Sari la conținut

Top Trans In Oradea?


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Toate sunt fake primele 2 sunt de pe siteuri ungurești și a 3a e brazilianca 😂😂😂
Link spre comentariu

Toate sunt fake primele 2 sunt de pe siteuri ungurești și a 3a e brazilianca

frumos.....

 

Col3ge din budapesta. Daca vrei iti dau link-ul

din pacate mai stau doar 2 zile in oradea si nu am cum ma opri in budapesta. multumesc oricum.

Link spre comentariu

Recenzie:

 

Am fost la Ruby in urma cu 2 ore. Este bizar de ajuns la locatie dar am fost ghidat cu rabdare pana in fata usii. La intrare am fost intampinat de forme suple si frumoase. Apartamentul din pacate a lasat de dorit, mirosea a fum de tigara puternic iar in cealalta camera mai era o persoana.

 

Trecand peste acestea, Ruby are un fund minunat si niste buze pe masura. Ii place sa domine dar si sa fie dominata. Am inceput cu OP, ea mie si apoi invers. Firea dominatoare a inceput sa isi faca aparitia in a doua parte a actiunii descrisa adineaori. A urmat apoi anal, eu peste ea unde am observat ca ii place ruff si sa fie dominata. Rolurile s-au inversat apoi si firea dominatoare si-a facut iar aparitia. Din pacate nu a avut lubrifiant dar per general a fost bine pentru amandoi. Din cauza caldurii la un moment dar am recurs la bj reciproc. Ea s-a terminat prima, apoi eu. Din pacate nu a avut servetele dar s-a rezolvat cu hartie igienica

 

 

Plusuri:

- forme suple, fund fain

- sculament relativ mare (daca e plus sau minus depinde de fiecare)

- dominatoare (activ/top)

- submisiva (pasiv/bottom) 

- ii place ruff (activ/pasiv)

 

 

Minusuri:

- telefonul ii suna intruna (preferam sa il fi pus pe silent)

- baia nu a avut prosoape si nu am primit prosop cand am mers sa ma spal (a trebuit sa cer dupa)

- apartamentul nu e cel mai grozav

- coleg(a) in cealalta camera

- lipsa lubrifiant si servetele

- sculament relativ mare (daca e plus sau minus depinde de fiecare)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0753794073
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0753794073
  • Oras:Oradea

Am zambit de cateva ori pana am citit totul.... :))) 

Nu imi dau seama cine esti,dar asta nici nu conteaza. Daca nu ti am dat prosop inseamna ca erau la spalat sau uscat si cu siguranta mi am cerut scuze...  

Am lubrifiant dar nu imi place sa o folosesc,sunt mai vulgara,scuip 😛despre locatie,am o locatie curata,mica dar moderna,daca a fost fum,inseamna ca am fumat inainte dar promit ca daca e fum in casa va tin in fata blocului pana aerisesc 😛 colega nu am deci asta nu stiu dece ai scris o .... in rest imi place ce ai scris  te pop 😝 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753794073
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0753794073
  • Oras:Oradea
Acum 28 minute, ccm2712 a spus:

Ma bucur :) 

 

Zi-mi te rog, la tarife ai facut modificari sau e inca 200/30m, 300/1h?

Are fata silicoane :))) e 400 ora 😛

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Bigd31 a spus:

Face de toate ,n-ai frica☺️

Nu îmi e frica 😂dar nu vad recenzii de la nimeni (sau cele vechi nu sunt chiar ok). Foarte multe au recenzii dar ea nu are deloc. îmi place cum arata (sper ca bate cu realitatea). Chiar nimeni nu vrea sa își povestească experientele cu ea? Am contactat o cu câteva zile in urma și avea o atitudine destul de aiurea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 8 minute, grogore a spus:

Nu îmi e frica 😂dar nu vad recenzii de la nimeni (sau cele vechi nu sunt chiar ok). Foarte multe au recenzii dar ea nu are deloc. îmi place cum arata (sper ca bate cu realitatea). Chiar nimeni nu vrea sa își povestească experientele cu ea? Am contactat o cu câteva zile in urma și avea o atitudine destul de aiurea. 

Incercati sa nu sacaiti omu...daca chiar esti curios du-te si povesteste tu,nu tot mura-n gura mno😜👍

  • Like 1
Link spre comentariu

Recenziile alea sunt destul de vechi. Chiar ea a scris mai devreme ca are silicoane, deci este posibil sa nu mai arate asa cum arata acum 2-3 ani. De ce nu te duci sa vezi, daca iti place - ramai, daca nu, pleci. Nu cred ca iti arunca o plasa pe tine si iti pune catuse la maini de cum iti deschide usa, ca sa nu mai poti pleca, nu ? 🤣

Multe din fete trans nu intra des (si unele nici nu au cont sau nu stiu de forumul si sectiunea asta) tocmai pentru ca isca discutii (indiferent de natura lor) si prefera sa-si vada linistite de clientii care vin de pe Publi24 sau de pe alte site-uri. La fel si cei care merg la fete, daca va veti uita cu atentie nu prea se mai fac recenzii cam la toate fetele trans de pe site, deoarece fie apar transfobii sau cei care arunca cu laturi pe recenzie si pe cel ce a scris, fie, in anumite cazuri, chiar fetele ii roaga pe clienti sa nu lase recenzii. Si cam la fel se intampla si la fetele biologice, putine fete bio de pe site, din diverse orase mai au astazi cate o recenzie, pentru ca fie apar trolls care-i fac praf topic-ul, fie apar pesti de la concurenta care incearca sa-l "desfiinteze" pe cel ce a lasat recenzia...

Link spre comentariu

  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 4 minute, horny_gooner a spus:

Recenziile ales sunt destul de vechi. Chiar ea a scris mai devreme ca are silicoane, deci este posibil sa nu mai arate asa cum arata acum 2-3 ani. De ce nu te duci sa vezi, daca iti place - ramai, daca nu, pleci. Nu cred ca iti arunca o plasa pe tine si iti pune catuse la maini de cum iti deschide usa, ca sa nu mai poti pleca, nu ? 🤣

Multe din fete trans nu intra des (si unele nici nu au cont sau nu stiu de forumul si sectiunea asta) tocmai pentru ca isca discutii (indiferent de natura lor) si prefera sa-si vada linistite de clientii care vin de pe Publi24 sau de pe alte site-uri. La fel si cei care merg la fete, daca va veti uita cu atentie nu prea se mai fac recenzii cam la toate fetele trans de pe site, deoarece fie apar transfobii sau cei care arunca cu laturi pe recenzie si pe cel ce a scris, fie, in anumite cazuri, chiar fetele ii roaga pe clienti sa nu lase recenzii. Si cam la fel se intampla si la fetele biologice, putine fete bio de pe site, din diverse orase mai au astazi cate o recenzie, pentru ca fie apar trolls care-i fac praf topic-ul, fie apar pesti de la concurenta care incearca sa-l "desfiinteze" pe cel ce a lasat recenzia...

In concluzie lumea isi cam vede de treaba asta trebuie facut,multa vorba saracie....cine are de lucru nu are timp de recenzii,etc...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...