Sari la conținut

Maria #0737871489


Postări Recomandate

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Scumpii mei iubiti, eu sunt in drum spre pitesti sa ma asteptati cu drag ca si eu va astept cu mare placere, revin cu forte noi si sper sa ne simtim mai bine impreuna, locatia va fi undeva prin gavana. Cand ma instalez va anunt pupici dulci la toti

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Ce faci alexinio, esti bine? Intro ora ajung in oras, sper ca esti pregatit pt vizita te pup dulce

Ce surpriză plăcută, bine ai venit si sper să nu mai pleci că vreau sa ajungi la Top pe oraș...abia aștept să vin la tine să ne simțim bine! Pupici dulci!

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Ce surpriză plăcută, bine ai venit si sper să nu mai pleci că vreau sa ajungi la Top pe oraș...abia aștept să vin la tine să ne simțim bine! Pupici dulci!

Iubitule eu te astept cu mare drag sa vi la mine sa ne simtim nu bine foarte bine impreuna,sa simtim amandoi placere, te voi face sa simti ceva ce nu ai nai simtit cu alte fete te pup dulce unde vrei u

Link spre comentariu
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Da , isi merita locul in Top langa celelalte fete ! O bomboana de fata.....

Iti multumesc din suflet, eu stiu ca credeti ca merit sa fiu la top dar nu vreau sa zica altii ca sunt diferita fata de alte fete. Eu doar imi fac treaba ca la carte si o fac cu mare placere, asa ca va multumesc ca vreti sa fiu la top dar mi.e bine si fara sa ajung la top. Va pup dulce pe toti

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am revenit la domnișoara Maria si voi mai reveni de câte ori o să am ocazia .fata este specială. foarte drăguță din toate punctele de vedere.servici excelente un oral foarte bine executat ii place sa o ia in gurita ii place mult sa o s..ga .normal tot bun fără fite si schimbi ce pozitie vrei.am terminat cu un oral in prezervativ dar bunnnn .Multumesc frumoaso pt clipele cu tine .Fără graba am fumat o țigare la început dezbrăcată amândoi si la final am stat de vorbă iar la o țigare parca voia să mai stau dar ma grăbeam eu.sat care ca 40 si ceva de minute .lăsat 150 cu drag

Link spre comentariu

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani

Am revenit la domnișoara Maria si voi mai reveni de câte ori o să am ocazia .fata este specială. foarte drăguță din toate punctele de vedere.servici excelente un oral foarte bine executat ii place sa o ia in gurita ii place mult sa o s..ga .normal tot bun fără fite si schimbi ce pozitie vrei.am terminat cu un oral in prezervativ dar bunnnn .Multumesc frumoaso pt clipele cu tine .Fără graba am fumat o țigare la început dezbrăcată amândoi si la final am stat de vorbă iar la o țigare parca voia să mai stau dar ma grăbeam eu.sat care ca 40 si ceva de minute .lăsat 150 cu drag

Iti multumesc foarte mult, de fiecare data cand vi pt mine este o placere, vizita ta imi da o stare chiar foarte buna. Te astept cand vrei sa vi sa ne simtim ca in paradis te pup foarte dulce dulce

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...