Sari la conținut

0720835563 Show Lesbi


Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

Nu am mai scris de mult o recenzie si a venit clipa cea mare .Dupa o saptamana de concediu fiind plecat la tara unde nu am avut parte de pasarele ca sa zic asa in seara asta as fi tras pe ciocan si pe moby dick de o gaseam .Raspfoind publi la o ora destul de tarzoe vad anuntul domnisoarelor si sun ,intreb de tarrife 200 finalizarea cu amandoua sau 300 ora ,pomana curata la banii astia cu 2 bucati .Imi spun locatia in spate la opera la etajul 7 .Ajung la usa si vad fetele si stabilim de la inceput ca raman o finalizare si detaliile actiunii ,dupa 7 beri si 2 shaorma maiult nu puteam sa stau.Si acum detalii cea blonda subtirica super slim chiar nota 7,5 ,cea brunetica nu mai mult de 20 de ani frumusica la fata si un pic mai plinuta exact cat trebuie sani mari un pic lasati dar fermi nota 8 un medie de 7,5 pt amandoua urate nu sunt dar nici fotomodele.Actiunea a inceput cu un show veritabil din partea lor saruturi ,lins peate tot 69 absolut tot ce trebuie la un show lesbi mai putin jucarii .dupa aproximativ 10 min am solicitat oral np din partea lor .aici dau o nota de 5 eu fiind mare amator de deepthroat si la ac3ste fete nici nu poate fi vorba de asa ceva ,in rest multa atentie pt zonele adiacente :),pus cu gurita prezervativul si am luat-o pe cea ma plinuta la un LOT , dupa care a trecut cea subtirica tot in LOT ,apoi am solicitat caprita la amandoua si a venit momentul culminant in care am finalizat in balonas in timp ce pompam de zor la fata bruneta in timp ce blonfa o saruta de zor .Note locatie 7 ,nu prea ma intereseaza ,igiena eplitate prosop la baie fara urme de mirosuri suspecte 9 ,ONP 6 din cauza ca mie imi place altceva ,np 7 blonda destul de larga/9 bruneta se misca destul de bine si e stramta se vede ca nu a fost forjata rau de tot ,aspect o medie de 7,5 eu zic ca e ok .De revenit da pt cei care nu au pretentii de fotomodele si pt rspirt calitate pret ,nu pt pretentiosi .Durata actiunii door to door 35 min nu m-am simtit grabit deloc https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/show-lesbi-100-cu-mari-si-evi-la-tine-in-oras/102gd0ee4ge27g7fdfgddi721d7h6665.html

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Confirm oarecum spusele colegului. Dupa ce-am citit recenzia, m-a facut curios si am sunat, fetele sunt dragute la telefon, mi-au comunicat preturile, 200 fin cu amandoua sau 300 ora. M-am deplasat in plimbare pana la resedinta lor, blocul cu covrigaria gigi de la opera. Ajung in fata usii, dupa o bataie scurta aud pasi si observ cum se uita pe vizor, pleaca, aud susoteli, 20 de secunde mai tarziu revine si deschide usa foarte incet, nu vazusem nimic in acest moment. Ma poftesc in casa, apar amandoua de dupa usa, energice oarecum, facem cunostiinta, mergem in dormitor, ne dezbracam in timp ce schimbam jumatate de vorba si trecem in pat. Au inceput cu saruturi intre ele apoi si-au dat limbi, pe rand, una altuia si eu le mangaiam pe corp, treaba asta n-a durat mult, 5-6 minute, s-au lins cam rusinos dar infine. Au spus sa incepem oralul, ma intind si incepe bruneta plinuta, blonda statea langa mine si ma mangaia pe piept, oralul destul de ok(din ambele parti) nimic spectaculos, dar decent. Au facut schimb de cateva ori si a trecut bruneta LOT, blonda langa noi, mangaieri si chestii de genu. Trecut blonda LOT, aici sincer nu mi-a placut, e slabuta si se misca cam aiurea, practic ma ranea cu oasele dar am lasat-o oleaca sa-si munceasca banutii. Spre final, pus caprita ambele gagici, si am schimbat in bunul plac de vreo doua ori, finalizat in blondina, ma rog, in prezervativul din interiorul blondinei( care apropo, cum a spus colegul, e larga, practic eu am ramas mirat la cat de larga e, si vorbesc larga la mana, dar in ea se simtea destul de ok) Ce sa spun, sunt fete tinere, rusinoase tare, incepatoare, probabil din provincie, dar incearca, si asta conteaza. Nu sunt frumoase, nu sunt urate, sunt doua fete simple care pot fi ale tale pentru o suma modesta. Daca vreti un threeway merita, separat, nu le-as vizitat, impreuna, au fost o experienta ok. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Ma bucur ca am fost de ajutor ,am uitat sa mentionez ,la ora au spus ca faceau amandoua anal ceea ce mi se pare ok in banii astia

 

Ceva imi scapa. Anuntul este pe Tg.Jiu.Gresesc eu sau ati postat voi pe Deva din greseala ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...