Sari la conținut

👀 😲 Moderator Nou Pe Forum - @bitchy � 😋


Postări Recomandate

ai citit degeaba topicul, deci singur zici ca nu e ok cum se foloseste expresia dupa ce o folosesc si eu ? Incredibil gogule :laugh2

lasa-l ca e sfertodoct, nu intelege nimic, dar spameaza topicele fetelor de la testate, recent la AndreeaInna, s-a luat de profesor ca a avut curajul sa intrebe daca Inna lucreaza saptamana asta. Trebuie sa ii dai raportul ca altfel iese cu deranj

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ai citit degeaba topicul, deci singur zici ca nu e ok cum se foloseste expresia dupa ce o folosesc si eu ? Incredibil gogule :laugh2

Nu băiete, pe tine nu te duce capul, neam! Nu înțelegi gluma (care evident, e o forțare a sensului, în mod conștient), folosită pentru a defini o persoană plictisitoare și cu idei fixe, așa ca tine și ca încă vreo câțiva dezorientați. Am intervenit pentru că te-a mâncat în cur și ai încercat să mă citezi, dar evident, cu liceul neterminat  sau făcut cu șpagă ori cu fițuici la examene, ai făcut-o aiurea. 

Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Indiferent de antipatii/simpatii, ma-ta vs mata, cucuruz, betive cu depresie netratata, grase talambe, cheliosi **spam editat**i, pilaf cu franzela, prostu' satului cu zeci de clone, purii ticaiti si papitoi filfizoni si cati alti amarasteni or mai fi p-acilea, eu nu cred, sincer, ca cineva indrazneste sa afirme, ca @advanced/condition nu ar avea probleme psihice.

 

Orice disputa verbala cu asta este pierduta din start, pentru ca ratiunea este pusa in sertar si esti la circ.Este ca si cum ai dezbate cu o maimuta.

 

Idem, Pepelica.

Orice disputa verbala cu saracia asta este o infrangere, pentru ca, odata ce l-ai bagat in seama, e ca si cum ai dezbate cu Axinte.De fapt, cu Axinte ar fi o dezbatere solida, argumentata si, posibil, plina de suspans.

 

Daca s-ar organiza in Romania concursuri de dezbateri, negresit si fara de tagada, i-as vrea pe Advanced si Pepelica in echipa mea.

 

:)

Link spre comentariu

Nu băiete, pe tine nu te duce capul, neam! Nu înțelegi gluma (care evident, e o forțare a sensului, în mod conștient), folosită pentru a defini o persoană plictisitoare și cu idei fixe, așa ca tine și ca încă vreo câțiva dezorientați. Am intervenit pentru că te-a mâncat în cur și ai încercat să mă citezi, dar evident, cu liceul neterminat  sau făcut cu șpagă ori cu fițuici la examene, ai făcut-o aiurea. 

Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

 

Ai uitat ca sunt si eu pe aici, sau?

Nu vad scuzele sincere, tarfa parsiva ce esti!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Iubita, nu fac misto, nu pot spune ca te iubesc, dar imi esti draga...

M-am oprit dupa un minut, poate 2, nu te-am tinut de maini, ba m-am bagat la somn si m-am trezit cand erai deja plecata....

Submisiva intradevar nu sunt. Sa-mi spui cand mai vii in Bucuresti sa termin ce am inceput. ;)

 

:)))

dar cum esti amada ?

 

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Nu băiete, pe tine nu te duce capul, neam! Nu înțelegi gluma (care evident, e o forțare a sensului, în mod conștient), folosită pentru a defini o persoană plictisitoare și cu idei fixe, așa ca tine și ca încă vreo câțiva dezorientați. Am intervenit pentru că te-a mâncat în cur și ai încercat să mă citezi, dar evident, cu liceul neterminat sau făcut cu șpagă ori cu fițuici la examene, ai făcut-o aiurea.

Ai înțeles? Ai înțeles o pulă!

Nespalatule ai curaj sa deschizi gura ? Toata lumea stie ca esti un betivan scandalagiu, gras, urat si neingrijit
Link spre comentariu

:)))

dar cum esti amada ?

 

 

Ai avut timp sa afli pana acum... :)

 

 

Asa a fost de la inceput, mult timp ti-a luat sa vezi asta, e un mosneag care sufera de cultul personalitatii, in alti termeni si prost si fudul

 

El singur a spus ca este o "curva" pentru ca asa trebuie sa fii in ziua de azi, asta ani de zile in urma.

Dar mai pastra un tact, mai avea momente cu decenta.

Acum e doar ipocrizie.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nespalatule ai curaj sa deschizi gura ? Toata lumea stie ca esti un betivan scandalagiu, gras, urat si neingrijit

Te faci de râs, băiete! Cine mă știe, știe cum sunt. Și sunt nu puțini/puține! Vezi-ți de amarul tău, dottore și nu mai bate câmpii fără grație! Dă-ți log out, că ești în plus!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Iubita, nu fac misto, nu pot spune ca te iubesc, dar imi esti draga...

M-am oprit dupa un minut, poate 2, nu te-am tinut de maini, ba m-am bagat la somn si m-am trezit cand erai deja plecata....

Submisiva intradevar nu sunt. Sa-mi spui cand mai vii in Bucuresti sa termin ce am inceput. ;)

faceți karaoke ânpreună?

Recomand Cypres hill - insane in the brain.

Link spre comentariu

Te faci de râs, băiete! Cine mă știe, știe cum sunt. Și sunt nu puțini/puține! Vezi-ți de amarul tău, dottore și nu mai bate câmpii fără grație! Dă-ți log out, că ești în plus!

betivane ai uitat cum faci la bautura ? baietii pot confirma. Nici macar nu stii cu cine vorbesti V....ase

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Iubita, nu fac misto, nu pot spune ca te iubesc, dar imi esti draga...

M-am oprit dupa un minut, poate 2, nu te-am tinut de maini, ba m-am bagat la somn si m-am trezit cand erai deja plecata....

Submisiva intradevar nu sunt. Sa-mi spui cand mai vii in Bucuresti sa termin ce am inceput. ;)

 

Cand va ma intalniti sa ma chemati si pe mine sa verific daca ce spuneti e adevarat

Link spre comentariu

nu inteleg ce vrei sa demonstrezi ? sa pari ceea ce nu esti ? tocmai pe un forum de curve. Ba mosneagule de asta nu mai esti bine primit printre noi, pentru ca esti o curva parsiva in realitate care face taraboi cand e beat si care incerci sa capturezi orice discutie, sa fii in centrul atentiei.

Link spre comentariu

 

Cand va ma intalniti sa ma chemati si pe mine sa verific daca ce spuneti e adevarat

 

:laugh2

Vrei s-o iau razna in atractii?!  :laugh2

Cu tine ma intalnesc separat. ;)

 

 

betivane ai uitat cum faci la bautura ? baietii pot confirma. Nici macar nu stii cu cine vorbesti V....ase

 

Lasa-l, gasesc si eu cu cine sa ma fut si vine bolovanul sa-mi strice placerile...  :laugh2  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...