Sari la conținut

Geo 0799379166


Vizitator mrright

Postări Recomandate

Geo, cand ai in plan sa revii?

Amice, nu te impacienta… Aceste trestii deloc ganditoare, doar producatoare, au un ciclu de viata care nu se bazeaza pe fotosinteza ca la orice planta, ci pe cascaval, ele fiind de fapt specii saprofite. Adica mai simplu si pe intelesul tuturor descompun cascavalul si-l transforma in shopping la mall si alte cacaturi similare, inutile, dar obligatoriu de fitze , ca sa aiba iluzia ca traiesc si eventual, chiar ca traiesc bine! De aici poti sa deduci foarte simplu raspunsul la intrebarea ta: cand se termina cascavalul, se intoarce si fata la produs. Si poti sa i-o dai iar lui Geo in Trebuci. Daca atata le duce capu' si nu-s in stare de altceva...  Pe de alta parte, oricum e infinit mai simplu sa stai cateva minute cu cracii sau cu bucile in sus, dupa caz si in functie de gaura, decat sa te chinui sa muncesti.

Si fiindca tot il pomeneam pe primaru' din Trebuci, care-i baiat fain, ca e ardelean de-a nost, pont pentru titulara cand revine: schimba chestia cu “Disponibila!” ultra-uzata de la atata frecus prin toate gaurile, cu: “ Va astept la mine in Trebuci!”, “La mine in Trebuci e cel mai bine!”sau “Nu rata ocazia sa vii la mine in Trebuci!”. Na, putin marketing nu strica niciodata, dar mai ales pe praful asta, face minuni! J Iar pentru putina diferentiere, la final, in loc de “ O zi frumoasa!” ar merge la fix: “Sper ca v-a placut la mine in Trebuci!” sau mai clasic: “Va mai astept la mine in Trebuci!”.  :clap2

Link spre comentariu

Amice, nu te impacienta… Aceste trestii deloc ganditoare, doar producatoare, au un ciclu de viata care nu se bazeaza pe fotosinteza ca la orice planta, ci pe cascaval, ele fiind de fapt specii saprofite. Adica mai simplu si pe intelesul tuturor descompun cascavalul si-l transforma in shopping la mall si alte cacaturi similare, inutile, dar obligatoriu de fitze , ca sa aiba iluzia ca traiesc si eventual, chiar ca traiesc bine! De aici poti sa deduci foarte simplu raspunsul la intrebarea ta: cand se termina cascavalul, se intoarce si fata la produs. Si poti sa i-o dai iar lui Geo in Trebuci. Daca atata le duce capu' si nu-s in stare de altceva...  Pe de alta parte, oricum e infinit mai simplu sa stai cateva minute cu cracii sau cu bucile in sus, dupa caz si in functie de gaura, decat sa te chinui sa muncesti.

Si fiindca tot il pomeneam pe primaru' din Trebuci, care-i baiat fain, ca e ardelean de-a nost, pont pentru titulara cand revine: schimba chestia cu “Disponibila!” ultra-uzata de la atata frecus prin toate gaurile, cu: “ Va astept la mine in Trebuci!”, “La mine in Trebuci e cel mai bine!”sau “Nu rata ocazia sa vii la mine in Trebuci!”. Na, putin marketing nu strica niciodata, dar mai ales pe praful asta, face minuni! J Iar pentru putina diferentiere, la final, in loc de “ O zi frumoasa!” ar merge la fix: “Sper ca v-a placut la mine in Trebuci!” sau mai clasic: “Va mai astept la mine in Trebuci!”.  :clap2

Ei na, ce-ti ziceam, amigo? Gata cascavalul, gata vacanta. O gasesti in Bucuresti, pe Ion Campineanu, numar nou 0725438230. Te mai costa un bilet de avion si poti sa i-o dai lul Geo in Trebuci. :laugh2

https://nimfomane.com/forum/topic/168436-in-vizit%C4%83%F0%9F%A5-georgiana-0725438230-servicii-totale%B0%F0%9F%98/

