Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 10 minute, maria_dulce a spus:

Iti multumesc pt vizita, eu 69 fac doar la ora, iar despre aspectul meu fizic, stiu sunt slaba, incerc sa mai pun carne pe mine. Iti multumesc ca ai fost sincer si ca ti.ai spus parerea despre intalnirea noastra, nu e suparare, fiecare are parerea lui, nu poti sa multumesti pe toata lumea, te pup si poate ne mai vedem, sarbatori fericite te pup :* :kiss3

Despre minciuna cu oralul nu ai nimic de spus ?

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Mda oameni buni, va place sa judecati oamenii fara sa.i cunoasteti, imi place. Asta spune multe despre voi. Voi cand va duceti la o fata aveti multe pretentii,adica daca fata zice ca face oralul nep in functie de igiena si vede ca nu corespunde igiena, automat ca fata pune prezervativul, pt ca nici voua nu v.ar convenii sa vreti sa dati limbute la o fata si sa nu fie curata. Eu in schimb fac oralul fara numai daca corespunde igiena, daca nu se pune caciulita. Voi ati comentat atunci cand am avut problema aceea la masele, am facut protejat pt ca am vrut sa ma protejez ca sa nu ma infectez. Dragul meu @enzo__, tu cand ai fost la mine ti.am facut oralul protejat pt ca nu a corespuns igiena, iar cand am spus shh ca aud vecinii a fost pt ca nu vroiam sa mi fac probleme. Tu daca asa consideri ca sunt de evitat ok, e parerea ta. Daca vrei sa mai vii la mine sa vezi ca nu sunt asa cum spui tu, eu te astept si te primesc cu tot dragul.@Havana, tu cand ai venit la mine ti.a placut faptul ca nu te.am grabit si ca m.am purtat frumos cu tine? Nu ma mai judecati va rog frumos, ca nu ma cunoasteti cu adevarat, poate imi veti sarii in cap ca va rasp dar si eu am dreptul la opinii si sa ma apar. In primul rand, eu nu grabesc pe nimeni, nu fac figuri, nu cer imediat banii de la usa, imi place sa fiu amabila cu toata lumea, sa stam la o tigara, la o vorba dupa actiune sau si inainte. Va rog eu frumos, veniti la mine sa ma cunoasteti si dupa aceea puteti sa discutati. Nu judec pe nimeni, fiecare in parte are dreptul la opinii,dar nu mai fiti asa rai. Va pup dulce pe toti si imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, cine are placerea sa ma cunoasca e bine venit. Sa aveti bafta la futut baieti :* :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Dragă, nici nu stau sa citesc aberatiile tale, asteptam sa o dai pe asta cu igiena...daca nici la mine nu corespunde... tu oricum habar nu ai cand am fost la tine, sau cine sunt, vorbesti aiurea.

Mai știi ca m-ai întrebat dacă sunt dat cu cremă si ti-am zis ca da, dar nu mi-am dat special pentru tine, asa îmi dau de obicei după duș. 

Si cand m-ai intins in pat, erai deja cu prezervativul in mână, te-am întrebat ce e cu el și ai dat-o in balbaiala, ca ai niște lucrări in gura și ca daca vreau sa îmi arati cusaturile. 

Ti-am facut recenzie atunci, dar s-a șters tot din perioada aia, daca mai ții minte ti-ai cerut si scuze.

Asa ca lasa vrajeala si prostește pe altii ca nu merge cu noi.

Sa înțelegem ca nici la colegul vali1980 nu a corespuns ingiena ?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Daca nu a corrspuns igiena trebuia sa spuna atunci si ma spălam ca si asa am plătit destul . Mie imi place sa mi se spuna in fata. Dar vorba ta enzo probabil ca nici la mine nu a corespuns igiena. O sa revin la ea neapărat cu igiena corespunzătoare si sa o vad daca mai comentează sa faca oral neprotejat plus 69 si sa o fut bine . O iau din prima dacă comentează am plecat . Fără supărare Maria. Te pup. 

