Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 120
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
Vizitator bob000
Reputație: 0

Buna dragilor, vreau sa va anunt ca începând cu data de 28/10 voi fi disponibilă în Brașov.

Va doresc un sfârșit de săptămână minunat!

Hai, hai ca te asteptam si pe colega ta, amandoua bine venite,  deja poti sa ma programezi...  :kiss3 , poate ne dezvalui si cine este colega ta , Te pup, o seara faina sa ai!

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Buna, da am ajuns, astazi sunt disponibilă începând cu ora 14.00. 

Va doresc o săptămână minunată :*  :*

Bună Lia, hai și pe la Pitești te rugăm..pupici!
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Nu stiu ce fac unii si altii, dar eu am reusit din nou sa ajung la Lia, bineinteles nu cu mana goala, ceva bun pt ea si colega ei, tinand cont ca vizitele ei sunt mai rare in Brasov,  am ales sa stau o ora jumate unde am avute parte de multe si de toate...un sex demential cu finalizari foarte intense , de unde pleci cu picioarele tremurand, Fk la greu, mare mare  pupacioasa. :kiss3

 

Ca si note: pt mine clar e de nota 10 din toate punctele de vedere, si mai ales pt atitudinea si comportmentul  ei  10+, gfe maxim, cu absolut tot ce trebuie, o secunda nu te lasa sa respiri, mai ceva decat o iubita, amanta etc, m-a facut sa ma simt extraordinar de bine si relaxat totodata si sper ca si ea

 

Te pup draga Lia si sper sa ne revedem din nou la urmatoarea vizita :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Nu stiu ce fac unii si altii, dar eu am reusit din nou sa ajung la Lia, bineinteles nu cu mana goala, ceva bun pt ea si colega ei, tinand cont ca vizitele ei sunt mai rare in Brasov,  am ales sa stau o ora jumate unde am avute parte de multe si de toate...un sex demential cu finalizari foarte intense , de unde pleci cu picioarele tremurand, Fk la greu, mare mare  pupacioasa. :kiss3

 

Ca si note: pt mine clar e de nota 10 din toate punctele de vedere, si mai ales pt atitudinea si comportmentul  ei  10+, gfe maxim, cu absolut tot ce trebuie, o secunda nu te lasa sa respiri, mai ceva decat o iubita, amanta etc, m-a facut sa ma simt extraordinar de bine si relaxat totodata si sper ca si ea

 

Te pup draga Lia si sper sa ne revedem din nou la urmatoarea vizita :hug1

Multumesc de vizită :*
Link spre comentariu
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Dragilor, vreau sa va anunt ca maine este ultima zi în Brașov, ma găsiți disponibilă pentru programări pana la ora 16.00.

Va doresc zile bune si intalniri fructuoase. :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...