Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 19 minute, maria_dulce a spus:

O PRIMAVARA FRUMOASA TUTUROR VA DORESC 🤗🤗🤗😘😘 :* :*

27 ani🥳🥳😁

La mulți ani,  Marieee!!!

"All hail the Queen"...Harley  Queen😅😅😅🎉🎉🎉

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
9 hours ago, Meganw said:

E ce trebuie Maria. Fost la ea de câteva ori, pe craiovei în blocul unde stătea Amalia și în centru la Pavone. On/np 100/200, fără grabă. Păcat că nu mai oferă FK...

Multumesc frumos pentru vizită,  da, din pacate nu mai ofer fk🙈😘🤗

Link spre comentariu
Acum 10 ore, maria_dulce a spus:

Dragii mei, de maine revin la in oras. Va voi anunta unde va fii locația si disponibilitatea, va pup dulce pe toti😘😘🤗

Te așteptăm Maria, aveam nevoie de o fata ca tine. 🤗 

Ședere plăcută și lungă! Te pup aștept ora petrecuta cu tine. Poate pui si ceva New Photo 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
17 minutes ago, Tutu111 said:

Te așteptăm Maria, aveam nevoie de o fata ca tine. 🤗 

Ședere plăcută și lungă! Te pup aștept ora petrecuta cu tine. Poate pui si ceva New Photo 😘

Multumesc frumos, din pacate nu voi sta foarte mult in oras🙈, voi pune si poze noi😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare. 

Astăzi am revizitat-o pe Măriuca noastră. 😊

Văzând că este pentru puțin timp la noi în oraș, i-am scris pe wtsp și am stabilit detaliile.

Locația: Pavone, scara cu ATU.

Acțiune în sine, nu o s-o detaliez, doar punctez anumite aspecte:

Aspect - (pentru cine nu o cunoaște): slim, cam 1.65 înălțime, ochii căprui, sânii medii, fundulet bombat, momentan vopsita bicolor 🤭 ( brunet/roscat), nu cred ca am prins-o de 2 ori, vopsită la fel...

Atitudine- comunicativa ( foarte...cred ca poate sa vorbească ore întregi..😁😅), zâmbăreata și mereu pe caterincă. 

ON - foarte bine executat, deep, cu scuipat, alternează ritmul, "ventuze", se vede (din avion) că-i place pl@😜.

NP - schimbat 2 poziții, futacioasa, ii cam place ei să dicteze "ritmul"😅, ceea ce nu este un lucru rău...😁

Taxa pe distracție- 100 lei, bine investiți.

@maria_dulce, te pup și ne vedem data viitoare.

😘🤗

Băieți, multă baftă. 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
3 hours ago, Vladescu86 said:

Salutare. 

Astăzi am revizitat-o pe Măriuca noastră. 😊

Văzând că este pentru puțin timp la noi în oraș, i-am scris pe wtsp și am stabilit detaliile.

Locația: Pavone, scara cu ATU.

Acțiune în sine, nu o s-o detaliez, doar punctez anumite aspecte:

Aspect - (pentru cine nu o cunoaște): slim, cam 1.65 înălțime, ochii căprui, sânii medii, fundulet bombat, momentan vopsita bicolor 🤭 ( brunet/roscat), nu cred ca am prins-o de 2 ori, vopsită la fel...

Atitudine- comunicativa ( foarte...cred ca poate sa vorbească ore întregi..😁😅), zâmbăreata și mereu pe caterincă. 

ON - foarte bine executat, deep, cu scuipat, alternează ritmul, "ventuze", se vede (din avion) că-i place pl@😜.

NP - schimbat 2 poziții, futacioasa, ii cam place ei să dicteze "ritmul"😅, ceea ce nu este un lucru rău...😁

Taxa pe distracție- 100 lei, bine investiți.

@maria_dulce, te pup și ne vedem data viitoare.

😘🤗

Băieți, multă baftă. 

Iti multumesc frumos pentru vizită, te mai aștept cu drag :*

Link spre comentariu

Vizitat MĂRiA, pt prima oara, pot confirma cele spuse de colegi, presteaza servicii, sociabila si nu te grabeste, oral deep chiar si pt unul “prea gros” ca mine, la normal a cerut s o iau usor, fiind de dimineata, nu bause nici cafeaua… pe etaj bezna totala, exact ce trebuie, eu o sa mai revin la ea😬 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
3 hours ago, dragos1991 said:

Vizitat MĂRiA, pt prima oara, pot confirma cele spuse de colegi, presteaza servicii, sociabila si nu te grabeste, oral deep chiar si pt unul “prea gros” ca mine, la normal a cerut s o iau usor, fiind de dimineata, nu bause nici cafeaua… pe etaj bezna totala, exact ce trebuie, eu o sa mai revin la ea😬 

Multumesc pentru vizită,  te mai astept cu drag🤗🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...