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Deci din 3 insi nemulțumiți, la niciunul nu a corespuns igiena? Ca si pe havana l-ai luat cu aceeași vrăjeală, dar nu a ținut ca omul a fost mai smecher ca tine.

Mare tupeu ai, fetiță!

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 3 minute, vali1980xxx a spus:

Daca nu a corrspuns igiena trebuia sa spuna atunci si ma spălam ca si asa am plătit destul . Mie imi place sa mi se spuna in fata. Dar vorba ta enzo probabil ca nici la mine nu a corespuns igiena. O sa revin la ea neapărat cu igiena corespunzătoare si sa o vad daca mai comentează sa faca oral neprotejat plus 69 si sa o fut bine . O iau din prima dacă comentează am plecat . Fără supărare Maria. Te pup. 

Tu te iei după ce abereaza ea ? Eram venit din duș, ma duc la curve mai ceva ca la însurătoare, epilat, aranjat, inclusiv cu parfum dupa mine, guma in gură... bate câmpii 😁

Dacă era ceva de igienă zicea atunci cand i-am făcut recenzia, imi pare rau ca s-a șters totul din perioada aia, ca atunci la cald nu a avut tupeu sa comenteze nimic, doar isi cerea scuze.

Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Pai venea cu prezervativul direct, nici nu ma întrebat nu nimic, atunci am sărit din pat sa plec, nici nu mai ști dacă a comentat ceva dar a zis ca face fără. 

În rest nimic de reproșat dar smechereala asta nu îmi place

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Chiar acum, havana a spus:

Pai venea cu prezervativul direct, nici nu ma întrebat nu nimic, atunci am sărit din pat sa plec, nici nu mai ști dacă a comentat ceva dar a zis ca face fără. 

În rest nimic de reproșat dar smechereala asta nu îmi place

Exact asa a fost si la mine, a luat banii, i-a aruncat în sertar, m-a pus sa ma întind in pat și a venit cu prezervativul in mână. Am si intrebat ce e cu el, ca știam ca oralul e in funcție de igienă, daca are ceva sa îmi reproșeze. A zis ca nu, dar ca are ea o problemă cu niste lucrări în gură, ca e cusuta la niste masele si daca vreau sa îmi arate. Deja nu mai voiam eu neprotejat, ca imi era ca ma infectez de la ea.

Dar ma enervează ca prostește lumea. Sau ma rog, încearcă, vad ca nu ii merge cu toți 😉

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 57 minute, maria_dulce a spus:

Mda oameni buni, va place sa judecati oamenii fara sa.i cunoasteti, imi place. Asta spune multe despre voi. Voi cand va duceti la o fata aveti multe pretentii,adica daca fata zice ca face oralul nep in functie de igiena si vede ca nu corespunde igiena, automat ca fata pune prezervativul, pt ca nici voua nu v.ar convenii sa vreti sa dati limbute la o fata si sa nu fie curata. Eu in schimb fac oralul fara numai daca corespunde igiena, daca nu se pune caciulita. Voi ati comentat atunci cand am avut problema aceea la masele, am facut protejat pt ca am vrut sa ma protejez ca sa nu ma infectez. Dragul meu @enzo__, tu cand ai fost la mine ti.am facut oralul protejat pt ca nu a corespuns igiena, iar cand am spus shh ca aud vecinii a fost pt ca nu vroiam sa mi fac probleme. Tu daca asa consideri ca sunt de evitat ok, e parerea ta. Daca vrei sa mai vii la mine sa vezi ca nu sunt asa cum spui tu, eu te astept si te primesc cu tot dragul.@Havana, tu cand ai venit la mine ti.a placut faptul ca nu te.am grabit si ca m.am purtat frumos cu tine? Nu ma mai judecati va rog frumos, ca nu ma cunoasteti cu adevarat, poate imi veti sarii in cap ca va rasp dar si eu am dreptul la opinii si sa ma apar. In primul rand, eu nu grabesc pe nimeni, nu fac figuri, nu cer imediat banii de la usa, imi place sa fiu amabila cu toata lumea, sa stam la o tigara, la o vorba dupa actiune sau si inainte. Va rog eu frumos, veniti la mine sa ma cunoasteti si dupa aceea puteti sa discutati. Nu judec pe nimeni, fiecare in parte are dreptul la opinii,dar nu mai fiti asa rai. Va pup dulce pe toti si imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, cine are placerea sa ma cunoasca e bine venit. Sa aveti bafta la futut baieti :* :kiss3

