Sari la conținut

Noua La Voi In Timisoara Pentru Cateva Zile 0762555779


Vizitator hotsexygina

Postări Recomandate

Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Buna dragii mei,

Voi vizita orasul vostru in perioada 07-14 Iulie 2019.

Abia astept sa ne cunoastem.

 

Eu sunt Gina, am 32 de ani, bruneta, ten alb, 1.67m, 65kg.


Detalii servicii si tarife incall:
1fin oral/normal ambele protejate - 100RON 30min
2fin oral/normal ambele protejate - 200RON 60min
Variantele de mai sus includ fara extra cost:
69, cunilingus, anilingus pasiv, facesitting, footjob, foot fetish, roleplaying.


Servicii cu extra cost:
Finalizare faciala - 50RON fiecare
Uro activ - 50RON

FK - 50RON

Outcall - Se discuta la telefon, costul depinde de durata/distanta/cerinte.

 

Intalniri nocturne la mine sau la hotel (nu domiciliu):

4ore-700RON

5ore-800RON

6ore-900RON

Serviciile si tarifele extra de mai sus raman valabile.

*pentru deplasare la hotel se plateste extra taxi.

 

0764800418 pentru mai multe detalii astept apel/sms/whatsapp de la voi.

 

post-287179-0-85951200-1562312337_thumb.jpg
post-287179-0-37559300-1562149379_thumb.jpg
post-287179-0-73252900-1562149367_thumb.jpg
post-287179-0-73046900-1561921139_thumb.jpg
post-287179-0-69947000-1561325102_thumb.jpg
post-287179-0-41373600-1560185052_thumb.jpg
post-287179-0-30531300-1559920804_thumb.jpg
post-287179-0-50993200-1559762694_thumb.jpg
post-287179-0-46093000-1559720122_thumb.jpg
post-287179-0-36505400-1559670294_thumb.jpg
post-287179-0-94092000-1559670304_thumb.jpg
post-287179-0-41391200-1559028285_thumb.jpeg

 

Link spre comentariu
Reputație: 445
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vb pt tine. Eu unul apreciez feminitatea la femei si floricelele, fonturile diferite si impopotonate daca exista denota feminitate. Clar la un barbat le-as gasi insa derogatorii.

Personal nu o voi suna pe titulara topicului deorece nu ofera sex oral neprotejat, si nicidecum ca are floricele la semnatura.

 

Ai o semnatura foarte agasanta din cauza lungimii... Vezi ca te adresezi unor barbati, nu apreciem, floricele, fonturile sau culorile diferite. Daca incepi sa cauti o informatie si vezi ca o postare nu se termina, ajungi sa renunti sa mai citesti, treci la alt topic.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Ai o semnatura foarte agasanta din cauza lungimii... Vezi ca te adresezi unor barbati, nu apreciem, floricele, fonturile sau culorile diferite. Daca incepi sa cauti o informatie si vezi ca o postare nu se termina, ajungi sa renunti sa mai citesti, treci la alt topic.

 

E ok, ma conformez, multumesc pentru indrumare!

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Topic B: https://nimfomane.com/forum/topic/129561-gina-0764800418/

cine da cu search gaseste si alte topics din alte locatii, majoritatea deschise de tine

 

apreciez in mod deosebit ca ti-ai pastrat identitatea (nume, tel), felicitari de la mine

mai rar vad asa ceva

 

am fost un pic surprins ca nu ai mutat anuntul de la publi de pe B pe TM, dar mi-am revenit acum :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ai o semnatura foarte agasanta din cauza lungimii... Vezi ca te adresezi unor barbati, nu apreciem, floricele, fonturile sau culorile diferite. Daca incepi sa cauti o informatie si vezi ca o postare nu se termina, ajungi sa renunti sa mai citesti, treci la alt topic.

Semnatura ei este perfecta contine tot ce vrem sa stim si nimic in plus.

Agasantul de serviciu esti tu.

 

Gina mi-a facut o impresie foarte buna din recenzii poze si convorbiri pe tel si wp.

Sper si la momentul actiunii sa fie la fel si sa pot scrie inca o recenzie super !

Ca fizic e exact genul meu cu forme , are un chip frumos pe care l-am mai surprins la avatarul de pe wp neacoperit ( hai ca v-am dat un pont ) Ca nu ofera ON este un minus pe care pot sa il inteleg totusi nu si lipsa FK Dar am inteles ca in functie de compatibilitate si cu extra 50 se poate si FK. Avand in vedere ca are 200/h +50 da 250 care e un pret f bun.

