Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa este, m.am documentat dupa net sa vad daca se ia ceva prin fin orala si se pot lua multe, asa ca am decis sa nu mai fac

eu sper sa nu o mai faci deloc , oricum o faci prost , numai sa iei banii nu iti e frica , acolo cum facem ?

poate introduci plata card 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

eu sper sa nu o mai faci deloc , oricum o faci prost , numai sa iei banii nu iti e frica , acolo cum facem ?

poate introduci plata card

 

Da cumva ai venit la mine de zici ca am facut prost,daca vrei sa stii eu nu fac meseria asta doar "ca sa iau banii la fraieri" si sa nu respect ceea ce zic la telefon. Daca eu am decis sa nu mai fac serviciul asta a fost alegerea mea. Si in plus de asta suna multi baieti care vor fin orala, voua nu va este frica ca poate luati ceva?

Ar trebui sa va ganditi si voi inainte de a vrea sau de a face un lucru. Mult spor

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am facut programare , m-ai chemat undeva in gavana , aveai un pat intr-o camera ziceai ca esti la puscarie , erai deja cu prezervativul in mana si ti-am spus ca la telefon ai zis ca o sugi fara .

sigur ca ti-am dat muie fara si cu finalizare in gura ta , asta ca sa stim despre ce vorbim 

Link spre comentariu

Asa este, m.am documentat dupa net sa vad daca se ia ceva prin fin orala si se pot lua multe, asa ca am decis sa nu mai fac

E bine ca te-ai documentat cel mai sigur protejat. E sigur și pentru tine și pentru client.
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

am facut programare , m-ai chemat undeva in gavana , aveai un pat intr-o camera ziceai ca esti la puscarie , erai deja cu prezervativul in mana si ti-am spus ca la telefon ai zis ca o sugi fara .

sigur ca ti-am dat muie fara si cu finalizare in gura ta , asta ca sa stim despre ce vorbim

 

Poate asa a fost, nu te contrazic. Dar nu ma documentasem destul de bine sa stiu ca se pot lua si din fin orala ceva. Te rog eu mult sa nu facem tam tam aici pe topic te pup si spor la ciocane!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Dragii mei,din pacate azi voi fi indisponibila. Va multumesc tuturor celor care m.au vizitat, sper ca v.ati simtit bine in prezenta mea, si sper sa ne revedem curand. Pana atunci, ciocane tari dragii mei futaciosi!!!pupici multi la toti.

Link spre comentariu

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...