Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

O mizerie de femeie, așa a fost de la început, ma bucur că mai observă și alții. 

Când am fost la ea si am făcut recenzie au sărit toți fraierii.

Chiar ma miră faptul că după ce citești topicul unei asemenea femei și tot mei merg unii dintre noi la ea.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, cordac29 said:

O mizerie de femeie, așa a fost de la început, ma bucur că mai observă și alții. 

Când am fost la ea si am făcut recenzie au sărit toți fraierii.

Chiar ma miră faptul că după ce citești topicul unei asemenea femei și tot mei merg unii dintre noi la ea.

 

Draga, ai ceva personal cu mine ca nu inteleg, daca nu iti place prezenta mea te tog frumos sa.mi ignori topicul, fara hate :)

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
1 oră în urmă, adrianaditu a spus:

Toate vizitele la aceasta domnișoară au fost ok .o voi vizita din nou .Nu stiu ce va facut vouă dar eu m am simtit bine de fiecare dată. Sânt puține fete in oras ce își fac treaba cum trebuie asa ca lăsați o in pace 

Eu doar o data am fost,nu mi a placut deloc,dar,nu discut,fiecare cu absolut placerile.fiecaruia,dar.mie nu mi a placutt.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
La 30.01.2021 la 19:27, delimitator a spus:

Eu doar o data am fost,nu mi a placut deloc,dar,nu discut,fiecare cu absolut placerile.fiecaruia,dar.mie nu mi a placutt.

Eu am fost de 2 ori la ea cand a fost la Slatina prima oara era altfel a 2 oara total schimbata i-am plătit finalizare si dupa 10 minute ma întreabă dacă mai am mult! În condiția în care are o colega grasa ( Balena) si rade cică cu client si  se auzeau voci mai multe !! 

Clar nu am sa o mai vizitez! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, KemalOT a spus:

Eu am fost de 2 ori la ea cand a fost la Slatina prima oara era altfel a 2 oara total schimbata i-am plătit finalizare si dupa 10 minute ma întreabă dacă mai am mult! În condiția în care are o colega grasa ( Balena) si rade cică cu client si  se auzeau voci mai multe !! 

Clar nu am sa o mai vizitez! 

Deci nu am vrut sa intru in discutii dar vad ca,cu tine nu se poate.. nu te inteleg ce problema ai cu persoana mea???daca sunt cu client in camera normal am dispozitie buna mai radem una alta,ce vrei sa jucam carti???daca tu esti un frustrat este fix problema ta!!!Vezi-ti de gunoiul din ochii tai nu de cel din curtea vecinului ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
9 minutes ago, SugarTaste26 said:

Deci nu am vrut sa intru in discutii dar vad ca,cu tine nu se poate.. nu te inteleg ce problema ai cu persoana mea???daca sunt cu client in camera normal am dispozitie buna mai radem una alta,ce vrei sa jucam carti???daca tu esti un frustrat este fix problema ta!!!Vezi-ti de gunoiul din ochii tai nu de cel din curtea vecinului ;)

Ai gresit username-ul, baiatul meu :P

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
10 minutes ago, iuliann20 said:

Maria te penalizez,când ai plecat din Slatina ai spus ca te întorci tot la Slatina. Ai aterizat prin Pitesti. Sa vezi ce-ți fac când te voi prinde 😉.O seara faină și niciodată nu ai sa mulțumești pe toată lumea 😉

I'm very sorry, ma voi revansa cand revin inapoi la voi in slatina. Stiu ca am zis ca vin inapoi dar am zis sa mai iau o pauza, pt ca poate nu imi mergea si nu vroiam sa imi fac nervi. Te pup si ne revedem inapoi :*

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
5 hours ago, KemalOT said:

Eu am fost de 2 ori la ea cand a fost la Slatina prima oara era altfel a 2 oara total schimbata i-am plătit finalizare si dupa 10 minute ma întreabă dacă mai am mult! În condiția în care are o colega grasa ( Balena) si rade cică cu client si  se auzeau voci mai multe !! 

Clar nu am sa o mai vizitez! 

Deci, cine sa te mai inteleaga dragul meu? Prima oara ai zis ca vii din nou la mine numai daca sunt singura, acuma spui ca nu mai revii deloc. Foarte bine, daca nu mai vrei sa revii nu am nici o problema, iti respect decizia, dar nu inteleg ce problema ai cu colega mea...in primul rand nu te.a deranjat cu nimic, nu ne.a intrerupt, ce nu iti convine? Daca se auzeau voci in camera poate era ocupata cu vreun client sau poate se uita la tv, asta nu inseamna ca erau voci de barbati. Si in al doilea rand, nu te.am grabit si nici nu ti.am zis da.ti drumul mai repede, poate am zis.o in alt mod, nu sa termini tu repede. Asa ca te rog frumos, nu mai comenta nimic de mine sau de colega

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 45 minute, iuliann20 a spus:

Maria te penalizez,când ai plecat din Slatina ai spus ca te întorci tot la Slatina. Ai aterizat prin Pitesti. Sa vezi ce-ți fac când te voi prinde 😉.O seara faină și niciodată nu ai sa mulțumești pe toată lumea 😉

Ce sa caute înapoi când are caracter de centurista !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
Acum 2 ore, SugarTaste26 a spus:

Deci nu am vrut sa intru in discutii dar vad ca,cu tine nu se poate.. nu te inteleg ce problema ai cu persoana mea???daca sunt cu client in camera normal am dispozitie buna mai radem una alta,ce vrei sa jucam carti???daca tu esti un frustrat este fix problema ta!!!Vezi-ti de gunoiul din ochii tai nu de cel din curtea vecinului ;)

Dupa răspunsul care l-ai dat se pare ca ori ești pestele ori Balena care este colega cu ea ! 

CARACTER DE CENTURISTE ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, KemalOT a spus:

Dupa răspunsul care l-ai dat se pare ca ori ești pestele ori Balena care este colega cu ea ! 

CARACTER DE CENTURISTE ! 

Caracter de centurista??pe bune??daca aveam caracter de centurista nu venem in Slatina de 1 an de zile,tocmai cu caracterul de centurista care zici tu ca il.am,si asa balena cum ma faci tu,mi.am castigat clientii!! Hai sictir seara faina!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...