Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Buna,numele meu este Lia, mai multe detalii

 

despre mine gasiti aici:http://nimfomane.com...45?do=findComment&comment=3109891

Serviciile mele sunt:

- sex oral protejat/neprotejat în funcție de igienă

- sex normal protejat

- CIM

- COF

- COB

- hand job

-cunnilingus

- FK

- alte mici fantezii

Pentru aceste servicii cadoul este:

150 lei 30 minute (1 finalizare)

250 lei 60 minute (1/ 2 finalizari)

350 lei 90 minute (2/3 finalizari)

Accept cupluri( fata/baiat)

Începând de luni(08.07) voi fii disponibilă în Brașov împreună cu prietena mea Carmen.

Va doresc o zi minunată :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Răspunsuri 120
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Sa-ti pui si numarul de telefon pe care poti fi contactata, fie ai omis, fie ai lasat pe luni sa anunti caci iti iei alta cartela.

Buna, încă nu am cumpărat o cartela cu număr pentru Brașov, cel târziu maine am sa ma ocup de asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:in zona
  • Disponibila
  • Oras:in zona
  • Disponibila

ÃŽntrebare întrebătoare 🤣😂 cât stai pe la noi? Poate reușim să ne revedem.

  • Like 2

Povestea unui bărbat care adoră sexul" 
Dragi cititori, Astăzi doresc să vă împărtășesc câteva gânduri și sentimente despre una dintre cele mai intense și pline de viață aspecte ale existenței umane: sexul. Pentru mine, sexul nu este doar o plăcere pasageră, ci o adevărată sursă de bucurie și conexiune cu partenerul meu.  De la început, vreau să subliniez că ador sexul. Sunt un bărbat care știe să aprecieze frumusețea intimității și care se dedică în totalitate experienței senzuale. Îmi place să ofer clipe de neuitat partenerului meu, să descopăr noi frontiere ale plăcerii și să conturez împreună noi experiențe senzuale.  Întrebat despre aspectele specifice legate de mine și de plăcerea mea pentru sex, aș spune că mă definesc prin atenția la detalii, dorința de a explora fantezii noi și abilitatea de a citi cu sensibilitate semnele pe care mi le transmite partenerul meu. Pentru mine, sexul nu este doar o activitate fizică, ci o formă de comunicare profundă și autentică.  Ce m-a determinat să iubesc sexul în mod pasional? Motivele sunt diverse și bogate în experiențe care m-au condus către această formă de expresie a intimtății. Fie că vorbim despre momentele de tandrețe și pasiune, despre gesturile mici care conturează un moment de complicitate sau despre explorarea diferitelor nuanțe ale senzualității, sexul este pentru mine o cale către autocunoaștere și eliberare emoțională.  Îmi place să definesc experiențele mele sexuale ca fiind o combinație între \"hard\" și \"soft\". Știu să fiu pasional și intens, dar și rafinat și atent la nevoile și dorințele partenerei mele. Pentru mine, echilibrul dintre aceste două aspecte este cheia unei experiențe senzuale de succes.  Așadar, dragi cititori, vă invit să descoperiți și voi magia unei vieți sexuale împlinite, să explorați cu curaj limitele plăcerii și să vă dedicați trup și suflet unei experiențe senzuale autentice alături de partenerul vostru.Viața este prea scurtă pentru a nu trăi intens și pasional! Cu dragoste și căldură,b24ud

Link spre comentariu
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Întrebare întrebătoare cât stai pe la noi? Poate reușim să ne revedem.

;)) Bună, voi activa in Brasov începând de Luni(8.07) până Vineri (12.07, inclusiv)

:*

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Buna dimineața dragilor, începând de astăzi sunt disponibilă pentru programări in Brasov.

Ca si zona ma găsiți pe 13 Decembrie.

Numarul de telefon la care ma găsiți este:0733105990.

Va doresc o zi minunată :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Pentru cine doreste threesome sau show lesby împreună cu Carmen prețul este de:

500 lei threesome

600 lei show lesby

Va asteptam cu drag :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Pentru cine doreste threesome sau show lesby împreună cu Carmen prețul este de:

500 lei threesome

600 lei show lesby

Va asteptam cu drag :*

 

E dreptul vostru sa cereti banii astia, dar fara anal e cam mult.

Link spre comentariu
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

E dreptul vostru sa cereti banii astia, dar fara anal e cam mult.

Este dreptul tau sa nu ne vizitati daca pretul ti se pare prea mare :*

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salutare . Am vizitat-o pe Lia si bine am facut . Nu prea sunt eu cu recenziile asa ca o sa fiu scurt si la obiect .

Este o tipă sociabilă si plăcută . Acțiunea bună, on deep cu tot tacâmul, np fain , se mulează dupa preferintele tale . Nu m-am simțit deloc grăbit . Per total merita vizitată .

Te pup Lia si sper sa iti faci o obișnuință cu vizitat Brașovul .

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Buna dimineața sexosilor, astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 12.00.

Ma găsiți în zona Onxi.

Telefon:0733105990 (in cazul in care ma sunați pe numărul din semnătura va rog sa specificați ca sunteti din Brasov)

Va doresc o zi minunată si intâlni fructuoase :* :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 10175
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Salutare . Am vizitat-o pe Lia si bine am facut . Nu prea sunt eu cu recenziile asa ca o sa fiu scurt si la obiect .

Este o tipă sociabilă si plăcută . Acțiunea bună, on deep cu tot tacâmul, np fain , se mulează dupa preferintele tale . Nu m-am simțit deloc grăbit . Per total merita vizitată .

Te pup Lia si sper sa iti faci o obișnuință cu vizitat Brașovul .

Multumesc, cu siguranță vom reveni în Brașov :*
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...