Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
7 hours ago, enzo__ said:

La Slatina, unde sa fie... pai astea-s femei sa se tina de cuvânt?

Sau l-a inCURcat pe Mos Nicolae cu Mos Craciun, pana pe 25 mai e 

Draga, eu cand zic ca vin in oras ma tin de cuvant, am spus ca voi venii curand nu am specificat data, iar daca vrei sa stii nu am incurcat Mos Nicolae cu Mos Craciun, eu ma refeream la altceva

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 13 ore, maria_dulce a spus:

Draga, eu cand zic ca vin in oras ma tin de cuvant, am spus ca voi venii curand nu am specificat data, iar daca vrei sa stii nu am incurcat Mos Nicolae cu Mos Craciun, eu ma refeream la altceva

Draga, tu nu ești fata rea, doar ca ai hardul cam mic, vorba unui confrate anterior. 

Vezi naiba ce locație iti găsești,  ca daca ne iei iar cu shhh ca ne aud vecinii e urâtă treaba. 

Anal mai faci ?

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
6 hours ago, enzo__ said:

Draga, tu nu ești fata rea, doar ca ai hardul cam mic, vorba unui confrate anterior. 

Vezi naiba ce locație iti găsești,  ca daca ne iei iar cu shhh ca ne aud vecinii e urâtă treaba. 

Anal mai faci ?

Da mai fac anal,iar de locatie iau de la un baiat care isi merita banii, nu e vina mea cand inchiriez ca aud vecinii ce fac, eu daca zic shhh ca ne aud vecinii este faptul ca nu vreau sa mi fac probleme cu ei. La ce te referi tu ca am hardul cam mic?

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 7 minute, maria_dulce a spus:

Da mai fac anal,iar de locatie iau de la un baiat care isi merita banii, nu e vina mea cand inchiriez ca aud vecinii ce fac, eu daca zic shhh ca ne aud vecinii este faptul ca nu vreau sa mi fac probleme cu ei. La ce te referi tu ca am hardul cam mic?

Shhh, ca ne aud "vecinii" 😂😂😂, iti explic eu halta dată 😁

Link spre comentariu

  • Oras:Pizda pizda pizda , infinita pizda
  • Oras:Pizda pizda pizda , infinita pizda
35 minutes ago, maria_dulce said:

Da mai fac anal,iar de locatie iau de la un baiat care isi merita banii, nu e vina mea cand inchiriez ca aud vecinii ce fac, eu daca zic shhh ca ne aud vecinii este faptul ca nu vreau sa mi fac probleme cu ei. La ce te referi tu ca am hardul cam mic?

Probabil e o modalitate de a spune ca nu te duce capul, ca esti mai inceata la minte, cam asa se traduce , sa nu ma injuri , eu doar incerc sa traduc limbajul asta de cartier al bagabontului cu expresia :D

  • Like 2
  • Minus 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...