Sari la conținut

Geo 0799379166


Vizitator mrright

Postări Recomandate

Vizitator gabry89
Reputație: 0

Diana vine rar, și la Anemona încă n-am ajuns, și problema este ca sunt mare fan de total :) Și total în Mureș nu există :(

Link spre comentariu
Vizitator mrright
Reputație: 0

Diana vine rar, și la Anemona încă n-am ajuns, și problema este ca sunt mare fan de total :) Și total în Mureș nu există :(

Atunci bagă un drum de Cluj cum și eu am băgat unul de Mureș când m-a mâncat :))))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mrright
Reputație: 0

Când ai și pisica acasă e mai greu cu deplasarea. Deci asta e, aștept :))

Nu mă bag boss, tu știi cel mai bine, dar din ce am apucat să aflu de la fată e că îi place Clujul și nu vrea să se plimbe în alte orașe.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mrright
Reputație: 0

Deci avem doua recenzii (credibile sau nu) insa tot nu stim cat costa o golire de coaie.

Baboui eu zic sa nu arunci flegme și pe aici, destul o faci peste tot.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mrright
Reputație: 0

Linge tipa si coaiele?

Nu de alta, dar drotul ala din limba sa nu mi se agate in floci.

Linge tipa si coaiele?

Nu de alta, dar drotul ala din limba sa nu mi se agate in floci.

Îți spun ceva ce te va face sa nu o vizitezi, nu are oglindă...no, ce te faci coaie că nu o să știi dacă te suge sau nu... Știi că ești pățit :)))

P. S. Asta cu oglinda era marcă înregistrată de la amicul tău Maximus. Pe unde te prinde te execută și bine face.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator mrright
Reputație: 0

Apăi fraților voi vreți să futeți, stați și beliți ochii toată ziua pe forumul ăsta, puneți la îndoială recenzii dar nu scrieți nimic. Am vizitat fata iar și a fost super fain din nou, mi-a spus că a primit și vizite de la membrii de aici dar nu văd o recenzie în plus. Să nu vă mai aud comentând aiurea de pe margine. În rest, ciocane tari!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Intradevar sustin cele zise mai sus de alti utilizatori, cei care au testat domnisoara. este incredibila, frageda, nu ma asteptam la un asa anal intens. am stat doar o jumatate de ora, probabil acesta fiind si motivul pentru care l-am considerat cel mai interesant si exploziv fast fuck ever! 

am optat pentru o singura finalizare, poate la ora avea alta atitudine dameza. o data in viata merita incercata, cel putin acum pana nu se transforma in diva...

ca si note ... 9 pe linie. colega ei de apartament era putin mai sictirita, atata tot.

Link spre comentariu

Daca tu crezi ca trebuie sa am oglinda pt. a observa cand o curva se preface ca suge si de fapt doar face laba, nu ma cunosti. Treaba cu oglinda era pt. a sublinia cat de proasta e tipa, adica inca cu oglinda ea credea ca poate trage teapa. Dar nah... cum sa pricepi daca ai IQ la nivelul idiotului maxim.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Daca tu crezi ca trebuie sa am oglinda pt. a observa cand o curva se preface ca suge si de fapt doar face laba, nu ma cunosti. Treaba cu oglinda era pt. a sublinia cat de proasta e tipa, adica inca cu oglinda ea credea ca poate trage teapa. Dar nah... cum sa pricepi daca ai IQ la nivelul idiotului maxim.

 

Te rog nu mai jigni.

Multumesc

B

Link spre comentariu
Vizitator anymu_
Reputație: 0

Am reusit sa schimba doua mesaje cu ea apoi pauza . Nu am finalizat .... nimic !!!

Din păcate e pe repede'nainte domnișoara, ai mai mari șanse dacă mergi direct pe Dunării 20b, și ii scrii direct sms " am ajuns, unde urc?" :)

Link spre comentariu

Nu știu dacă pozele sunt ale ei. Adevărul e că o cam dezavantajează.

 

E o bruneta de 18 ani slim, înaltă (~170 cm), frumoasa, piele alba și epilata cum trebuie.

 

Miroase foarte plăcut. Are o păsărică chiar strâmtă și e singura în locație.

 

Se mișcă bine. Nu face FK say ON. Pe mine nu mă deranjeaza. Prefer sa mă protejez.

 

Am avut un futai bun. Fetița e foarte receptiva.

 

Am stat o ora aproximativ. Plătit 300. Raportul calitate preț e unul bun.

 

Dacă o sa revin? Ar fi păcat să nu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare!

 

am vizitat-o sambata, pe la orele pranzului si nu regret, mai ales ca aveam anumite retineri.

 

Locatia - Dunarii; facut programare si ajuns mai repede decat am mentionat; amabila si draguta cum e, a acceptat sa urc; surpriza a fost placuta, nu ma asteptam sa fie asa cum e...

 

Inalta, cca 1.70.; slim; frumusica, stilul " classy"; imbracata intr-un dress negru; lasat bacsisul si la dus; dupa in camera; si-a dat jos dressul...talie subtirica, sani medii spre mari si fermi; evident, am inceput sa fierb, vazand ce bunaciune am in fata ....mi-a placut f tare si funduletul, ferm si bombat :D ....

no FK, no ON..insa nu sunt adept;

OP -  mai are de invatat insa isi da silinta;

mi-au placut f mult contrele ei, in timpul actiunii...si nu cred ca erau simulari..era prea naturala .

e buna si o recomand; la ea o sa mai merg.

 

va salut si spor la futut!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Tocmai ce am marcat la Geo incitat de recenziile colegilor. Băi, fata este interesantă, găsești frumusețe, găsești tinerețe, corp fenomenal și atitudine pro client pe masura.

Nu am ce descrie că m-a futut de nici acum nu mi-am revenit,contre, gemete ca în filme. Mai are de pus la punct unele lucruri la oral dar nota mea generala pentru prestația ei ar fi un 8,5. Sper ca ajung sa ii dau si un 10 vreodată. Locatia e pe Dunării iar apartamentul este curat, baie cu de toate. Spor baieti, eu zic ca merita.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...