Sari la conținut

Diana Hot, Coposu,0727945294


Postări Recomandate

   Sursa:

http://www.anunturi.ro/femei-pentru-barbati/oradea/bruneta--1381190

http://www.oradea.net/anunturi/bruneta--anunturi-gratuite-428003.html

 

      Sunat in cursul zilei de cateva ori, insa de fiecare data cand eram in zona indicata nu mai raspundea la telefon sau il avea inchis. Am reusit sa o prind intr-o fereastra libera,  spre seara, am ajuns in zona, mi-a dat indicatiile de rigoare si am ajuns in locatie.Aveam unele retineri sa urc pentru ca in camera se auzea clar o voce de barbat care tot intreba niste lucruri.  

      Un apartament de 2 camere mizerabil.Locatare sunt Gina ( nu as ramane la ea)   http://nimfomane.com/forum/topic/5603-gina-22-de-ani-0758956966-fost-0746694417-0747596714/ si noua nimfa Diana. 

     M-a intampinat pe hol intr-o tinuta deloc provocatoare, ceva pantaloni negri tip bermude si o bluzita rosie. Am intrat in prima camera, un pat si un fotoliu antic, dezordine, nearisit corespunzator. Chiar eram indecis sa raman sau nu. Fata mi-a spus ca mai are o colega in apartament, ok, hai sa o vad ii spun. A deschis usa la camera alaturata, a vorbit cu ea si atunci si-a facut aparitia in peisaj Gina.  S-a schimbat putin, a mai facut burta, s-a cam neglijat, imbracata de casa si ieftin. Am spus ca raman cu noua colega. In poze pare mai inalta decat in realitate, tocurile probabil, plus ca este mai bronzata, mai tuciurie la piele.

       Decartat 100 de lei si m-am intins pe pat, destul de incomod, cearceaful imbacsit de mirosuri si ud, conditii precare.

Oral neprotejat destul de bunicel, are buze pentru asa ceva, atentie la oo, suge bine fata. Trecut la normal eu in misionar si cand eram in actiune din camera vecina se auzea un dialog. Nu ma simteam foarte confortabil stiind ca dincolo mai este o alta persoana de sex masculin. 

      Ma rog, am incercat sa fac abstractie cat de cat, am rugat-o sa vina ea la un lady on top, m-am jucat putin cu sanii ei, destui de maricei, moi la palpat. Cerut capra si finalizat in pozitia asta.

      Dama: Aspect: bruneta, undeva la 162-164 cm, sprancene naturale,  foarte bronzata, la fata 8, corp 7/8. Sanii sunt frumosi si buzele.Pielea fina, placuta la atins.  Ce nu mi-a placut si nu scapam de imaginea asta- are o laba a piciorului destul de mare si de lata proportional cu corpul ei. Plus ca umbla asa prin apartament si era murdara rau pe talpa. 

        Sex: oral neprotejat: 7/8 se putea si CIM dar cerea inca 100 in plus. Destul de mult in opinia mea.

                normal protejat: 6/7, am schimbat cateva pozitii, insa cu siguranta nici eu nu m-am simtit foarte confortabil in locatie, nici prestatia nu a fost de zile mari. Banala as putea spune.  Alte picanterii nu am incercat si nici nu am intrebat daca se putea 69. Era si fata destul de obosita si am inteles-o asta se repercuteaza in prestatie.

      Locatia: punct de reper Complexul Perla., apartamentul cum se prezinta 5 .La baie nu am intrat am trecut rapid acasa pentru igienizare.

       Preturi : 100/ finalizare, 200 cu CIM, la ora nu am intrebat, ar fi mai potrivit in cazul ei un 70 de lei. 

 Recomandare: doar ca trofeu 

PS!  mi se pare ca mai era deschis un topic la intrebari generale, despre Diana Hot,  nu l -am gasit, Poate nu vad bine la ora asta ! :)) Daca e asa rog a contopi topicurile. 

Maestrul avea o intrebare mi se pare daca e vorba de dama Adela.?!  Deci nu este, este vorba de o alta protagonista !!! 

        

    Va salut si numai bine !      

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Se pare ca fata imparte aceasi nr de tel cu Laura http://nimfomane.com/forum/topic/13470-laura-blonda-0727945294/ (e cam nasol la programari, nu sti de care dai)

Un adevarat cuib! Gasesti de toate, fiecare dupa gust (baiat, fata...) :))

Fetele ( baiatul) lucreaza in ture si cand nu mai au loc, merg la casa mov. Cred (cam 80%) cu tipul asta m-am intalnit pe scari la casa mov cand urcam la Laura, si cand am iesit era tot prin zona. Am crezut ca e pestisorul ei si nu ca e colegul ei de lucru :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare

Sunat saptamana trecuta si programat intr-o ora...

Dupa o ora sun ...nu stia cine ii la telefon si imi spune ca are programare, inchid si sun din nou si intreb daca nu cumva cu mine...zice ca poate

Ajung in zona, in spatele magazinului de peste de langa Perla...

Aud ceva voci la telefon si intreb cine ii acolo ...imi zice ca un client...come on!...ii zic ca mai stau 10 minute jos pana pleca omu de sub dus...

Dupa 10 min sun din nou urc si surpriza ...doua pizde ...una bronzata bine care imi deschide...cam 1.65, 55 kg, bruneta , a doua 1.65, 60 kg roscata par mediu-lung ...nici o treaba cu tipa din anuntul de pe (http://www.oradea.net/anunturi/bruneta-model-lux-anunturi-gratuite-430728.html)...am intrebat la telefon daca ii ea in poze...raspunsul ma cam pus pe ganduri de atunci...lux pe naiba...

am intrat,locatie jenanta max 4...fum de tigara, scrumiere in pat,.. vazut exemplarele, intrebat cu cine am vorbit, nu stiau  care au raspuns la telefon prima data.... si plecat ...chiar nu pot sa ma sacrific ca prietenul nostru Apuci...si Causticc ... :)...concluzie...de evitat la maxim...pentru mine...nici macar ca trofeu...

prea multe chestii dubioase ... supra aglomerari numerice la numarul respectiv, vecine curioase stand la taclale in fata scarii...etc

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...