Aș dori, dar nu mă mai pot îndrăgosti! Însă o voi vizita pe Andreea ori de câte ori voi avea posibilitatea. Cred, cuvintele mele au exprimat gândurile multora.

Mulțumesc, mi-a plăcut melodia. O zi frumoasă tuturor. 🌞

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...