Sari la conținut

Andrea 0755778834


Vizitator orpheus

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 ore, boy boy23 a spus:

Mulțumesc frate 👍👍👍👍

Pai ce sa zic eu in legătură cu note ? 

Asta nu însemna că azi încolo nu mai dau nota 10 la nimeni,doar că fata respectiva care primește 10 de la mine are de lucrat 😂😂😂😂😂să știi că am câteva nebunie pe forumul asta cu care de fiecare data reușesc o partida nebuna de sex și de neuitat ...ele primesc tot nota de 10 și în continuare 😈😈😈 pentru că nu am absolut nici un motiv să dau nota mai mica daca pur și simplu nu greșesc cu nimic și totul e la superlativ ...iar cu descoperiri la fete noi rămâne de văzut ce note primesc 😂😂😂😂sa ajungem înapoi la Reginele noastre acuma trebuie să-ți dau dreptate in cea ce mi-ai scris odată ...

"Una e Criminala iar cealaltă mortala "

Dacă nu mă înșeli tu mi-ai scris asta 👍👍👍acuma am înțeles și recunosc și eu 

Spor sa ai la mandre și ciocanul tare 👍👍👍ei și protofelul plin că altfel doar ne uitam la ele 😂😂😂

Da da.....eu am ti.am scris😅🤣ma bucur ca ai inteles cum sta treaba cu ele😎

Spor sa ai la mandre

Ps:la mine 10 nu mai este si nici nu am dat de la ele😅greu ii sa dau unul acuma😁

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 23 minute, srnand a spus:

Va salut si te sarut Andreea, stie cineva daca mai este disponibila in Oradea? 

Salut frate ..a plecat prințesa din păcate 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, andreea509 a spus:

Bună, dragii mei voi fi disponibilă  de luni - 25.04 -1.05 💋.Vă doresc Paște fericit ! 

Sărbători fericite și pline de bucurii !!! Și sper sa ne vedem next week 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 2 ore, andreea509 a spus:

Bună, dragii mei voi fi disponibilă  de luni - 25.04 -1.05 💋.Vă doresc Paște fericit ! 

Cu postarea asta mi-ai făcut weekendul mai frumos ...te aștept cu foarte mare drag 😍😍sărbători fericite și ție frumoaso ..te sărut dulce 😍

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 14 minute, andreea509 a spus:

Bună , revin  din 10.05 -22.05. (13 zile disponibilă)🔥🔥🔥

Deci înseamnă că de ziua mea ești aici ...perfect ...o sa incerc sa mă programezi la tine chiar de ziua mea😁😁😈😈te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare tuturor! Am zis să-mi încerc norocul la dânsa 😁 așa că i-am scris pe WhatsApp iar norocul mi-a surâs, mi-a răspuns după câteva zile (cred că 2 🤔). Mulțumesc pentru sfaturi asupra mesajului, a fost unul destul de elegant zic eu🤦. Despre întâlnire ce pot să zic, chiar nu am cuvinte, sau ar fi de prisos, atât am să zic doar woaw woaw woaw! Acuma abia aștept să o cunosc și pe Diana, cât mai repede!  Vreau să îți mulțumesc pentru clipele petrecute împreună și totodată să le mulțumesc confraților de pe site pentru sfaturile pe care le dau, majoritatea sunt de mare folos!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 25 minute, budy11 a spus:

Salutare tuturor! Am zis să-mi încerc norocul la dânsa 😁 așa că i-am scris pe WhatsApp iar norocul mi-a surâs, mi-a răspuns după câteva zile (cred că 2 🤔). Mulțumesc pentru sfaturi asupra mesajului, a fost unul destul de elegant zic eu🤦. Despre întâlnire ce pot să zic, chiar nu am cuvinte, sau ar fi de prisos, atât am să zic doar woaw woaw woaw! Acuma abia aștept să o cunosc și pe Diana, cât mai repede!  Vreau să îți mulțumesc pentru clipele petrecute împreună și totodată să le mulțumesc confraților de pe site pentru sfaturile pe care le dau, majoritatea sunt de mare folos

