Jump to content

Maria #0737871489

Recommended Posts

• Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

😘😘😘😘😘

Salutare tuturor! Am vrut sa fut ceva nou azi si am ales.o pe Maria. Locatia in Gavana, sus, in cartierul rezidential, la un bloc. Ceea ce m.a facut sa ma duc a fost faptul ca mi a vorbit frumos si er

Posted Images

Dragii mei futaciosi 😂 deoarece suntem in Postul Paștelui va urez din suflet la toata lumea un paște fericit luminat si fie ca Dumnezeu sa va Lumineze calea,  va pup dulce pe toti si sa aveti sărbători frumoase :* :*

Bre prin astea cu postu' pastelui si Dumnezeu trecem ca gasca prin apa.

Tie cand ti-a Luminat D-zeu calea ce ai vazut? O gramada de mii de barbati, si Ti-a zis : "Du-te si fute-i pe toti astia. Doar dup-aia stam de vorba"

Toate ca toate, dar ai comentat ceva inaintea Domnului cand ai auzit care-ti-e destinul pe Pamantul asta? Macar un: Nuuuuuu bpl! .... disperat?

Baga si tu niste lucruri mai tangibile de care sa beneficiem cu totii  lasa-ne cu Lumina lui Dumnezeu. Zi cu sanatatea cum stai? Ca pe vremurile astea, aia e cea mai importanta. Deocamdata cu totii suntem aici sa futem. Toate la timpul lor! Ii vine lui randul si lu' Dumnezeu sa ne judece stai linistita.

Acum 4 ore, remuspetre a spus:

Bre prin astea cu postu 'pastelui si Dumnezeu trecem ca gasca prin apa.

Tie cand ti-a Luminat D-zeu calea ce ai vazut? O gramada de mii de barbati, si Ti-a zis: "Du-te si fute-i pe toti astia. Doar dup-aia stam de vorba"

Toate ca toate, dar ai comentat ceva inaintea Domnului cand ai auzit care-ti-e destin pe Pamantul asta? Macar un: Nuuuuuu bpl! .... disperat?

Baga si tu niste lucruri mai tangibile de care sa beneficiar cu totii lasa-ne cu Lumina lui Dumnezeu. Zi cu sanatatea cum stai? Ca pe vremurile astea, aia e cea mai importanta. Deocamdata cu totii suntem aici sa futem. Toate la timpul lor! Ii vine lui randul si lu 'Dumnezeu sa ne judece stai linistita.

Dragule,nu inteleg mesajul tău.la ce te.ai referit in legatura ca am vazut o grămadă de bărbați și ca să.i fut pe toti.cu ce te.a deranjat ce.am scris mai sus? In primul rand le.am urat Sărbători Pascale pentru ca asa am vrut si am simtit sa fac pentru ca vin de aproape 2 ani la pitesti si in al doilea rand nu stiu ce te.a deranjat pe tine ceea ce scriu eu? Ceea ce fac eu cu viata mea este strict treaba mea, nu trebuie sa vina cineva la mine sa.mi spuna ceea ce fac. Te rog frumos tine.ti parerile pentru tine si hai sa nu ne certam aici pe topic.Paste Fericit 😉 😘

Sarbatori Pascale iti uram și noi!

Am vizitat și eu pe Maria, o fata destul de ok, comuna, nici furmoasa nici urata. Arata destul de bine la corp, slabuta, sanii frumosi. Igiena ok, fara probleme. 

Oralul ok cu deep, nota 9.

Normal bun, se misca bine, face un LOT invers cu fundul la tine, foarte tare, am apreciat pozitia. 

Gfe 7, fara fk, destul de sociabila.

Nu cred ca as reveni, nu e chiar stilul meu, dar per total e ok fata.

• Like 1
32 minutes ago, Knoxx said:

Sarbatori Pascale iti uram și noi!

Am vizitat și eu pe Maria, o fata destul de ok, comuna, nici furmoasa nici urata. Arata destul de bine la corp, slabuta, sanii frumosi. Igiena ok, fara probleme. 

Oralul ok cu deep, nota 9.

Normal bun, se misca bine, face un LOT invers cu fundul la tine, foarte tare, am apreciat pozitia. 

Gfe 7, fara fk, destul de sociabila.

Nu cred ca as reveni, nu e chiar stilul meu, dar per total e ok fata.

Iti multumesc frumos pentru vizită si pentru timpul acordat sa scrii cateva cuvinte despre întâlnire, nu pot sa fiu pe placul tuturor dar apreciez parerea despre vizită te pup dulce :*

Acum 49 minute, maria_dulce a spus:

Stai linistit ca nu am luat-o ca pe o parere rea, ideea este ca nu am nici acum contul platit ca sa mai atașez poze te pup 😘

Ma gândeam la asta, poți sa rogi pe cineva și ți le pune sau poți sa folosești program ceva. O seara frumoasa 😘😘😘