Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
3 hours ago, daredevil27 said:

Am vizitat si eu pe Maria sambata.De abia o asteptam sa revina ca nu mai e niciuna ca ea din punctul meu de vedere.Am stat o ora la ea in care mam simtit foarte bine fara graba.Nu are rost sa dau note pentru ca totul este de 10.Eu o sa mai revin la ea de cate ori pot.Te pup Maria!😘

😘 multumesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, xxx1969 said:

Încearcă omul , căci încercarea moarte n- are ( poate tine , poate nu ). Du-te colegu și vezi live cu siguranță nu ai ce regretă . 😜 😜 😜

Da asa este, doar ca el nu înțelege că eu imi pun poze cand am chef, el de venit nu stiu daca vine si de aia vrea sa vada aici poze noi, ca poate va avea surprize neplăcute la fata locului...nu stiu, zic si eu 😂 🙈

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
1 oră în urmă, maria_dulce a spus:

Da asa este, doar ca el nu înțelege că eu imi pun poze cand am chef, el de venit nu stiu daca vine si de aia vrea sa vada aici poze noi, ca poate va avea surprize neplăcute la fata locului...nu stiu, zic si eu 😂 🙈

Ce surprize neplăcute, iubita? În alta postare a zis ca "abia așteaptă se REVINA", deci te-a "cunoscut", cred.🤭

Din ce am văzut, are omu' ceva cu pozele🤷.

Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
2 hours ago, Vladescu86 said:

Ce surprize neplăcute, iubita? În alta postare a zis ca "abia așteaptă se REVINA", deci te-a "cunoscut", cred.🤭

Din ce am văzut, are omu' ceva cu pozele🤷.

Te pup 😘

Inseamna ca nu m.am uitat eu mai bine in posturile anterioare..greseala mea 😂,o asum🙈, nu mai stiu daca m.a cunoscut sau nu!.. Te pup :*

Link spre comentariu
Acum 4 ore, maria_dulce a spus:

Da asa este, doar ca el nu înțelege că eu imi pun poze cand am chef, el de venit nu stiu daca vine si de aia vrea sa vada aici poze noi, ca poate va avea surprize neplăcute la fata locului...nu stiu, zic si eu 😂 🙈

Ce surprize doar nu te-ai făcut șaormă ?❤❤❤

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Fuckyou87
Reputație: 0
La 25.11.2021 la 11:01, maria_dulce a spus:

😂 😂.Nu mi.as dorii sa ma fac shaorma, eu m.am referit la băiatul care cere poze!.ca ma gandesc eu ca poate vede altceva la fata locului🙈 te pup 😘

Asa si cu ce a gresit ca a cerut poze? 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 14 ore, maria_dulce a spus:

Am închis deja biroul, îl deschid mâine între 10.30 11.00 te pup 😘

Doar 30 de minute ? :)

 

Gluma la o parte, ne poti lasa o lista de servicii ? Ca am vazut (acum vreo 10 pagini) ca ai scos FK-ul din meniu de exemplu.

Nu cred ca ar strica sa stim daca s-a schimbat ceva de la primul post sau nu. Te pup (curand sper)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
On 5/8/2021 at 3:22 PM, maria_dulce said:

DISPONIBILA :*

Va voi lasa o listă cu servicii si preturi

Oral (protejat/neprotejat in functie de igiena)

Normal (doar protejat, niciodată fara)

Preturi: 100 lei fin (20 min)

200 lei ora (2 fin sau o fin+masaj)

Anal 50 lei extra (optional, in functie de mărime si grosime)

Preludiu: sărutări pe corp, atingeri, mangaieri, limbute,  masaj, diferite poziții 

Finalizarea se face pe corp sau in prezervativ 

🥰  :*

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
1 hour ago, caut_par_albastru said:

Doar 30 de minute ? :)

 

Gluma la o parte, ne poti lasa o lista de servicii ? Ca am vazut (acum vreo 10 pagini) ca ai scos FK-ul din meniu de exemplu.

Nu cred ca ar strica sa stim daca s-a schimbat ceva de la primul post sau nu. Te pup (curand sper)

Eu m.am referit ca incep munca între 10.30 sau 11.00, depinde cum ma trezesc, nu am fost eu explicita 😂 😂, te pup si te astept  :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Salut, am fost in urma cu 2 saptamani, vazand recenziile de mai sus. Sincer, mi-a parut rau...

Locatie 9: central, accesibil, curat.

Titulara 9: o prezenta placuta, descrierea fizica este data de colegi, e pe placul meu, skiny, simpatica, vorbareata.

Servicii 5: pentru asta m-am dus si nu am primit: nu pui mana pe nimic, no fingering, daca se poate sa futi fara sa o atingi e OK!

Oral slab, fara niciun artificiu, normal banal.

150 lei dati pentru o descarcare rapida si jalnica, din punctul meu de vedere, care astept o apropiere mai "umana".

Nu recomand decat pentru o descarcare rapida in lipsa de altceva.

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 30 minute, Cautatorul13 a spus:

Salut, am fost in urma cu 2 saptamani, vazand recenziile de mai sus. Sincer, mi-a parut rau...

Locatie 9: central, accesibil, curat.

Titulara 9: o prezenta placuta, descrierea fizica este data de colegi, e pe placul meu, skiny, simpatica, vorbareata.

Servicii 5: pentru asta m-am dus si nu am primit: nu pui mana pe nimic, no fingering, daca se poate sa futi fara sa o atingi e OK!

Oral slab, fara niciun artificiu, normal banal.

150 lei dati pentru o descarcare rapida si jalnica, din punctul meu de vedere, care astept o apropiere mai "umana".

Nu recomand decat pentru o descarcare rapida in lipsa de altceva.

Ciudat colegu', ce spui tu acolo nu prea corespunde cu ce știu eu...

Părerea mea, daca-mi permiți, este ca nu a fost "chimie" între voi sau a lipsit ceva...

Din ce zici tu la servicii, le cam face pe toate...

Acum na, fiecare cu părerea și gusturile lui.

Baftă să ai.

Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
2 hours ago, Cautatorul13 said:

Salut, am fost in urma cu 2 saptamani, vazand recenziile de mai sus. Sincer, mi-a parut rau...

Locatie 9: central, accesibil, curat.

Titulara 9: o prezenta placuta, descrierea fizica este data de colegi, e pe placul meu, skiny, simpatica, vorbareata.

Servicii 5: pentru asta m-am dus si nu am primit: nu pui mana pe nimic, no fingering, daca se poate sa futi fara sa o atingi e OK!

Oral slab, fara niciun artificiu, normal banal.

150 lei dati pentru o descarcare rapida si jalnica, din punctul meu de vedere, care astept o apropiere mai "umana".

Nu recomand decat pentru o descarcare rapida in lipsa de altceva.

Imi pare rau ca ai avut experienta neplăcută cu mine, nu pot mulțumi pe toată lumea..Dar te asigur ca nu am figuri sau fite..Iti respect alegerea, recenzia făcută. Asta e, nu pot fii pe placul tuturor, eu iti doresc să găsești o fata sa te simti bine te pup 😘 si sa ai o zi frumoasă 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...