Sari la conținut

👀 😲 Moderator Nou Pe Forum - @bitchy � 😋


Postări Recomandate

Amada, vreau sa iti marturisesc ceva.

Nu pot dormi noaptea daca nu iti impartasesc ce am pe suflet.

Esti singura femeie din viata mea, atat in spatiul virtual cat si real, careia ma adresez cu "Fă".

Esti unică pt mine! Asa ca doar TIE iti voi pastra si dedica acest apelativ ! :)

 

Cand a inceput sarada ta... cu Eva...

Am spus ca induc obsesie.

Pana atunci erati interesate de caterinca, oarecum.

Iza, citeste atent, eu sunt deseori sa distrug pe cineva... Cineva acum esti tu.

Pe incercate nu am ratat o singura data, crezi ca ti-a fost greu pana sa-ti bati joc de mine... :)

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Cand a inceput sarada ta... cu Eva...

Am spus ca induc obsesie.

Pana atunci erati interesate de caterinca, oarecum.

Iza, citeste atent, eu sunt deseori sa distrug pe cineva... Cineva acum esti tu.

Pe incercate nu am ratat o singura data, crezi ca ti-a fost greu pana sa-ti bati joc de mine... :)

și eu?

Mancacias păsărica ta de mala mujer.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Lol, da' cu mine ce ai, doamna? Permiti sa mai scriu si eu p'acilea fara sa ma adresez tie, sau faci cerere la motan sa ma baneze?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Wow, ai trecut la "mă-ta".

Rusinica.

"Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship" 😜
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

"Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship"

mă place de nu mai poate și d-aia. Știe ca eo o ubesc și oricâte ar zice ea, n-o jignesc.
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Cand a inceput sarada ta... cu Eva...

Am spus ca induc obsesie.

Pana atunci erati interesate de caterinca, oarecum.

Iza, citeste atent, eu sunt deseori sa distrug pe cineva... Cineva acum esti tu.

Pe incercate nu am ratat o singura data, crezi ca ti-a fost greu pana sa-ti bati joc de mine... :)

Da, da, stiu . La tine totul se rezuma la ura, nenorociri, distrugere si alte bla bla.

Cand ziceam ca ai ura si rautate in suflet, ziceai ca nu domne, cine eeeu? :)))

Fă, eu cred in multe! Nu si in puterile tale!

Iti repet: de cand arunci cu negative in mine, sufar de nu se poate ! D'aia sunt in concediu de 2 saptamani jumate, acum o saptamana mi s-a intamplat cel mai bun lucru in viata, semn ca Dumnezeu ma iubeste si fix acum s-a intamplat ceva, ca d'aia am intarziat cu raspunsul.

Fac comanda la Domino's si constat ca mi-au gresit pizza, mi-au dat alt sortiment. Desi vrajile tale functioneaza pana la urma. Doar ca m-am ales cu 2 pizza mari la pret de 30 de lei :)) ca mai aveau si reducere 25%. Deeeci, te rog, mai da-mi niste sagetele negative, ca vad ca e de bine!

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

 

Iza, pana nu te vad mestecand praful de foame, nu ma las! O meriti! ;)

Fă, hai sa iti trimit cea de a doua pizza, ca tot nu e pe gustul meu, tot e degeaba, in loc sa o dau la catei, mai bine hranesc un om al strazii, ce zici?

Sa sti am mestecat niste prafuri de la Herbalife, ai dracu, 150 lei borcanul. O sa mai incerc niste prafuri de la doctor Oz.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Iete bai nene, a iesit de pe topic, de ciuda :)))

Pai zi fă unde sa iti trimit pizza aia, ce te superi asa si speli putina :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Dau in tine ca in sacul de cartofi, ma insulti zilnic!

 

Iza, pana nu te vad mestecand praful de foame, nu ma las! O meriti! ;)

bagă altceva în sac, cartofii sunt tari, sa nu te ranesti. Ce altceva mai fac?
Link spre comentariu

Iza, pana nu te vad mestecand praful de foame, nu ma las! O meriti! ;)

Amada, nu vreau sa crezi ca eu i-am impus vreodata unui om ce are voie sa spuna sau ma rog, sa scrie, dar cred ca poate ar trebui sa ne oprim.

 

De fapt nu cred, m-am sucit. Chiar sa nu mai indraznesti vreodata sa-i doresti cuiva sa faca foamea.

 

E de porc rau de tot. Catre extrem. Cam catre drumul oaselor in vremea lui stalin de extrem.

 

Suge-o p-aia si linge-o p-ailalta e ceva. Sa-i doresti cuiva sa faca foamea e cu totul altceva.

