Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
10 hours ago, qwer12345 said:

Se pare ca nu isi foloseste gurita doar sa “cante “ bine la microfon ne duce si cu zaharelu cu pozele de cv vreme 😂😂😉

Răutăcios mic😂😂🙈, nu va duc cu zaharelul cu pozele, doar ca nu am starea buna sa fac alte poze sa iasa bomba, dar voi pune, nu stiu cand dar voi face te pup dulce 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
15 hours ago, Radu007db said:

Urata poza ....chiar trebuie sa te impinga cineva de la spate sa iasa ceva bun ?! :=)

Dragul meu, poza asta am facut.o singura, am programat la 5 sec camera foto ca sa fac poza, imi pare rau ca nu iti place, voi pune alta mai frumoasa daca vrei..Te pup :*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
Acum 3 minute, maria_dulce a spus:

Dragul meu, poza asta am facut.o singura, am programat la 5 sec camera foto ca sa fac poza, imi pare rau ca nu iti place, voi pune alta mai frumoasa daca vrei..Te pup :*

Nu îi iau apărarea dar cred ca nu a zis-o cu răutate, din contra să te împingă de la spate în sensul bun... ce să mai ai un cur futabil... 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Just now, mrs3 said:

Nu îi iau apărarea dar cred ca nu a zis-o cu răutate, din contra să te împingă de la spate în sensul bun... ce să mai ai un cur futabil... 

Am inteles la ce s.a referit, nu m.a deranjat parerea lui, stiu ca nu e reușită poza, de aceea nu prea a iesit bine, dar am zis ca na, imi cer scuze daca o fi inteles Radu ceva gresit..te pup 😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
1 oră în urmă, maria_dulce a spus:

Am inteles la ce s.a referit, nu m.a deranjat parerea lui, stiu ca nu e reușită poza, de aceea nu prea a iesit bine, dar am zis ca na, imi cer scuze daca o fi inteles Radu ceva gresit..te pup 😘🤗

😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti

@maria_dulce  zapacitooo ne ai sculat pe toti 🙈❤️😘

Nu puteam eu in plm sa stau linistit ….sa nu intru pe forum….

Acum imi bate un gand la usa…..😂😂

Ce ai facut cu costumul HQ?

😘🥂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
19 hours ago, maria_dulce said:

😘😘

20220115_003604.jpg

Foarte frumoasa poza, Maria.

Cred ca majoritea celor de aici sunt bucurosi ca ai invins inhibitiile (referitor la poze) din ultima vreme  si ai decis in sfarsit sa pozezi nud. Sincer, ai ce arata. Succes!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
3 hours ago, daniel2012 said:

Foarte frumoasa poza, Maria.

Cred ca majoritea celor de aici sunt bucurosi ca ai invins inhibitiile (referitor la poze) din ultima vreme  si ai decis in sfarsit sa pozezi nud. Sincer, ai ce arata. Succes!

Multumesc frumos 😘🤗, am decis să pun altfel de poze🤗😘🙈

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salutare, 

Am reușit să ajung și eu din nou la Maria (am făcut recenzia principala pe Slatina)

Programare făcută respectata de ambele părți, ajuns la locație m-a așteptat doar în bikini😍 soldățelul a început să reacționeze frumos, am mers la o țigare am mai povestit câte ceva fiind nerăbdător am plecat către duș, Măriuța hop hop și ea. Pai cum sa lipsească ea de la asa ceva... nu exista. Acum începând igienizarea soldațelul tot timpul în poziția de drepți, bai te spala fetița asta ca pe bebeluș, apoi am trecut în camera de acțiune. ON ce să zic foarte mișto genul hard cu deep atenție la sateliți tot ce trebuie apoi  acțiunea forță te fute de nu te vezi... acum vine partea amuzanta după acțiune mers la igienizare amândoi eu am alunecat puțin în cada aproape să cad... Măriuța mea ma prins direct de soldătel cică ,, am avut grija sa nu cazi'' 🤣🤣🤣🤣 nu a mai nimerit mâna🤣🤣🤣🤣

În principiu este nebună maxim ai ce sa vorbești cu ea  mai mult ea🤣🤣🤣 nebuna, nu se mai pune problema

Ca și note 10 

Maria mulțumesc pentru purtarea de grija🤣🤣🤣 și pentru servicii!!!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
13 hours ago, mrs3 said:

Salutare, 

Am reușit să ajung și eu din nou la Maria (am făcut recenzia principala pe Slatina)

Programare făcută respectata de ambele părți, ajuns la locație m-a așteptat doar în bikini😍 soldățelul a început să reacționeze frumos, am mers la o țigare am mai povestit câte ceva fiind nerăbdător am plecat către duș, Măriuța hop hop și ea. Pai cum sa lipsească ea de la asa ceva... nu exista. Acum începând igienizarea soldațelul tot timpul în poziția de drepți, bai te spala fetița asta ca pe bebeluș, apoi am trecut în camera de acțiune. ON ce să zic foarte mișto genul hard cu deep atenție la sateliți tot ce trebuie apoi  acțiunea forță te fute de nu te vezi... acum vine partea amuzanta după acțiune mers la igienizare amândoi eu am alunecat puțin în cada aproape să cad... Măriuța mea ma prins direct de soldătel cică ,, am avut grija sa nu cazi'' 🤣🤣🤣🤣 nu a mai nimerit mâna🤣🤣🤣🤣

În principiu este nebună maxim ai ce sa vorbești cu ea  mai mult ea🤣🤣🤣 nebuna, nu se mai pune problema

Ca și note 10 

Maria mulțumesc pentru purtarea de grija🤣🤣🤣 și pentru servicii!!!

Te pup dulce😘,  m.ai facut sa rad 😂😂, te îmbrățișez cu drag 🤗🤗🤗 si te mai astept

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 15.01.2022 la 18:46, mrs3 a spus:

Nu îi iau apărarea dar cred ca nu a zis-o cu răutate, din contra să te împingă de la spate în sensul bun... ce să mai ai un cur futabil... 

Am glumit si era in sensul bun, sper ca ti.ai dat seama Mariuca,doar ne cunoastem cat de cat  ,114 la sfarsit Marie, e piesa fata poate sa isi faca poze si pe intuneric ca tot imi plac 

Da de , cand vulpea nu ajunge la striguri....,sper sa te mai prind in oras zilele astea 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, Radu007db said:

Am glumit si era in sensul bun, sper ca ti.ai dat seama Mariuca,doar ne cunoastem cat de cat  ,114 la sfarsit Marie, e piesa fata poate sa isi faca poze si pe intuneric ca tot imi plac 

Da de , cand vulpea nu ajunge la striguri....,sper sa te mai prind in oras zilele astea 

Stiu ca te.ai referit in sensul bun, nu m.am suparat 🤗🤗, te astept sa.mi faci o vizită 😘😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...