Sari la conținut

Stapana Ana * Dominare, Bdsm * 0723096868 / 0731847690


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/stapana-ana-dominare-bdsm/085664i37g137714d7e07h248df96931.html

 

Am fost azi la ea. Poate sunt subiectiv ca e genul slim care ma atrage, dar e absolut superba. Pozele sunt ale ei. O recomand calduros pentru amatorii de BDSM.

 

Nu face sex, doar dominare. 200 RON ora. Merita din plin la cum arata si ce atitudine faina are. A fost deschisa la tot ce i-am propus.

 

Am sunat, era disponibila asa ca am mers direct. Mai avea pe cineva programat si nu aveam timp de o ora intreaga asa ca am optat pentru jumate de ora (care au fost de fapt 40 de minute) pentru care am platit 100 de lei de la inceput. Nu m-a grabit deloc si nici nu mi-a cerut in plus.

 

Locatia in cartierul Avantgarden, moderna, frumoasa, curata.

 

E frumoasa si la fata. Sanii mici dar la genul slim asta caut. E inalta. Eu am 1.86 si cu tocuri cred ca ma depasea putin. Bruneta. Nu stiu cati ani are, poate in jur de 25 + -

 

Jucariile din poze sunt si cele pe care le foloseste, dar mai are si altele si am apucat sa testam multe in timpul scurt. Tinuta nu era cea din poze dar era faina si tot in aceasi tematica.

 

Am facut click cu ea instant asa ca GFEul a fost maxim. Ne-am sarutat putin. La capitolul igiena nu a avut ce sa ma plang. Si ea si locatia era curata si m-a asigurat ca si jucariile le dezinfecteaza dupa fiecare sedinta. Dupa sedinta mi-a dat prosop curat pentru dus.

 

Din pacate nu sunt din Brasov ci eram doar in trecere dar neaparat o sa mai imi fac drum pe la ea.

 

post-78377-0-90223800-1562693928_thumb.jpg

post-78377-0-61568800-1562693931_thumb.jpg

post-78377-0-05677000-1562693934_thumb.jpg

post-78377-0-75346100-1562693936_thumb.jpg

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Buna!

Este foarte valabil anuntul. Imi pare rau ca nu pot raspunde tuturor apelurilor, incercati si pe whatsapp.

 

Merci! :sado

Bine ai venit!

Daca nu este deranjul prea mare, prezinta oferta ta, servicii, tarife..etc. Cu cat mai in detaliu..daca se poate!😃😃😃

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bine ai venit!

Daca nu este deranjul prea mare, prezinta oferta ta, servicii, tarife..etc. Cu cat mai in detaliu..daca se poate!

 

Multumesc! :girly

Detaliile le gasesti deocamdata la mine pe profil, la interese. Cand va fi posibil, le voi afisa in semnatura.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

Interests : Servicii: Bondage, facesitting, bataie cu diverse instrumente, uro, scato, umilire, feminizare, foot fetish, dirty talk, penetrare strap-on/ dildo, electrostimulare, wax play, CBT, spitting, trampling, anilingus

 

foarte frumos

Link spre comentariu
Vizitator gogu2017
Reputație: 0

 

✌ 🤣Barbatii sunt niste creaturi pure si inocente, intr-o lume perversa a femeilor ! ✌

 

sper să mai te prind săptămâna viitoare când vin din vacanță

Link spre comentariu

Salutare tuturor! Am fost acum câteva zile la Ana, apelare telefonică apoi schimbat câteva mesaje pe wtp.Programare respectată de ambele părți, locație Avantgarden bartolomeu, imi deschide usa o tipa inalta,frumoasa, un corp bine lucrat, picioare lungi, fundul demențial. Intru in bucătărie, ma servește cu apa plata, la cererea mea, schimbam câteva cuvinte, apoi ma intreaba ce imi doresc ca si actiune din partea ei. Ii spun ca sunt pentru dominare soft, trece imediat în rol si imi arata cat de profesionistă e. Curata,abia iesise din dus, pilea fina. Am stat 60 de min, decartat 200 ron , am reusit doar o finalizare,reusita prin frecarea ciocanului(de catre ea)ea se implica si te face sa te simti ca la o amantă. Locație 10, ap două camere foarte curat si aerisit,baie tot ce ai nevoie. Actiune: Ana este profesionista, a lucrat în Austria in domeniu. Felicitări Ana, succes in toate! Numai bine băieți! Mergeți cu incredere. Nota 10 Pe linie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

o descriere a intalnirii face mai mult decat cuvantul, recomand. Din aceasta descriere rezulta daca se merita sau nu. Parerea mea !

😃😃😃😃 incepe tu primul!😃😃😃

Tu vrei detalii si informatii...tu ai oferit vreodata ceva util?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe Ana zilele trecute si mi-a lasat o impresie foarte buna, o recomand cu caldura!

M-am prezentat punctual in urma unei programari pe whatsapp la locatia din avantgarden 3, un apartament dragut si curat.

Ana este inalta ( aproape 1.80 fara tocuri ), frumoasa atat la fata, cat si la corp, o prezenta placuta si orientata pro-client. Legat de actiune pot zice ca a fost la inaltimea asteptarilor. De mentionat ca nu ofera sex, tarif 200 ron/ora, lasat si un mic bacsis.

 

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...