Dacă reușești să o cunoști și pe Diana după o sa ai problema destul de mari ...nu mai poți alege dintre ele 😂😂😂😂îți doresc bafta in continuare 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 1 oră, boy boy23 a spus:

Dacă reușești să o cunoști și pe Diana după o sa ai problema destul de mari ...nu mai poți alege dintre ele 😂😂😂😂îți doresc bafta in continuare 

🙆, O da , asta și sper 🤦😂, mulțumesc de informare 😁 spor in continuare la curtezane și la aportul pe care-l aduci 😜

Link spre comentariu
2 hours ago, americanu_28 said:

Mai lăsați fata liberă și pentru alții de 3 zile tot încerc sa ajung la ea dar nu reușesc din păcate 😔

ma simt si eu vinovat pt asta.. stii cum e.. daca mergi o data, nu ti mai vine sa mergi altundeva🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
La 15.05.2022 la 11:41, discret74 a spus:

tare am impresia ca aici se merge cu abonament..... adica atunci cand vine (13 zile) vin cativa care zic "rezervare de la 14 la 15 in fiecare zi" si asa muritorii de rand nu mai au loc

Salutare fratele meu 😗nu cred că este vorba despre așa ceva ...nici eu n-am reușit să ajung la ea foarte mult timp când așa din senin am reușit cu o programare ..și de atunci acuma am deja a treilea la ea .de atunci îmi răspunde instant de fiecare data când îi scriu ...recunosc că trebuie să ai răbdare daca vrei sa ajungi la ea dar te asigur că vei fii răsplătit pentru răbdare în momentul când ajungi in patul ei ...eu îți recomand să nu te dai bătut și mai mai încearcă să te programezi la ea...îți doresc bafta colegu 

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0

Salutare dragi colegi ...după încă o vizită de azi dimineață la Regina noastră am sa va spun celor care plâng că este greu de ajuns la ea sa nu vă dați bătuți că de ce poți să ai parte la ea nu mai ai la absolut nimeni 😈😈😈😈😈😈😈deci pe fata asta când o exciți rupe patul cu tine și te fute ea pe tine nu tu pe ea 🙉🙉🙉🙉😱😱😱😱nici mie nu-mi place sa aștept mult pentru o programare dar Regina asta merita orice așteptare și orice sacrificiu că sa poți ajunge la ea 😍😍😍😍😍💪💪💪este foarte ușor să faci acel click cu ea de care ai nevoie sa fie o partida de neuitat ...adică eu am reușit foarte ușor și foarte repede ...dar după ce am mai citit de la colegii mei reușește toate lumea ...

Este o Amanta de vis și perfecta ,și o BESTIE in pat 😈😈😈😈

Nu o mai lungesc că n-are rost .mcea ce se întâmplă cu ea in dormitor nu se poate descrie ,doar atunci îți dai seama daca treiesti odată un asemenea moment cu ea 😈😈 

Draga Andrea sau draga Regina (nici nu știu cum să scriu ) îți mulțumesc din suflet pentru clipele de neuitat ce mi-ai oferit din nou și ne revedem in curând ...te sărut dulce dulce rău 😍😍😍😍😘😘😘

Iar vouă dragi shogori va doresc bafta sa ajungeți la Regina asta și ciocane tari și la altele 👍👍👍

Link spre comentariu
Vizitator VIP-DON
Reputație: 0

O bestie in pat :) , aa fost singura in ultimi 5 anișori care mă făcut sa bag botul la 🍑ei gustoasa ! O experiență minunată alaturi de Andreea , cu care sigur ne vom mai revedea , a fost un click și o chimie destul de interesanta între noi ! 

Note per total 9.5 

 

Te pup  dulce zâna mea ! ♥️

P.s: ai reparat mașinuța ?:))) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...