 

Inteleg dilelile oricui si poate-s amuzante, dar undeva ne oprim, stii?

 

Ca sa restabilim echilibrul aici, eu nu-i doresc nimanui mizerii d-astea, nici macar aluia care mi-a aruncat o flegma cu tot dragul in fata.

 

Tu te calmezi, te hidratezi, uiti de dorintele tale macabre si pe urma ne bagam la nani pentru ca unii au audit maine. Pardon azi. M-am furisat la toaleta ca sa tastez.

 

Fii fata cuminte pana la viitoarele instructiuni si mai vedem.

 

Fara maini intre craci, Amada. Aici nu trisam.

 

Sa stii ca te iubim.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Draguto, eu nu m-am legat de familia ei cu nimic ! Cu absolut nimic !

Stiind ca are mama moarta, nici macar nu am injurat-o de morti, asa ca cum a facut ea cu mine, alta fata si probabil si altii.

Amada s-a legat de morti, vii si diverse rude ale userilor, de la mame, sotii, copii, nepoti si alte grade de rudenie, asa ca pe ea trebuia sa o tragi de maneca cand facea toate astea, nu pe mine, eu rezumand mereu discutia doar la interlocutor.

NU o sa vezi vreodata o postare a mea unde injur pe careva de morti, pe nimeni!

Cat despre ultimul tau rand, in care zici ca esti "cu mai putin bun simt sau fara scrupule", este alegerea ta daca vrei sa te porti ca o doamna sau...nu, implicandu-te in discutiile altora care nu aveau ca subiect persoana ta!

Numai bine!

Draga,

Un exemplu de comportament negativ rămâne asa cum este, ceva gen...asa nu!

...Si tocmai pentru ca ea și-a permis, fiind cu durerea în suflet,exact aceasta e situația în care realizezi ca orbul își caută în tine viziunea ce n-o are.Momentul în care te sesizezi ca totul e în regulă cu tine și prin tăria ta, isi odihnește și celalalt privirea îndurerată...

Nu de bun simt tine faptul că îmi aduc un minim de implicare în niște idei pe care le înțeleg în complexitatea lor, aducand pe cât posibil un aport de înțelegere...și clar ca nu îmi pasa dacă se dorește contrariul.

Puteai sa eviți în mod cert sa vorbești de familia sa din moment ce ea s-a arătat deschisa fără ca nimeni sa îi ceară aceasta, iar trecutul te îngroapă el dacă nu-i vezi rostul...

Am dezvoltat puțin spusele mele din primul comentariu pentru a observa, dacă dorești, despre ce este vorba când zic ca nu am scrupule...nu ma refer la ceva murdar în acțiunile mele, ci din contra este vorba de o anumita ordine a intențiilor mele.Din moment ce fac un asalt asupra unei persoane, orice acțiune a sa devine palida și insignifianta... indiferent de argumente, în plus vezi și limbajul meu ca e diferit, aceasta se datorează unei anumite experiențe ce nu o pot face aici publică.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

C

Edit*

Gata culoarea...nici nu observasem! 😅

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Amada, nu vreau sa crezi ca eu i-am impus vreodata unui om ce are voie sa spuna sau ma rog, sa scrie, dar cred ca poate ar trebui sa ne oprim.

 

De fapt nu cred, m-am sucit. Chiar sa nu mai indraznesti vreodata sa-i doresti cuiva sa faca foamea.

 

E de porc rau de tot. Catre extrem. Cam catre drumul oaselor in vremea lui stalin de extrem.

 

Suge-o p-aia si linge-o p-ailalta e ceva. Sa-i doresti cuiva sa faca foamea e cu totul altceva.

 

Inteleg dilelile oricui si poate-s amuzante, dar undeva ne oprim, stii?

 

Ca sa restabilim echilibrul aici, eu nu-i doresc nimanui mizerii d-astea, nici macar aluia care mi-a aruncat o flegma cu tot dragul in fata.

 

Tu te calmezi, te hidratezi, uiti de dorintele tale macabre si pe urma ne bagam la nani pentru ca unii au audit maine. Pardon azi. M-am furisat la toaleta ca sa tastez.

 

Fii fata cuminte pana la viitoarele instructiuni si mai vedem.

 

Fara maini intre craci, Amada. Aici nu trisam.

 

Sa stii ca te iubim.

am mai zis ea, a doua zi, pfui, ce-am scris azi noapte
Link spre comentariu

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Iete bai nene, a iesit de pe topic, de ciuda :)))

Pai zi fă unde sa iti trimit pizza aia, ce te superi asa si speli putina :)))

Vrei sa iti spuna caminul si camera? E contrar gpdr

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...