Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
23 minutes ago, daniel_86 said:

Micuțo mi-e dor de tine. Nu băga toate prostiile în seamă, ești o fată minunată. Mă bucur pentru tine si sper că o să renunți definitiv la această meserie, meriți ceva mult mai bun. Toate cele bune îți doresc 

💋🤗 te imbratisez, inca nu stiu daca voi renunta la job, nu as vrea sa ma retrag fara sa va mai fac vizite, acuma sunt in concediu😁. Cand mi se termina, va voi face vizite, chiar mi.e dor de voi toti🤗💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 20 minute, maria_dulce a spus:

💋🤗 te imbratisez, inca nu stiu daca voi renunta la job, nu as vrea sa ma retrag fara sa va mai fac vizite, acuma sunt in concediu😁. Cand mi se termina, va voi face vizite, chiar mi.e dor de voi toti🤗💋💋

Dacă e adevărat ce se zice că ai pe cineva Și o să ai un bebe îți doresc tot binele și ție și copilasului tău. Ești o fată minunată cu in suflet mare și nu are rost să te întorci, cei dragi sunt mult mai importanți decât toți banii. Ai grijă de tine micuto.  Te pup 😘😘😘de nu te vezi

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
58 minutes ago, daniel_86 said:

Dacă e adevărat ce se zice că ai pe cineva Și o să ai un bebe îți doresc tot binele și ție și copilasului tău. Ești o fată minunată cu in suflet mare și nu are rost să te întorci, cei dragi sunt mult mai importanți decât toți banii. Ai grijă de tine micuto.  Te pup 😘😘😘de nu te vezi

Multumes frumos 💋💋🤗

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 3 ore, maria_dulce a spus:

Dragule, nu toate fetele din bransa asta avem pesti, asa ca scoteti.va chestia asta din cap, nu toate suntem la fel, nu toate punem botu. Unele fete au soti, copiii, ce, si la sotii lor le spuneti pesti? Pe bune, nu vreau sa intru in polemici sau sa ma cert, ca am bun simt si imi vad de treaba mea, dar si noi avem viata personala, cum am mai spus. Adica daca facem jobul asta nu mai avem voie sa avem parter ca, considerati voi ca este peste, urat asa 😁 

Urat, foarte urat! 

Un băiat care sta parazit pe urma soției, o cauta seara pe la scara sa ii dea bani de motorina si de păcănele sigur ca nu e pește. Unul care accepta ca soția lui sa vina seara acasă, fututa și muita de 20 de insi sa ii pupe copilul, în timp ce el toaca banii la aparate, clar ca nu e pește. 

Este un cacat de om!

Dar bravo ție ca nu ai pus botul la pești, esti isteață, nu ca restul 😉

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...