Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
La 22.09.2021 la 17:39, maria_dulce a spus:

Da nu stiu de ce nu pot sa primesc mesaje, te pupăcesc 😘 :* si ne vedem curând 

Bună iubita.

Voiam sa te întreb și eu "ne vedem curând " de mai sus, cam ce înseamnă ca si timp😅? Când te așteptam la Pitești?

Mulțumesc pentru răspuns.

Pup😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 minute ago, Vladescu86 said:

Bună iubita.

Voiam sa te întreb și eu "ne vedem curând " de mai sus, cam ce înseamnă ca si timp😅? Când te așteptam la Pitești?

Mulțumesc pentru răspuns.

Pup😘🤗

Buna iubitule, cred ca intr.o săptămână ajung in pitesti momentan sunt acasa te pup dulce :*

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 20 ore, maria_dulce a spus:

Dragii mei de mâine voi revenii in oras va pup dulce pe toti :*

Salutare fraților. 

Astazi am reușit și eu sa ajung la Maria, dulce Maria.😘

După ce am vazut ieri postarea ei, astăzi am contactat-o pe wtsp pentru detalii și programare.

Ajuns la locație, mi-a deschis ușa Maria, o fata finuta, cam 1.65 înălțime, slabuta, sânii frumoși, medii dar foarte sensibili,  funduletul micuț și bombat. 

Ne-am prezentat, am mers la bucătărie pentru a socializa la o tigara și un suc.

După ce am stat de vorba despre pfff...este genul de femeie cu care cred ca poți aborda orice subiect ( cum au spus și colegii, ii place sa vorbească 😅), am mers la baie pentru dusul "asistat". Aici efectiv te ia, te întoarce pe toate părțile și se asigura ca este totul în regula. De apreciat, ca pune foarte mult accent pe igiena partenerului😉.

După dusulet, am mers în camera de joaca și zic sa dam și ceva note, cu toate ca din recenziile anterioare se subînțelege ca este ", ce trebuie "☺:

Locatie: 8.5 - centrala, blocul lângă Pavone, depunctez pentru faptul ca este puțin cam expus dpmdv, în rest locatie curata, gel de dus, prosop.

Aspect: 8.5 - cum spuneam o tipa cu trăsături fine, 1.65, slabuta, sânii frumoși, curulet bombat, ce trebuie...

ON: 9.5 - depunctez doar pentru faptul ca nu face CIM, în rest...superb executat,la inceput mai sloopy asa, apoi schimbări ritmice, deep, cu atenție la oo, iti mai trage câte o privire "perversă ", ce să mai...efectiv se joaca cu tine...😋🤭.

NP: 10 -se mișcă foarte bine, am încercat vreo 3 poziții, cel mai mult mi-a plăcut implicarea ei și "inventivitatea"...chiar este "talent"...știi ce zic?😁. Pot spune cu mana pe mine ca ea m-a futut pe mine și nu invers😁😋.

AP- n/a, nu am mai apucat de data asta😅, este pe "lista "

Atitudine: 10, o tipa foarte comunicativa, joviala, amabila și permisiva...

Halat 100 lei  pentru 1 finalizare, menționez ca am stat ceva mai mult de 30 min și nu s-a uitat o data la ceas, clar o atitudine pro client.

Concluzionând, o experienta foarte plăcută și cu siguranță, de repetat.

Maria, te pup și ne vedem data viitoare.😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
2 minutes ago, Vladescu86 said:

Salutare fraților. 

Astazi am reușit și eu sa ajung la Maria, dulce Maria. 😘

După ce am vazut ieri postarea ei, astăzi am contactat-o pe wtsp pentru detalii și programare.

Ajuns la locație, mi-a deschis ușor Maria, o fata finită, cam 1.65 înălțime, slabuta, sânii frumoși, medii dar foarte sensibili, funduletul micuț și bombat. 

Ne-am prezentat, am mers la bucătărie pentru a socializa o tigara și un suc.

După ce am stat de vorba despre pfff ... este genul de femeie cu care cred ca poți aborda orice subiect (cum au spus și colegii, ii place sa vorbesc 😅 ), am mers la baie pentru dusul "asistat". Aici efectiv te ia, te întoarce pe toate părțile și se asigură că este totul în regulă. De apreciat, ca pune foarte mult accent pe igiena partenerului 😉 .

După dusulet, am mers în camera de joacă și zic sa dam și ceva note, cu toate ca din recenziile anterioare se subînțelege ca este ", ce trebuie" ☺:

Locatie: 8.5 - centrala, blocul langa Pavone, depunctez pentru faptul ca este putin cam expus dpmdv, in rest locatie curata, gel de dus, prosop.

Aspect: 8.5 - cum spuneam o tipă cu trăsături fine, 1.65, slabuta, sânii frumoși, curulet bombat, ce trebuie ...

ON: 9.5 - depunctez doar pentru acest lucru ca nu face CIM, în rest ... superb executat, la început mai sloopy așa, apoi schimbări ritmice, deep, cu atenție la oo, iti mai trage câte o privire "perversă", ce să mai ... efectiv se joacă cu tine ... 😋 🤭 .

NP: 10 -se mișcă foarte bine, am încercat vreo 3 poziții, cel mai mult mi-a plăcut implicarea ei și "inventivitatea" ... chiar este "talent" ... știi ce zic? 😁 . Pot spune cu mana pe mine ca ea ma futut pe mine și nu invers 😁 😋 .

AP- n / a, nu am mai apucat de date asta 😅 , este pe "lista"

Atitudine: 10, o tipă foarte comunicativă, joviala, amabilă și permisivă ...

Halat 100 lei pentru 1 finalizare, menționat ca am stat ceva mai mult de 30 min și nu sa uitat o data la ceas, clar o atitudine pro client.

Concluzionând, o experiență foarte plăcută și cu siguranță, de repetat.

Maria, te pup și ne vedem data viitoare. 😘 🤗

Te pupăcesc peste tot si te mai astept :* :*

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, maria_dulce a spus:

Te pupăcesc peste tot si te mai astept :* :*

Vin, vin cu drag...ce sunt eu pupacios dar tu parca ești și mai si😅😅🤭😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
On 08.05.2021 at 15:22, maria_dulce said:

 

Va voi lasa o lista cu servicii si preturi

Oral (protejat / neprotejat in functie de igiena)

Normal (doar protejat, niciodată fără)

Preturi: 100 lei fin (20 min)

200 lei ora (2 fin sau o fin + masaj)

Anal 50 lei extra (optional, in functie de mărime si grosime)

Preludiu: sărutări pe corp, atingeri, mangaieri, limbute, masaj, diferite poziții 

Finalizarea se face pe corp sau în prezervativ 

:*

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Chiar acum, Tutu111 a spus:

Ne mai pui și noua poze noi? 🏆

Frate nu te supara ca te intreb dar pe toate topicele ceri poze la toate fetele. Ce faci cu pozele ? Tu nu te duci la ele? Nu faci si tu recenzii ? Repet nu e un repros e doar o intrebare.. 🤔 Bafta

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, chitacion a spus:

Am vizitat si eu, recunosc mai mult pentru anal. Da, este calma si face un oral belea. Era sa ma termin la oral dar am oprit-o si ea mi-a zis ca a luat o valul. Eu ash mai reveni sincer.

Da, o cam ia valul la oral😅🤔...

Trebuie revizitata😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...