Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

Să nu o uit și pe micuța Maria. Fiind azi prin oraș după plecarea de la frumoasa Erica, zic să-i fac o vizită și Mariei. Când ajung la locație Maria ma aștepta deja dezbrăcată. Fac un duș, apoi la o vorbă cu "vorbareata" și apoi trecem la treabă, cea mai bună treabă a ei fiind oralul, cred că și din cauza asta nici nu îi tace gura. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 59 minute, Gogaie86 a spus:

Să nu o uit și pe micuța Maria. Fiind azi prin oraș după plecarea de la frumoasa Erica, zic să-i fac o vizită și Mariei. Când ajung la locație Maria ma aștepta deja dezbrăcată. Fac un duș, apoi la o vorbă cu "vorbareata" și apoi trecem la treabă, cea mai bună treabă a ei fiind oralul, cred că și din cauza asta nici nu îi tace gura. 

Stiuuuu,ii place maxim sa suga pulaaa,si se fute si fain,bravo Mariaaaa.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
8 hours ago, Tutu111 said:

Cu niște poze poate ma convingi mai mult 🥰 ia încerca, faci facefuck dacă e? 

Dacă vrei să vezi poze, da cateva pagini inapoi si o sa le vezi, poate nu am chef sa fac alte poze sau nu am starea necesară sau nu vreau sa fac altele noi, este strict alegerea mea. Dacă doar vrei sa vezi poze noi si nu vrei să faci vizită sa ma vezi live, ok atunci da pagini inapoi..o zi frumoasă iti doresc 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, maria_dulce a spus:

Dacă vrei să vezi poze, da cateva pagini inapoi si o sa le vezi, poate nu am chef sa fac alte poze sau nu am starea necesară sau nu vreau sa fac altele noi, este strict alegerea mea. Dacă doar vrei sa vezi poze noi si nu vrei să faci vizită sa ma vezi live, ok atunci da pagini inapoi..o zi frumoasă iti doresc 😘

Bună Maria, ce prețuri ai?

  • Like 1
Link spre comentariu
La 07.10.2021 la 20:43, delimitator a spus:

Stiuuuu,ii place maxim sa suga pulaaa,si se fute si fain,bravo Mariaaaa.

Lasă să îi placă, pei nu așa vrem și noi? Plus că e o fată de treabă și nu bagă în seamă toate prostiile. Și mergi și tu pe la ea, nu vezi că i s-a făcut dor de tine

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 14 minute, maria_dulce a spus:

Futaciosii mei astazii va fii ultima zi in oras, de maine voi fii indisponibilă, va astept cu programări :*

Când te întorci?😕

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 minute, maria_dulce a spus:

Nu stiu deocamdata, momentan ma duc acasa sa.mi rezolv ceva probleme si dupaia sa vad unde ma duc,oricum revin inapoi la voi dar ca acuma nu stiu.te pup dulce :*

🤗🤗😘😘

Te așteptăm cu drag.

Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Acum 2 ore, Gogaie86 a spus:

Micuto pei de noi ai uitat? Pei cum facem, e mai mare Slatina decât Pitestiul? 

Nu puiule, momentan nu sunt in nici un oras,nici nu stiu încotro să o iau. Stai linistit ca tot revin la voi, dar cred ca voi face o vizită la Slatina si dupaia vin la voi.te pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...