  • Like 2
Link spre comentariu

Sa sti ca eu i-am deschis primul thread pe Bucuresti din pura intamplare eram acolo si ea la inceput.

De atunci ne-am mai vazut de cateva ori la Capitala si tot timpul a fost bine, deloc dezamagit.

Pentru serviciile ei si pentru pretul asta eu zic ca este foarte bine pentru Banat unde mai nou avem preturi imense pentru nimic.

 

O sa fie bine!

 

 

Semnatura ei este perfecta contine tot ce vrem sa stim si nimic in plus.

Agasantul de serviciu esti tu.

 

Gina mi-a facut o impresie foarte buna din recenzii poze si convorbiri pe tel si wp.

Sper si la momentul actiunii sa fie la fel si sa pot scrie inca o recenzie super !

Ca fizic e exact genul meu cu forme , are un chip frumos pe care l-am mai surprins la avatarul de pe wp neacoperit ( hai ca v-am dat un pont ) Ca nu ofera ON este un minus pe care pot sa il inteleg totusi nu si lipsa FK Dar am inteles ca in functie de compatibilitate si cu extra 50 se poate si FK. Avand in vedere ca are 200/h +50 da 250 care e un pret f bun.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sa sti ca eu i-am deschis primul thread pe Bucuresti din pura intamplare eram acolo si ea la inceput.

De atunci ne-am mai vazut de cateva ori la Capitala si tot timpul a fost bine, deloc dezamagit.

Pentru serviciile ei si pentru pretul asta eu zic ca este foarte bine pentru Banat unde mai nou avem preturi imense pentru nimic.

 

O sa fie bine!

 

 

 

 

Si-a pus smerita anuntul la intrebari dar de fapt e super testata si in Bucuresti si in Tg Mures ,Baia Mare, Sibiu,

 

s-a  conformat la criticile de detaliu ale Colericului  ,

 

pare simtita si matura , doua ingrediente care fac sexu bun

 

m-as bucura sa facem click cu ea , ar fi o achizitie buna aici sa vina din cand in cand

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

 

 

Cică nu ar face ON

Dar finalizare facială face ...

Adică cum ca nu inteleg ?😂😂[/quote

 

 

Simplu...scoți prezervativul 😉!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat astazi Ginuta, in zona complex, garsoniera decenta, comfort ok. Domnita foarte draguta si volubila. Optat varianta 1fin+fk, instaurat preludiu fain, cu dedicare reciproca, OP finut, genul meu, misionar conform chimiei (calitate), happy end. Ginuta, o fata misto si clar de vizitat (pana sambata dar inteleg ca revine). Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizita-o si eu astazi pe Gina. Programarea a decurs fara probleme, fata placuta la vorba. Ca aspect, dupa cum se vede si din poze, e mai "cu carne pe ea", insa nu deranjant. Cei carora le plac fundurile mai mari, la Gina gasesc ce vor. Sanii maricei, putin lasati, acceptabila la fata, putina burtica. Locatia OK cu toate cele trebuincioase, mai ales la baie. Despre actiunea in sine (care a costat 100 de lei) nu sunt foarte multe de povestit, a fost una normala, cu FK (pentru care am platit in plus 50 de lei), oral protejat lent si bunicel, normalul acceptabil si el, FK putea fi si mai bun daca fata lua o bombonica sau guma in gura :laugh2. Nu stiu de ce, dar nu m-am simtit foarte in largul meu de aceea si recenzia oarecum aticipa pentru mine. O experienta per general de nota 8 pentru care am platit in total 150 de lei. O reconand celor care vor o descarcare rapida (desi niciun minut nu m-am simtit grabit de fata). Durata intalnirii - 20 de minute DTD. Jurizare:

- locatie: 9

- aspect: 8 cu un plus pentru fund

- igiena: 9 (nota mai mica pentru igiena orala). De remarcat ca nu mi-am bagat botul la savarina sa vad cum e, dar parea totul in regula.

- atitudine: 9,5 (placuta la vorba, chiar vorbareata)

- oral protejat: 8 (fiind protejat nu pot da mai mult)

- normal: 8 (am capitulat repede, mai mult din dorinta mea de a nu pierde momentul)

- raport calitate/pret: bun - 100 de lei (fara FK). Cu FK e cam mare, parerea mea. La 150 de lei am avut experiente mai reusite (chiar si la 100 de lei).

- de recomandat: DA, pentru cei care sunt atrasi de fetele la care ai pe ce pune mana.

P.S. Fata mai sta pana sambata in Timisoara. Asta in cazul in care nu vine "vampirul" intre timp :laugh2.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...