Sari la conținut

0755684609 - Raluca


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Bine ai revenit!Sper să nu te mai îmbolnăvești asa subit...

Jur c-am vrut sa-mi cer scuze fata de tine pentru ce am scris acum cateva zile pe pagina Antoniei dar sincer nu meriti....am gandit bine si atunci!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Calea Lactee
  • Oras:Calea Lactee

Jur c-am vrut sa-mi cer scuze fata de tine pentru ce am scris acum cateva zile pe pagina Antoniei dar sincer nu meriti....am gandit bine si atunci!!!

Esti penibil of the night...ști melodia asta nu?!?😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna,

Cred ca ar fi de interes și pentru alții sa ne spui dacă ești doar singura sau cu colega ta,oar dacă sunteți amândouă, sa ne lasi o lista cu tarifele pentru cine dorește sa facă o programare cu ambele :)

 

Mulțumesc !

https://nimfomane.com/forum/topic/149528-show-lesby-roxana-adina-0755684609-sau-0758910259/
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Buna,

Cred ca ar fi de interes și pentru alții sa ne spui dacă ești doar singura sau cu colega ta,oar dacă sunteți amândouă, sa ne lasi o lista cu tarifele pentru cine dorește sa facă o programare cu ambele :)

 

Mulțumesc !

Bai leneșule inloc sa frunzaresti pune mâna și fa câte o recenzie.Esti din 2011 aici și inafara de ambramburica nu produci nimic.

 

Las-o încolo de treaba.

Link spre comentariu

Se vede că unii nu știu să se descurce nici când li se pune totul pe tavă. O fi unul dintre cei 43% din români ce e analfabet funcțional sau e vorba de un IQ din două cifre?!?

Nu stiu ce sa zic despre IQ,daca ai vreun link putem face fiecare cate un test si comparam ulterior rezultatele. Dar un lucru este 100% sigur: Nu exista aici pe forum o persoana mai frustrata decat tine. Si nu spun asta datorita replicii cu care m-ai atacat mai sus,o spun (pt prima data) dupa sute de interventii ale tale pe care le-am vazut pe diverse topicuri.

 

Nu te obosi sa imi raspunzi,am deja parerea bine formata.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...