Si vezi ca te contrazici singură, pana la urmă mi-ai făcut oralul protejat ca sa nu te infectezi sau ca nu a corespuns igiena ? Ca nu înțeleg 😁

Link spre comentariu

Fratilor nu stiu de ce s-a întîmplat așa cu voi însă am fost de 5sau 6 ori la Maria fără probleme si com ca protejat face oralul am facut si anal de 3sau4 ori tot fără probleme . Este o fata ok dpmdv atât ca este într-adevăr slăbuță în rest își face treaba ok . Acum de fiecare cu gustul lui nu mai aruncati cu noroi ca nu este ok.Decăt să dau de o șaormă mai bine slim Parerea mea O zi buna

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0

Nu am nimic cu fata, doar ca nu imi place sa fiu păcălit.

Dacă spunea de la telefon ca are măselele operate si nu face oralul decat protejat, era totul ok. Ea a spus doar după ce a luat banii si m-a intins in pat. Iar acum sa abereze cu igiena e chiar penibil. Faza s-a petrecut prin octombrie, nici măcar nu aveam contul facut atunci, habar nu are cine sunt... 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Mai oameni buni, nu ma contrazic singura, bun poate cu voi @enzo si cu tine @havana am facut protejat din cauza ca am avut aceea problema la masea, a fost si din cauza la igiena si din cauza ca imi protejam ranile din gura. In primul rand nu incerc sa smecheresc sau sa fraieresc pe nimeni, daca voi asa considerati ok, foarte bine. Eu zic sa o lasam balta cu discutiile astea ca nu ajungem nicaieri. Imi cer scuze inca o data daca nu am fost pe placul vostru, va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 13 minute, maria_dulce a spus:

Mai oameni buni, nu ma contrazic singura, bun poate cu voi @enzo si cu tine @havana am facut protejat din cauza ca am avut aceea problema la masea, a fost si din cauza la igiena si din cauza ca imi protejam ranile din gura. In primul rand nu incerc sa smecheresc sau sa fraieresc pe nimeni, daca voi asa considerati ok, foarte bine. Eu zic sa o lasam balta cu discutiile astea ca nu ajungem nicaieri. Imi cer scuze inca o data daca nu am fost pe placul vostru, va pup

Lasa Maria nu mai fi suparata . Sa trecem cu bine peste . Eu te apreciez ca miai facut oral bun si cu caciulita, dar data viitoare te vreau sa faci ON si 69 plus NP de calitate . Te sarut si La mulți ani! Mananca mai bine sa te rotunjesti un pic sa am pe ce pune mana ca de frumoasa esti. Pwp. 

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, vali1980xxx said:

Lasa Maria nu mai fi suparata . Sa trecem cu bine peste . Eu te apreciez ca miai facut oral bun si cu caciulita, dar data viitoare te vreau sa faci ON si 69 plus NP de calitate . Te sarut si La mulți ani! Mananca mai bine sa te rotunjesti un pic sa am pe ce pune mana ca de frumoasa esti. Pwp. 

