Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 6 ore, Vladescu86 a spus:

Îi place să "cante" la "microfon"🤭, zici că este la "Vocea Romaniei"😅, întoarce 4 scaune 🥳🥳.

Felicitări @v.antonovpentru vizită și în mod special pentru felul deosebit de a relata vizita.

@maria_dulce, felicitări...pentru tot. Te pup😘

Dragul meu, …….“Vocea nebuniei” vrei sa spui….🙈😂😂

cand credeam ca nu mai pot fi impresionat…….well …….a aparut @maria_dulce si mi-a aratat ca nu este chiar cum credeam eu………..are o copilarie nebuneasca in ea care te da cu pl in sus…..Nu am mai avut asa ceva……

Si va spun sincer ca eu chiar credeam ca “le-am vazut pe toate”…🤣😂🤣😂

Ca sa va faceti o idee cum a fost cu mine zapacita de Maria….va recomand sa o urmariti pe Harley Quinn .

Ciocane tari tuturor!

@Vladescu86 te salut cu drag!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 7 minute, maria_dulce a spus:

Hey,  buna buna, voi sta ceva in oras 😘😘🤗

Sa vedem cum ne inacdram poate vin sa vad ce mai stii 🤭😁🤣 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
59 minutes ago, dobrica89 said:

M-am chinuit puțin pana am ajuns la tine dar a meritat, data viitoare vin odihnit sa pot sta mai mult🙈 

Recomand!!! 

Cu mare drag te aștept,  a fost ceva chinuiala sa ajungi la mine dar ma bucur ca te.ai simtit bine, te îmbrățișez si te mai astept 🤗 :*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Vaaai,  asa m.ai văzut tu pe mine @v.antonov🤣🤣😂😂, nu am toata tigla  pe casa hmm? 🙈..La următoarea vizită vei vedea si altceva 😂😂😂😋,  sa vezi ce face nebunia Maria 😂😂😂. Dacă m.as duce la "Vocea României " cred ca nici radio șantu nu ma acceptă 😂😂, nici Megastarul nu il câștig 🤪. Asa de mult mi.a placut recenzia ta încât nu am mai putut să.mi fac treaba, ca eram leșinat de ras 😂😂..te pup dulce @v.antonov😘😘 si te mai astept 🤗

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare fraților. 

Astăzi am revizitat-o pe Maria, aceasta Harley Quinn de Pitesti, după cum a botezat-o fratele @v.antonov 🤣🤣. Adevărul este, ca după ce s-a vopsit, a început sa "bata" putin și la aspect🤭🤭😁.

În fine, cu gândul de a-i ura un an nou fericit și f2f, mi-am făcut programare pe wtsp, respectata de ambele părți. 

Locație noua: Calea Craiovei, mult mai discreta ...bine Maria👍.

Ajuns la locație, am stat la o tigarica "de vorba" si am plecat spre dusul de reîmprospătare. 

Specific ca Măriuca s-a "echipat", la cererea mea, într-o ținută foarte sexy, nu de alta...dar am zis sa începem anul cum trebuie 😋.

Acțiunea în sine, nu o s-o detaliez foarte mult, cam știm despre ce este vorba...

Oralul este " la piece du resistance"🤩 - unde te ia, te tachinează, ti-o "piteste"😅, atenție la oo...😜

Normal - Lot și caprita, unde "sare" si dă "contre" frumos😉.

Finalul a fost pe marginea patului ea, iar eu în picioare, unde printr-un oral mai "allegro" combinat cu un hangjob, am finalizat pe sânii ei😁🤪.

App, de Vocea României, @maria_dulce , din partea mea...ai un mare DA.

Te pup😘🤗.

Fraților, ⚒⚒⚒ tari să aveți. 

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare fraților. 

Astăzi am revizitat-o pe Maria, aceasta Harley Quinn de Pitesti, după cum a botezat-o fratele @v.antonov 🤣🤣. Adevărul este, ca după ce s-a vopsit, a început sa "bata" putin și la aspect🤭🤭😁.

În fine, cu gândul de a-i ura un an nou fericit și f2f, mi-am făcut programare pe wtsp, respectata de ambele părți. 

Locație noua: Calea Craiovei, mult mai discreta ...bine Maria👍.

Ajuns la locație, am stat la o tigarica "de vorba" si am plecat spre dusul de reîmprospătare. 