Link spre comentariu

Uite, cate o nesimtita ca asta ne face sa nu mai parazitam si sa scriem si noi recenzii. I-am promis ca-i scriu recenzie asa ca mi-am facut si eu cont. Am contactat-o pe nesimtita titulara pe numarul indicat de ea pe wapp. Facut programare la 4 pentru ora 8. A vrut confirmare cu o ora inainte, i-am confirmat. Cand ajung inainte de ora programata, parchez in spate langa Alfa si ii dau mesaj sa-mi spuna cand pot urca. Dupa cateva minute, imi da apel pe WApp, ca nu mai avea minute proasta pulii bag seama... Sun inapoi, nu zic doua vorbe, ca-mi inchide. Sun inapoi, pula, nu mai raspunde vaca. Ii dau mesaje, vad ca nu le mai primeste, ma blocase proasta. Mai stau ceva vreme, ca batusem tot orasul fix din celalalt capat, imi da mesaj ca tot eu sunt de vina, ca mergea muzica in masina si ca nu mai vrea acuma, ca altadata, ca nu stie cand... Foarte lejera, ca pe ea o doare in pizda, sa mai incerc alta data. Futute-n cur de vaca proasta! Ca ea m-a sunat. Sictir! Nu stiu pe cine a sunat ea ca nu am avut nici apel nepreluat nici mesaj de la Vox ca m-a sunat cineva si nu am avut semnal.Idioata-i complet nebuna, sa-mi bag banii daca nu. Dau sa plec, in sensul giratoriu de langa Kaufland dau nas in nas cu cumnata. Imi da flash-uri, ma suna ce pula mea caut eubpe acolo. Ce sa-i zic, ca nu era Kaufland si pe Campului? Pula mea, balmajesc ceva si acuma astept s-o sune pe sors'a sa-i zica. Sa vezi dupa aia, nu mai vad eu zama calda.

In concluzie, daca vreti o muie maxima, va recomand cu incredere fata.

Link spre comentariu

Uite, cate o nesimtita ca asta ne face sa nu mai parazitam si sa scriem si noi recenzii. I-am promis ca-i scriu recenzie asa ca mi-am facut si eu cont. Am contactat-o pe nesimtita titulara pe numarul indicat de ea pe wapp. Facut programare la 4 pentru ora 8. A vrut confirmare cu o ora inainte, i-am confirmat. Cand ajung inainte de ora programata, parchez in spate langa Alfa si ii dau mesaj sa-mi spuna cand pot urca. Dupa cateva minute, imi da apel pe WApp, ca nu mai avea minute proasta pulii bag seama... Sun inapoi, nu zic doua vorbe, ca-mi inchide. Sun inapoi, pula, nu mai raspunde vaca. Ii dau mesaje, vad ca nu le mai primeste, ma blocase proasta. Mai stau ceva vreme, ca batusem tot orasul fix din celalalt capat, imi da mesaj ca tot eu sunt de vina, ca mergea muzica in masina si ca nu mai vrea acuma, ca altadata, ca nu stie cand... Foarte lejera, ca pe ea o doare in pizda, sa mai incerc alta data. Futute-n cur de vaca proasta! Ca ea m-a sunat. Sictir! Nu stiu pe cine a sunat ea ca nu am avut nici apel nepreluat nici mesaj de la Vox ca m-a sunat cineva si nu am avut semnal.Idioata-i complet nebuna, sa-mi bag banii daca nu. Dau sa plec, in sensul giratoriu de langa Kaufland dau nas in nas cu cumnata. Imi da flash-uri, ma suna ce pula mea caut eubpe acolo. Ce sa-i zic, ca nu era Kaufland si pe Campului? Pula mea, balmajesc ceva si acuma astept s-o sune pe sors'a sa-i zica. Sa vezi dupa aia, nu mai vad eu zama calda.

In concluzie, daca vreti o muie maxima, va recomand cu incredere fata.

 

 

Wow,wow,wow!!! “Domnule BD” eu te respect și vorbesc cuviincios spre deosebire de tine , îmi permit sa-ți reinterpretez puțin “review urat” care ziceai ca îl vei posta și se pare ca ai făcut -o . Corect , ai făcut programare , ai confirmat înainte cu o ora așa cum te-am rugat , ți-am zis Ok rămâne . La 19:56 mi-ai dat mesaj ca ai ajuns și sa îți spun unde sa vii , am încercat sa te contactez sa-ti spun mai exact unde fiind puțin mai ciudățel aici cu intrarea (pentru cei necunoscători) , bineînțeles ca nu ai răspuns , am mai încercat odată intr-un final ai răspuns , muzica era foarte tare , abia vorbeai și nu te înțelegeam absolut deloc . Am zis ca Ba poate nu merge netul bine , am încercat de pe telefon sa te sun , acolo când apelam mi se închidea instantaneu . Sincer mi s-a părut ceva dubios ca nu îmi răspundeai la telefon ci vroiai doar prin mesaje și totuși am încercat sa iau legătura cu tine . Nu ți-am dat Block așa cum spui tu , am reușit intr-un final sa luam legătura și ți-am arătat cum te-am apelat înapoi de 4 ori , crede -ma ca dacă într-adevăr nu vroiam sa te primesc îți spuneam din start ca nu mai pot ! Treaba ca sunt neserioasa a fost probabil la început când nu știam sa gestionez situația , nu o luam prea in serios... ți-am cerut scuze tot eu in condițiile in care tu defapt nu vroiai sa vorbești la telefon ... de înjurat și de acuzat cu toții știm !

