Sari la conținut

Geo 0799379166


Vizitator mrright

Postări Recomandate

Vizitator ga971774
Reputație: 0

Salutare! Ma tot gandesc daca sa fac o vizita avand in vedere ca nu am vazut nicio descriere completa, gen ce se permite: daca accepta cunni, tits fuck, 69, etc

În afară de tits fuck am făcut de toate. Cel mai bine întrebi. Fata e deschisă la provocări.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator caesar12
Reputație: 0

Eu pot spune ca am luat teapa . Am stabilit intalnirea prin sms ..apoi la ora stabilita si locul cutare ....TEAPA .

 

Am mai incercat de cateva ori prin SMS SI APEL ...fara succes .

 

Din punctul meu de vedere = DE EVITAT .

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Eu pot spune ca am luat teapa . Am stabilit intalnirea prin sms ..apoi la ora stabilita si locul cutare ....TEAPA .

 

Am mai incercat de cateva ori prin SMS SI APEL ...fara succes .

 

Din punctul meu de vedere = DE EVITAT .

Are toane, mai încearcă. Eu am "evitat-o" de câteva ori până acum :))) (
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator caesar12
Reputație: 0

Eu pot spune ca am luat teapa . Am stabilit intalnirea prin sms ..apoi la ora stabilita si locul cutare ....TEAPA .

 

Am mai incercat de cateva ori prin SMS SI APEL ...fara succes .

 

Din punctul meu de vedere = DE EVITAT .

 

Imi retrag toate cuvintele . Printr-o intamplare am incercat din nou astazi seara si confirm toate recenziile facute de colegii anteriori.

 

Georgiana, e o finuta , timida , dar in acelasi timp ii place sa te faca sa te simti masculin in preajma ei. Eu m am simtit ca in liceu cand fugeam de la scoala ca sa i-o tragi gagicii tale. 

 

Aveti grija de ea si haideti sa o facem sa simta caldura Ardealului.

 

 

PS: Daca nu raspunde , mai incercati . 

Link spre comentariu

Imi retrag toate cuvintele . Printr-o intamplare am incercat din nou astazi seara si confirm toate recenziile facute de colegii anteriori.

 

Georgiana, e o finuta , timida , dar in acelasi timp ii place sa te faca sa te simti masculin in preajma ei. Eu m am simtit ca in liceu cand fugeam de la scoala ca sa i-o tragi gagicii tale.

 

Aveti grija de ea si haideti sa o facem sa simta caldura Ardealului.

 

 

PS: Daca nu raspunde , mai incercati .

După ce ai făcut-o de rahat acum o pupi în cur.

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Imi retrag toate cuvintele . Printr-o intamplare am incercat din nou astazi seara si confirm toate recenziile facute de colegii anteriori.

 

Georgiana, e o finuta , timida , dar in acelasi timp ii place sa te faca sa te simti masculin in preajma ei. Eu m am simtit ca in liceu cand fugeam de la scoala ca sa i-o tragi gagicii tale.

 

Aveti grija de ea si haideti sa o facem sa simta caldura Ardealului.

 

 

PS: Daca nu raspunde , mai incercati .

 

Ai vazut ce înseamnă să asculți de unul mai "hârșit" în mersul la futut? Le găsești "cheița" apoi totul merge ca uns. :)
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Dacă ar corecta puțin atitudinea cu privire la programări și ar umbla puțin la OP, la cum te "lucrează" și se comportă în pat, la ce servicii oferă ar putea devenii în timp dacă nu de top, cel puțin una din cele mai bune din oraș. Poate după ce revine o să reconsidere ce am scris aici și ce i-am spus și în față.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

face, dar daca o ai mai groasa decat un cremwuste, probabil e "o ai prea mare, nu se poate".