Iti multumesc frumos pt vorbele frumoase, te pup dulce, sarbatori fericite, un an nou fericit si sper ca voi mai pune ceva carnita pe mine cand ne revedem :* :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, vali1980xxx said:

Lasa Maria nu mai fi suparata . Sa trecem cu bine peste . Eu te apreciez ca miai facut oral bun si cu caciulita, dar data viitoare te vreau sa faci ON si 69 plus NP de calitate . Te sarut si La mulți ani! Mananca mai bine sa te rotunjesti un pic sa am pe ce pune mana ca de frumoasa esti. Pwp. 

Iti promit ca data viitoare iti voi face un oral nep de vis si 69, te pup sarbatori fericite:*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 3 ore, maria_dulce a spus:

Mai oameni buni, nu ma contrazic singura, bun poate cu voi @enzo si cu tine @havana am facut protejat din cauza ca am avut aceea problema la masea, a fost si din cauza la igiena si din cauza ca imi protejam ranile din gura. In primul rand nu incerc sa smecheresc sau sa fraieresc pe nimeni, daca voi asa considerati ok, foarte bine. Eu zic sa o lasam balta cu discutiile astea ca nu ajungem nicaieri. Imi cer scuze inca o data daca nu am fost pe placul vostru, va pup

Nu renunti la aberația cu igiena ?

Incerci sa o dai cumva cotita ca a fost, ca n-a fost, ca aveai si tu probleme cu măselele dar nici noi nu am fost tocmai ok, în loc sa recunoști ca habar nu ai cine suntem, când am fost la tine, nu ai nici cea mai mica idee despre igiena noastră. Pur și simplu ai scos-o asa aiurea, sa te aperi cumva pentru schema cu oralul.

Nici macar nu pricepi ce iti scriem, spui ca i-ai făcut lui havana protejat ca avea probleme cu igiena, iar omul spune exact invers, ca s-a ridicat sa plece cand ai încercat schema cu oralul si pana la urma i-ai supt-o la liber.

Deci avea igiena necorespunzătoare, dar când ai văzut ca pleaca ce ai zis, da-o in plm de igiena, important e sa nu pierd banii.

Nu imi mai bat capul cu tine, cine are ochi sa citească și sa înțeleagă, bine, cine nu, iarăși bine. Când ai probleme de sănătate anunță, ca nu era nicio problemă daca spuneai de la telefon ce si cum.

 

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 22 ore, maria_dulce a spus:

Iti multumesc pt vizita, eu 69 fac doar la ora, iar despre aspectul meu fizic, stiu sunt slaba, incerc sa mai pun carne pe mine. Iti multumesc ca ai fost sincer si ca ti.ai spus parerea despre intalnirea noastra, nu e suparare, fiecare are parerea lui, nu poti sa multumesti pe toata lumea, te pup si poate ne mai vedem, sarbatori fericite te pup :* :kiss3

69 faci doar la oră? 

Pai la tine ora e 200, iar o finalizare de 25 min e 150 lei, deci dublu la bani.

Ti-e greu sa spui adevărul, ca nu iti place poziția? Alte fete au curajul sa isi asume ceea ce fac si ce nu fac.

Tu umbli doar cu prosteala si smechereala si cand vezi ca e groasă o dai la întors, ca data viitoare iti fac si iti dreg. Pai ti-a promis omul ca sta o oră, sau cum ?

 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 30 minute, enzo__ a spus:

69 faci doar la oră? 

Pai la tine ora e 200, iar o finalizare de 25 min e 150 lei, deci dublu la bani.

Ti-e greu sa spui adevărul, ca nu iti place poziția? Alte fete au curajul sa isi asume ceea ce fac si ce nu fac.

Tu umbli doar cu prosteala si smechereala si cand vezi ca e groasă o dai la întors, ca data viitoare iti fac si iti dreg. Pai ti-a promis omul ca sta o oră, sau cum ?

