Sari la conținut

Sabyna 0743933965


Vizitator wot

Postări Recomandate


Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Am fost eu la ea,sunat la numarul din anunt si imi raspunde foarte repede mie mi sa parut putin somnoroasa,imi insira preturile si serviciile 100/200 ,oral se poate si neprotejat ce am inteles eu,normal protejat si micile fantezii din anunt defapt este ejacularea pe corp si anume pe sani,imi comunica zona unde are locatie pe Plevnei 21 pentru cunascatori.Ajung in 10 min,o sun iar si imi comunica interfonul,urc sus ,bat usor la usa si imi deschide fata din poze,ma invita intr-un fel de living defapt e bucataria fara usa,tipa sa recomandat Mihaela si zice ca e din Braila.Ma intreaba daca ma grabesc ca ea tocmai isi bea cafeaua ii zic ca nu,ma serveste cu o tigare din pachetul ei in timp ce o studiam,o tipa blonda,30 ani declarati,sani micuti,terminam tigarea si ma invita in dormitor,se dezbraca si incepem cu sarutari pe gat,sani,cobor la pasarica epilata, curata,incerc si un cunnilingus,ii bag un deget in pizda si imi dau seama ca e foarte stramta,pune un prezervativ,suge putin cu atentie la oua,cobor eu iar jos mai fac o mica inspectie la motor si incepem un misionar spre umeri craci dar pt ca era ffff stramta nu a tinut atat cat as fi vrut eu si am terminat in balonas uitasem ca pot si pe ea. Note: Aoartament 2 camere si singura in locatie :9 (pt discretie)-baie curata-9,oral 8,normal 9 o poti pune cum vrei nu comenteaza,fata 10 prietenoasa,lipicioasa,nu te grabeste si are poze reale cu ea.Treaba nasoala este ca e prin turneu daca nu merge treaba asa cum sa exprimat va zbura in alt oras,eu daca mai sta in Focsani o sa ii mai fac o vizita.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...