Specific ca Măriuca s-a "echipat", la cererea mea, într-o ținută foarte sexy, nu de alta...dar am zis sa începem anul cum trebuie 😋.

Acțiunea în sine, nu o s-o detaliez foarte mult, cam știm despre ce este vorba...

Oralul este " la piece du resistance"🤩 - unde te ia, te tachinează, ti-o "piteste"😅, atenție la oo...😜

Normal - Lot și caprita, unde "sare" si dă "contre" frumos😉.

Finalul a fost pe marginea patului ea, iar eu în picioare, unde printr-un oral mai "allegro" combinat cu un hangjob, am finalizat pe sânii ei😁🤪.

App, de Vocea României, @maria_dulce , din partea mea...ai un mare DA.

Te pup😘🤗.

Fraților, ⚒⚒⚒ tari să aveți. 

@Vladescu86e ce trebuie @maria_dulcepăcat ca nu sunt pe zona ca am o pofta de ea... Poate postezi poze ceva cu noul look ai promis de mult. Te pup 😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 6 minute, Tutu111 a spus:

@Vladescu86e ce trebuie @maria_dulcepăcat ca nu sunt pe zona ca am o pofta de ea... Poate postezi poze ceva cu noul look ai promis de mult. Te pup 😘🤗

*Handjob, nu hangjob...cred ca încă sunt hangover...după Sf. Ion🤣🤣🤣.

Da, mulțumesc pentru confirmare @Tutu111 , este ce trebuie, da.

Referitor la poze cu noul look, s-a vopsit frate...gn pe par😅, nu cred c-o sa pună poze cu fata sau ceva...

Când ai timp și ești pe zonă,  bagi "o fisa" si vezi live ce și cum.

Spor în continuare.

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Vladescu86 a spus:

*Handjob, nu hangjob...cred ca încă sunt hangover...după Sf. Ion🤣🤣🤣.

Da, mulțumesc pentru confirmare @Tutu111 , este ce trebuie, da.

Referitor la poze cu noul look, s-a vopsit frate...gn pe par😅, nu cred c-o sa pună poze cu fata sau ceva...

Când ai timp și ești pe zonă,  bagi "o fisa" si vezi live ce și cum.

Spor în continuare.

Știe @maria_dulcece poze trebuie 😅le a promis, cu siguranță când ajung în zona revin la ea cu drag. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
4 hours ago, Vladescu86 said:

Salutare fraților. 

Astăzi am revizitat-o pe Maria, aceasta Harley Quinn de Pitesti, după cum a botezat-o fratele @v.antonov 🤣🤣. Adevărul este, ca după ce s-a vopsit, a început sa "bata" putin și la aspect🤭🤭😁.

În fine, cu gândul de a-i ura un an nou fericit și f2f, mi-am făcut programare pe wtsp, respectata de ambele părți. 

Locație noua: Calea Craiovei, mult mai discreta ...bine Maria👍.

Ajuns la locație, am stat la o tigarica "de vorba" si am plecat spre dusul de reîmprospătare. 

Specific ca Măriuca s-a "echipat", la cererea mea, într-o ținută foarte sexy, nu de alta...dar am zis sa începem anul cum trebuie 😋.

Acțiunea în sine, nu o s-o detaliez foarte mult, cam știm despre ce este vorba...

Oralul este " la piece du resistance"🤩 - unde te ia, te tachinează, ti-o "piteste"😅, atenție la oo...😜

Normal - Lot și caprita, unde "sare" si dă "contre" frumos😉.

Finalul a fost pe marginea patului ea, iar eu în picioare, unde printr-un oral mai "allegro" combinat cu un hangjob, am finalizat pe sânii ei😁🤪.

App, de Vocea României, @maria_dulce , din partea mea...ai un mare DA.

Te pup😘🤗.

Fraților, ⚒⚒⚒ tari să aveți. 

Te îmbrățișez 🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 18 ore, maria_dulce a spus:

Vaaai,  asa m.ai văzut tu pe mine @v.antonov🤣🤣😂😂, nu am toata tigla  pe casa hmm? 🙈..La următoarea vizită vei vedea si altceva 😂😂😂😋,  sa vezi ce face nebunia Maria 😂😂😂. Dacă m.as duce la "Vocea României " cred ca nici radio șantu nu ma acceptă 😂😂, nici Megastarul nu il câștig 🤪. Asa de mult mi.a placut recenzia ta încât nu am mai putut să.mi fac treaba, ca eram leșinat de ras 😂😂..te pup dulce @v.antonov😘😘 si te mai astept 🤗

Acum 18 ore, Vladescu86 a spus:

Salutare fraților. 