 

Eu iam zis ca stau 30 min si mia zic ca e 150 . Am dat si nu am comentat dar nu a zis nimic ca face 69 doar la ora , mia zis ca ea nu simte nimic si ca nu ai place. Iam zis ca revin doar daca face ON si 69 plus NP de calitate.  Altfel nu mai vin . Iam zis sa mai puna carne pe ea ca mie imi place sa am pe ce pune mâna  . Daca umbla cu prosteli ma pierde de client.  Sa aveti spor si La multi ani!

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 1 oră, vali1980xxx a spus:

Eu iam zis ca stau 30 min si mia zic ca e 150 . Am dat si nu am comentat dar nu a zis nimic ca face 69 doar la ora , mia zis ca ea nu simte nimic si ca nu ai place. Iam zis ca revin doar daca face ON si 69 plus NP de calitate.  Altfel nu mai vin . Iam zis sa mai puna carne pe ea ca mie imi place sa am pe ce pune mâna  . Daca umbla cu prosteli ma pierde de client.  Sa aveti spor si La multi ani!

Pai eu când spun ca e doar pe vrajeala si prosteala. Daca era cum zice ea, iti spunea acolo, dragule fac 69 doar la oră, vino data viitoare si stai o ora si iti face ce vrei.

Când a văzut ca o prindem cu prosteala pe față, a inceput cu minciuni gogonate cu igiena, cu ora... pai mai puneai 50 de lei peste aia 150 si faceai si duș si oral neprotejat si 69.

Mai minte lumea, dar Maria nu are limite. 

Oricum ești foarte amuzant, auzi sa mănânce gras de sărbători sa pună carnita pe ea 😂😂😂

În caz ca nu ești pe caterincă cu postările, îți recomand pe Crystinutza, face un 69 de senzație si ai si pe ce pune mâna. La preț e la fel, singura in locație, garsoniera de lux, nu te ia ca te aud vecinii...

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 16 minute, enzo__ a spus:

Pai eu când spun ca e doar pe vrajeala si prosteala. Daca era cum zice ea, iti spunea acolo, dragule fac 69 doar la oră, vino data viitoare si stai o ora si iti face ce vrei.

Când a văzut ca o prindem cu prosteala pe față, a inceput cu minciuni gogonate cu igiena, cu ora... pai mai puneai 50 de lei peste aia 150 si faceai si duș si oral neprotejat si 69.

Mai minte lumea, dar Maria nu are limite. 

Oricum ești foarte amuzant, auzi sa mănânce gras de sărbători sa pună carnita pe ea 😂😂😂

În caz ca nu ești pe caterincă cu postările, îți recomand pe Crystinutza, face un 69 de senzație si ai si pe ce pune mâna. La preț e la fel, singura in locație, garsoniera de lux, nu te ia ca te aud vecinii...

Lasami si mie nr si locatia cristinutei sau topicul ei. Sa o incerc si pe ea. Si apropozito am vb serios sa manance mai bine sa puna carnita si un pic grasime pe ea sa fie mai buna nu ca nu ar fii si asa . Pe mine ma supt de pula bine si protejat. Baftă multă. 

 

Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 1 minut, vali1980xxx a spus:

Lasami si mie nr si locatia cristinutei sau topicul ei. Sa o incerc si pe ea. Si apropozito am vb serios sa manance mai bine sa puna carnita si un pic grasime pe ea sa fie mai buna nu ca nu ar fii si asa . Pe mine ma supt de pula bine si protejat. Baftă multă. 

 

Vezi mai jos, TOP: Cristina 

Oralul tot protejat il face.

Bafta și ție!

Link spre comentariu

Vizitator daniel031285
Reputație: 0
Acum 8 ore, maria_dulce a spus:

Dragii mei maine ajung in oras, va pup dulce si de abea astept sa ne revedem :* :kiss3

pe ce nr de tel te gasim cel cu 489 sau cel cu 600 ? niste poze noi ne mai pui si noua sa te mai vedem si noi ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...