În loc să dai cu presupusul nu mai bine încerci? Nu am de ce să spun aici că a mea e groasă sau nu, dar pe mine nu m-a refuzat, e adevărat, am vizitat-o în primul rând și am achitat pentru serviciile prestate domnișoarei prețul cerut. Îți spun eu, nu face nazuri.

  • Like 2
Link spre comentariu

În loc să dai cu presupusul nu mai bine încerci? Nu am de ce să spun aici că a mea e groasă sau nu, dar pe mine nu m-a refuzat, e adevărat, am vizitat-o în primul rând și am achitat pentru serviciile prestate domnișoarei prețul cerut. Îți spun eu, nu face nazuri.

 

stai man ca nu ziceam ca o ai mica :))

nu ma intelege gresit  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Ii chiar enervant,o suni de 3-4 ori pe zi si niciodata nu dai de ea.

Eu în 5 min am rezolvat pe vineri. A răspuns prompt. Îți fac eu o programare colegu? :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu în 5 min am rezolvat pe vineri. A răspuns prompt. Îți fac eu o programare colegu? :))))

Salut, si mie mi-a raspuns relativ repede si era foarte politicoasa la telefon , am stabilit o intalnire pentru ora 5 si ce sa vezi nu mai raspunde la telefon ............i-am si trimis mesaj sa vad daca mai e valabila intalnirea si nimic .

dupa cum zicea un coleg mai devreme cred ca este mai usor sa mergi pe Dunarii si daca raspunde la telefon urci direct, ca nu se prea tine cont de programari , primul venit primul servit.

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Salut, si mie mi-a raspuns relativ repede si era foarte politicoasa la telefon , am stabilit o intalnire pentru ora 5 si ce sa vezi nu mai raspunde la telefon ............i-am si trimis mesaj sa vad daca mai e valabila intalnirea si nimic .

dupa cum zicea un coleg mai devreme cred ca este mai usor sa mergi pe Dunarii si daca raspunde la telefon urci direct, ca nu se prea tine cont de programari , primul venit primul servit.

Ciudat, niciodată nu am rămas "jos" cu buza umflată. Habar nu am, cum am zis are toane.
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Eu am taiat-o de pe lista , pana isi schimba atitudinea ...

Daca nu e serioasa sa respecte programarile .... zic pass.

Link spre comentariu
Vizitator georgi20
Reputație: 0

Buna băieți, mi-am făcut cont pentru a clarifica chestia cu programările. Sunt destule persoane de pe acest forum care nu-și respecta programările ba mai mult ma și amâna și tot nu vin și ma țin încurcată, cum nici voi nu vreți sa fiți încurcați așa am sa va rog sa nu ma țineți și pe mine. Pentru cei care m-ați vizitat și v-ați făcut o părere cât de cât buna va pup și va mai aștept având in vedere ca sunt noua in domeniu. Eu o sa mai rămân in Cluj pana la sfârșitul săptămânii apoi 1 săptămâna voi pleca in vacanța și am sa revin! O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Eu am taiat-o de pe lista , pana isi schimba atitudinea ...

Daca nu e serioasa sa respecte programarile .... zic pass.

Nu fii așa drastic :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna băieți, mi-am făcut cont pentru a clarifica chestia cu programările. Sunt destule persoane de pe acest forum care nu-și respecta programările ba mai mult ma și amâna și tot nu vin și ma țin încurcată, cum nici voi nu vreți sa fiți încurcați așa am sa va rog sa nu ma țineți și pe mine

Tepe vei mai lua, oriunde ai merge in lumea aceasta, daca ne bagi pe toti in aceeasi oala doar de pierdut ai. Respecta-ti programarile! Si iti vei forma o clientela pe masura! De doi ori am muscat-o cu tine, a treia oara nu va mai fi.

Vacanta placuta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Am făcut de 2 ori cum a zis anymu, am mers la Iulius, am parcat în parcarea subterană de sub Auchan, contactat fata și de ambele dăți am prins-o disponibilă, și în 2 minute am fost la ea. Mai încercați, merită.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...