Sari la conținut

Ramona 0745788852


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Are locatia intr-o garsoniera pe Calea Victoriei. E foarte usor de ajuns, dar zicea ca o sa se mute de saptamana viitoare asa ca nu stiu cati o veti mai prinde aici.

E frumusica la fata, simpatica, vorbareata, lipicioasa. In rest, pozele sunt reale si e ceea ce se vede in poze. Curul e senzatie, cel putin la doggy.

 

Oral: 8, facut cum trebuie, cu presiune, dar fara atentie in zonele adiancente sau alte artificii. I-am atras eu atentia si s-a conformat.

Normal: 8, te strange, geme, e prezenta in timpul actiunii, dar are un "tic" de care ar fi bine sa scape. Sta si verifica prezervativul din 2-2 secunde. Parca-l tine sa nu cada, ceva de genul.

Anal: -- E pacat sa-ti dea D-zeu asa un cur si sa nu faci anal, dar na. Nu face.

 

Eu mi-am facut programarea pe numarul 0745788852.

 

Pret: 100 finalizarea, 200 lei/ora. CIM si ON se platesc separat.

 

PS: Alea din farfurie sunt frunzulite d-alea mirositoare pentru camera. Nu-s chips-uri. Am mancat eu una, nu-s bune.

  • Like 19
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am sunat si facut o programare la 2:10 ajung la adresa, sun si surpriza! Nu raspunde. Stat 10 min, sunat din nou. Degeaba, teapa. Nu respecta programarile nu respecta client. De evitat.

La ce ora aveai programarea? Ai anuntat-o ca intarzii 10 minute?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Are locatia intr-o garsoniera pe Calea Victoriei. E foarte usor de ajuns, dar zicea ca o sa se mute de saptamana viitoare asa ca nu stiu cati o veti mai prinde aici.

E frumusica la fata, simpatica, vorbareata, lipicioasa. In rest, pozele sunt reale si e ceea ce se vede in poze. Curul e senzatie, cel putin la doggy.

 

Oral: 8, facut cum trebuie, cu presiune, dar fara atentie in zonele adiancente sau alte artificii. I-am atras eu atentia si s-a conformat.

Normal: 8, te strange, geme, e prezenta in timpul actiunii, dar are un "tic" de care ar fi bine sa scape. Sta si verifica prezervativul din 2-2 secunde. Parca-l tine sa nu cada, ceva de genul.

Anal: -- E pacat sa-ti dea D-zeu asa un cur si sa nu faci anal, dar na. Nu face.

 

Eu mi-am facut programarea pe numarul 0745788852.

 

Pret: 100 finalizarea, 200 lei/ora. CIM si ON se platesc separat.

 

PS: Alea din farfurie sunt frunzulite d-alea mirositoare pentru camera. Nu-s chips-uri. Am mancat eu una, nu-s bune.

Salut, e de etnie domnisoara ? Sta singura in locatie ?

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Oral: 8, facut cum trebuie, cu presiune, dar fara atentie in zonele adiancente sau alte artificii. I-am atras eu atentia si s-a conformat.

Sa inteleg ca da limbi si la oo sau doar cu mana ? In ultima perioada am dat numai de mofturoase 🙂

Link spre comentariu

Am trecut pe la ea mai demult. La telefon pare deschisă și dezinvoltă, deși cam grăbită. Dar la fața locului peștele iese din bloc înainte să intre clientul, se uită primprejur, după care pleacă la plimbare prin zonă. Ea între timp scanează zona din apartament și ține legătura cu el. Are vrajeala că stă "pentru cateva zile" dar e în oraș de cel puțin o lună. Mersi dar nu mersi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...