Link spre comentariu

Cat efort ca sa minti. Ti-a scapat din greseala si niste adevar, proasto: "Treaba ca sunt neserioasa a fost probabil la început". Daca era muzica tare trebuia sa-mi zici sa o dau mai incet, nu sa-mi inchizi in nas. Ai uitat sa zici si ca dupa ce mi-ai inchis te-am sunat inapoi imediat si nu ai mai vrut sa raspunzi si nici la mesaje nu ai mai raspuns vaca proasta ce esti. Ti-a luat 20 de minute sa te gandesti ca ti-am zis ca am nr de pe forum si probabil o sa scriu si nu da bine... Asta a fost toata gestiunea ta. Nu pot pune poze, dar nu am nici un apel de la tine, nici respins, nici nepreluat si nici mesaj de la vox. Minti cu nerusinare ca o curva proasta ce esti. Parca nu ai destule review-uri in care zic baietii ca esti neserioasa si nu respecti programarile. Cand ti se scoala tie pizda nu mai ai chef si gata. Daca erai serioasa faceai o reprogramare, dar nici macar asta nu ai facut. Dute-n pula mea pe centura, probabil de acolo ai venit si acolo o sa ajungi inapoi, sudista imputita si mincinoasa ce esti! Sunt tarfe destule, nu-i nevoie de inca o nesimtita ca tine!

Link spre comentariu

Nu pot pune poze, dar uite mesajele:

[28.11, 19:58] BD: S-a intrerupt

[28.11, 19:59] BD: Iar s-a intrerupt

[28.11, 20:00] BD: ?

[28.11, 20:02] BD: S-a intamplat ceva?

[28.11, 20:06] BD: ?

[28.11, 20:12] BD: Mai stau?

[28.11, 20:19] BD: Fato, esti complet neserioasa, sa ma pui pe drumuri asa degeaba.

Mesajele nu erau primite la tine, nu aveau a doua bifa, semn ca m-ai blocat, pana la 20:20, cand ai "gestionat" tu in capul tau ala de curva proasta si ai inteles ca nu ramane fara urmari toata povestea. Mincinoasa ordinara ce esti!

Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0

Nu pot pune poze, dar uite mesajele:

[28.11, 19:58] BD: S-a intrerupt

[28.11, 19:59] BD: Iar s-a intrerupt

[28.11, 20:00] BD: ?

[28.11, 20:02] BD: S-a intamplat ceva?

[28.11, 20:06] BD: ?

[28.11, 20:12] BD: Mai stau?

[28.11, 20:19] BD: Fato, esti complet neserioasa, sa ma pui pe drumuri asa degeaba.

Mesajele nu erau primite la tine, nu aveau a doua bifa, semn ca m-ai blocat, pana la 20:20, cand ai "gestionat" tu in capul tau ala de curva proasta si ai inteles ca nu ramane fara urmari toata povestea. Mincinoasa ordinara ce esti!

Poti pune pozele pe un site de image hosting cum ar fi imgur sau ibb si apoi sa pui aici link-ul

Link spre comentariu

Poti pune pozele pe un site de image hosting cum ar fi imgur sau ibb si apoi sa pui aici link-ul

Poti pune pozele pe un site de image hosting cum ar fi imgur sau ibb si apoi sa pui aici link-ul

Le are si ea, ca de aia tace... Nervi deampulea si timp pierdut din cauza unei curve proaste si nesimtite.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Le are si ea, ca de aia tace... Nervi deampulea si timp pierdut din cauza unei curve proaste si nesimtite.

Pei la ce limbaj dubios ai maestre, cred ca a fost o alegere inteleapta din partea ei sa-ti dea reject.

Are si ea dreptul sa-si mai filtreze clientii.

Link spre comentariu

Pei la ce limbaj dubios ai maestre, cred ca a fost o alegere inteleapta din partea ei sa-ti dea reject.

Are si ea dreptul sa-si mai filtreze clientii.

Asa maestre, pupo-n cur, ca-ti face reducere, cu siguranta. :) I-auzi, in 2 secunde cat am vorbit cu ea si am zis Alo, Da, m-a citit. Daca nu stii de ce e vorba si esti prost de ce te bagi? Limbajul meu s-a adaptat comportamentului. Cand am vazut ca nu-i cu cine, am vorbit pe limba ei, de taranca sudista nesimtita. Mai citeste si tu si vezi ca nu sunt singurul care a patit-o nasol cu ea.
Link spre comentariu

Vizitator sorin87
Reputație: 0

Nu stiu de unde ai aparut si tu asa peste noapte, ca pana ieri nu aveai cont. Ce povestesti tu acolo poate zice orcine, pune un screenshot. Avut si eu experiente de genul dar la Geo am fost de mai multe ori. Nu e genul care baga clienti pe repede inainte tot timpul isi lasa timp liber intre programari, nu am asteptat nici macar un minut. Ma gandesc ca nu sunt singurul care trece pe la ea, pot sa confirme si restul ca nu e cazul aici. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...