Astăzi am revizitat-o pe Maria, aceasta Harley Quinn de Pitesti, după cum a botezat-o fratele @v.antonov 🤣🤣. Adevărul este, ca după ce s-a vopsit, a început sa "bata" putin și la aspect🤭🤭😁.

În fine, cu gândul de a-i ura un an nou fericit și f2f, mi-am făcut programare pe wtsp, respectata de ambele părți. 

Locație noua: Calea Craiovei, mult mai discreta ...bine Maria👍.

Ajuns la locație, am stat la o tigarica "de vorba" si am plecat spre dusul de reîmprospătare. 

Specific ca Măriuca s-a "echipat", la cererea mea, într-o ținută foarte sexy, nu de alta...dar am zis sa începem anul cum trebuie 😋.

Acțiunea în sine, nu o s-o detaliez foarte mult, cam știm despre ce este vorba...

Oralul este " la piece du resistance"🤩 - unde te ia, te tachinează, ti-o "piteste"😅, atenție la oo...😜

Normal - Lot și caprita, unde "sare" si dă "contre" frumos😉.

Finalul a fost pe marginea patului ea, iar eu în picioare, unde printr-un oral mai "allegro" combinat cu un hangjob, am finalizat pe sânii ei😁🤪.

App, de Vocea României, @maria_dulce , din partea mea...ai un mare DA.

Te pup😘🤗.

Fraților, ⚒⚒⚒ tari să aveți. 

😂😂😂😂 

buun ….

parca o vad pe zapacita ce facea cu tine pe acolo de te ia si panica cand infuleca dintr-o data satelitii….de nici nu mai stii ce plm sa faci ….sa razi , sa plangi , sa te pisi pe tine de fior….😂😂😂😂😂😂

Am ras mult in dimineata asta cu voi…..

Mai bine sa incep ziua nu aveam cum….

❤️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 19 ore, maria_dulce a spus:

Vaaai,  asa m.ai văzut tu pe mine @v.antonov🤣🤣😂😂, nu am toata tigla  pe casa hmm? 🙈..La următoarea vizită vei vedea si altceva 😂😂😂😋,  sa vezi ce face nebunia Maria 😂😂😂. Dacă m.as duce la "Vocea României " cred ca nici radio șantu nu ma acceptă 😂😂, nici Megastarul nu il câștig 🤪. Asa de mult mi.a placut recenzia ta încât nu am mai putut să.mi fac treaba, ca eram leșinat de ras 😂😂..te pup dulce @v.antonov😘😘 si te mai astept 🤗

 @maria_dulce tu esti un personaj cum imi place maxim…..in lumea asta a noastra esti “sarea si piperul” Eu looney, …..tu mai ceva…..ce putea sa iasa ….decat haos minunat….….si da….o sa ne mai vedem cu siguranta zapacitoo…

Pana una alta eu zic sa iti iei un costum gen H.Quinn si sa te comporti natural in role play ul asta pt ca esti natural fix din filmul acela…….nu trebuie sa te prefaci….asa esti tu …..iar eu ador asta ❤️

Cred ca o sa faci rebranding…..😂….Maria_dulce …..alias HQ

😂😂😂🥂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
3 hours ago, v.antonov said:

 @maria_dulce tu esti un personaj cum imi place maxim…..in lumea asta a noastra esti “sarea si piperul” Eu looney, …..tu mai ceva…..ce putea sa iasa ….decat haos minunat….….si da….o sa ne mai vedem cu siguranta zapacitoo…

Pana una alta eu zic sa iti iei un costum gen H.Quinn si sa te comporti natural in role play ul asta pt ca esti natural fix din filmul acela…….nu trebuie sa te prefaci….asa esti tu …..iar eu ador asta ❤️

Cred ca o sa faci rebranding…..😂….Maria_dulce …..alias HQ

😂😂😂🥂

Dacă mă crezi, nu stiu filmul cu HQ🙈😂😂..nu am nici o idee cine e tipa asta 🙈😂🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 4 ore, maria_dulce a spus:

Dacă mă crezi, nu stiu filmul cu HQ🙈😂😂..nu am nici o idee cine e tipa asta 🙈😂🤪

eu zic sa te uiti……😂😂😂

Sigur esti de acolo…..😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...