Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Maria nu vrei sa zici cand revii in Pitesti ?

Doamne, tu chiar crezi ca eu daca vroiam sa revin in pitesti nu va anuntam? Deocamdata nu am mai fost pe nicaieri am luat o pauza din motive personale, sa vad pe unde voi avea drumul si poate va fac o surpriza si vin si la voi. Va pup dulce si mi.e dor de voi toti

Link spre comentariu

Salutare,

 

 

Am vizitat astazi aceasta domnisoara.

Ma bucur, DIN NOU, ca nu m-am lasat influentat de comentariile negative.

Note nu dau din principiu, dar Maria este o tipa super de gasca, genul slim, miniona, nu grabeste, nu se uita la ceas. Normalul ca normalul, dar oralul este fenomenal.

 

De revenit? Cu siguranta!

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Sa ma cac in recenzia ta...fara niciun detaliu ! Stima Pisicutz !

Draga nu.ti inteleg frustrarea ta legata de baiatul acesta. Esti frustrat ca a venit si s.a simtit bine si ca nu a lasat note sau cum ca nu inteleg care e problema ta?
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vizitat din nou pe domnișoara .vorbit cu ea .punctuală. fata asta își face meseria foarte bine. Oral protejat se poate si np .normal protejat .inceput cu oral o ia toată nu stiu unde o baga se pricepe .normal schimbat câteva poziții .la final ia părut rau ca am terminat .mai avea si ea putin si termina. Nu M am simtit deloc grăbit. Note ii dau 10 .m am simtit foarte bine cu ea .imi pare rau ca nu am putut sta o oră .lăsat 150 bine investiti

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Vizitat din nou pe domnișoara .vorbit cu ea .punctuală. fata asta își face meseria foarte bine. Oral protejat se poate si np .normal protejat .inceput cu oral o ia toată nu stiu unde o baga se pricepe .normal schimbat câteva poziții .la final ia părut rau ca am terminat .mai avea si ea putin si termina. Nu M am simtit deloc grăbit. Note ii dau 10 .m am simtit foarte bine cu ea .imi pare rau ca nu am putut sta o oră .lăsat 150 bine investiti

Iti multumesc foarte mult,fiecare vizita care o faci ma simt foarte bine, poate data viitoare am noroc si termin si eu inaintea ta haha

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

O fata minunata Maria , are tot ce i trebuie sa fie la Top si totusi nu inteleg de ce nu e acolo , doar simpla ei prezenta te binedispune . Bafta multa in continuare Maria si tine o tot asa ! Astept cu nerabdare sa te revad !!!

Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

O fata minunata Maria , are tot ce i trebuie sa fie la Top si totusi nu inteleg de ce nu e acolo , doar simpla ei prezenta te binedispune . Bafta multa in continuare Maria si tine o tot asa ! Astept cu nerabdare sa te revad !!!

Si eu astept cu nerabdare sa te revad, faptul ca nu vreau sa fiu la top este ca nu vreau sa fiu diferentiata fata de alte fete, pt fiecare fata trebuie sa aiba sanse egale, dar iti multumesc foarte mult k vrei sa fiu la top

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...