Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 01.11.2021 la 0:04, xxx1969 a spus:

Te asteptam ❤❤❤

nu te panica, @maria_dulce o sa continue sa viziteze orasul nostru :P are restanta la mine, noi doi trebuie sa ne intalnim, avem un meci de disputat, derby :D oare cine castiga ? liverpool sau real madrid ? sau este egal ? :))) 

  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 5 minute, bogdan icx a spus:

nu te panica, @maria_dulce o sa continue sa viziteze orasul nostru :P are restanta la mine, noi doi trebuie sa ne intalnim, avem un meci de disputat, derby :D oare cine castiga ? liverpool sau real madrid ? sau este egal ? :))) 

Cred ca o sa fie meci de 1 pauza - 2 final🤣🤣🤣, pentru fani 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
6 hours ago, bogdan icx said:

nu te panica, @maria_dulce o sa continue sa viziteze orasul nostru :P are restanta la mine, noi doi trebuie sa ne intalnim, avem un meci de disputat, derby :D oare cine castiga ? liverpool sau real madrid? sau este egal ? :))) 

Asta nici nu se pune problema să nu mai vin eu la voi in oras 😁, mi.am făcut abonament la voi de 2 ani si nu o sa renunț  asa usor sa va mai vizitez. Iar tu @bogdan icx de restanță nu am uitat 😂, eu sunt pregatita de meci oricand dar numai sa fii tu pregătit să.mi faci față ca iti garantez ca eu (real madrid) câștig  😂 😋 🤗

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 11 ore, maria_dulce a spus:

Asta nici nu se pune problema să nu mai vin eu la voi in oras 😁, mi.am făcut abonament la voi de 2 ani si nu o sa renunț  asa usor sa va mai vizitez. Iar tu @bogdan icx de restanță nu am uitat 😂, eu sunt pregatita de meci oricand dar numai sa fii tu pregătit să.mi faci față ca iti garantez ca eu (real madrid) câștig  😂 😋 🤗

nu stiu ce sa zic :) sezonul asta eu (liverpool) sunt intr-o forma maxima la apogeu, iau trofeul si castig orice meci cu diferenta de punctaj la cateva goluri, i'm a force, a unstopable one ... "you will never walk alone" :P, iti dau 2-0 la pauza, si dupa inca vreo 3 sa fie 5-0, poate dai si tu unu, tot ce e posibil :))))))))))))) pentru onoare 5-1 :))))))))))))))))))))

  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
6 hours ago, bogdan icx said:

nu stiu ce sa zic :) sezonul asta eu (liverpool) sunt intr-o forma maxima la apogeu, iau trofeul si castig orice meci cu diferenta de punctaj la cateva goluri, i'm a force, a unstopable one ... "you will never walk alone" :P, iti dau 2-0 la pauza, si dupa inca vreo 3 sa fie 5-0, poate dai si tu unu, tot ce e posibil :))))))))))))) pentru onoare 5-1 :))))))))))))))))))))

Hmm, mai vedem noi 😂 😋 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 2 ore, maria_dulce a spus:

Dragii mei, mâine voi revenii la voi in oras pentru cateva zile va pup dulce :*

si eu te astept la mine pe outcall stau singur, platesc avionul dus :)))))))))))))))))))) asa schimbi aerul cu ceva nou :D 

  • Haha 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 minute, bogdan icx a spus:

si eu te astept la mine pe outcall stau singur, platesc avionul dus :)))))))))))))))))))) asa schimbi aerul cu ceva nou :D 

Las-o și tu măcar mâine pe la noi și apoi, dacă vrea, face outcall-ul😅. Tu tot sa ai "avantajul" terenului propriu 😁😁🤭

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
La 15.11.2021 la 17:30, maria_dulce a spus:

Dragii mei, mâine voi revenii la voi in oras pentru cateva zile va pup dulce :*

Bine ai revenit, Maria.😘🤗.

Fraților, astăzi am revizitat-o pe Maria "noastră "😅, programare făcută pe wtsp din timp.

Locatia: Pavone, scara cazinou ATU.

Ajuns la locație, Maria ma aștepta în "păsărica" goala, pe tocuri🤭.

Am stat la o țigară de "vorba" si după dușul de reîmprospătare,  am continuat spre camera. Acțiunea, în sine, nu o mai relatez. Are o plăcere "deosebită " la oral să te "tachineze", se joacă efectiv cu tine...oral neprotejat foarte bun, deep, atenție la oo....la normal am făcut cu rândul la futut, când ea pe mine, când eu pe ea😂, început în LoT, continuat cu misionar și finalizat în caprita.

Prea multe cuvinte, nu pot să mai spun, decât că este o prezenta foarte frumoasa în orașul nostru și mă bucur că s-a întors.

Maria, te pup și ne vedem data viitoare. 😘🤗

PS: Până când stai la noi în oraș? 

Dându-ne pe alte subiecte, am uitat să te întreb. 🤭

 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, Vladescu86 said:

Bine ai revenit, Maria.😘🤗.

Fraților, astăzi am revizitat-o pe Maria "noastră "😅, programare făcută pe wtsp din timp.

Locatia: Pavone, scara cazinou ATU.

Ajuns la locație, Maria ma aștepta în "păsărica" goala, pe tocuri🤭.

Am stat la o țigară de "vorba" si după dușul de reîmprospătare,  am continuat spre camera. Acțiunea, în sine, nu o mai relatez. Are o plăcere "deosebită " la oral să te "tachineze", se joacă efectiv cu tine...oral neprotejat foarte bun, deep, atenție la oo....la normal am făcut cu rândul la futut, când ea pe mine, când eu pe ea😂, început în LoT, continuat cu misionar și finalizat în caprita.

Prea multe cuvinte, nu pot să mai spun, decât că este o prezenta foarte frumoasa în orașul nostru și mă bucur că s-a întors.

Maria, te pup și ne vedem data viitoare. 😘🤗

PS: Până când stai la noi în oraș? 

Dându-ne pe alte subiecte, am uitat să te întreb. 🤭

 

Te pup dulce dulce 😘 😘, voi sta ceva, sper sa stau mai mult 🙈

 

28 minutes ago, qwer12345 said:

Un meci castigat de tn prin KO in ambele runde 🤣🤣

Oo, înseamnă că sunt bine rau, șmecheră cu doi de "ȘM" 😂🤣

Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat si eu pe Maria sambata.De abia o asteptam sa revina ca nu mai e niciuna ca ea din punctul meu de vedere.Am stat o ora la ea in care mam simtit foarte bine fara graba.Nu are rost sa dau note pentru ca totul este de 10.Eu o sa mai revin la ea de cate ori pot.Te pup Maria!😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...