Sari la conținut

Caterincă Și......ce Mai Vreți Voi!orice,e Bine Venit!


Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Lasati vrajeala cu PSD si alte formatiuni politice.

 

Care din domnisoarele de pe forum face reduceri maine de Black Friday ? Da reduceri sa fie, fetele mele, gen o ora de total la pret de o pizza la Mamma Mia sau o masa la Food Court in Palas....mai mult nu dau ca tre sa iau scutece lu` ala micu`.

 

Dorinta mea cea mai mare de Black Friday e sa fac sex total cu Ana26 sau sa-l fut in cur pe Ionel Cur de Fier. Daca Ana26 face total cu mine o scot in oras la masa, daca Ionel face total cu mine ii trag o muie asa, moca, sa nu zica ca-l las nesatisfacut si-n gura.

 

Lasand caterinca ieftina la o parte, sa aveti spor la cumparaturi ( Tv n`spe K, smartfoane care mai de care, masini, asigurari de sanatate, prezervative, scutece, dildo-uri, etc ).

 

Va pup, seara frumoasa.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Eu am vrut sa votez cu PSD astazi dar din pacate n-am facut-o deoarece doamna Viorica a spus ca doreste sa castile alegerile de anul trecut, pe mine ma intereseaza alegerile de anul asta,  asa ca...M**E PSD !

Dupa ora 21:00 asta-seara, dubla M**E PSD !!!

Nu vreau sa fac politica pe nimfomane, dar totusi cum naiba sa votezi cu PSD-ul. Nu ma refer la tine danrobert21, vorbesc in general.

 

PSD-ul a fost la guvernare mai tot timpul, unii jurnalisti spun ca ar fi vorba de 20 de ani. Au privatizat fabrici, uzine, au vandut padurile si alte nebunii.

 

Cum sa votezi un partid nereformart ? Cum sa votezi o analfabeta creatia lui Liviu Dragnea ? Cum sa votezi un PSD care a distrus justitia (legile data de fostul ministru Tudorel Toader), economia, sanatatea si invatamantul ? Si ar mai fi si altele...

 

 

Cred ca melodia celor de la ARMA este potrivita: https://www.youtube.com/watch?v=ESD4n3TBS_Q

 

 

O zi buna tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Eu am vrut sa votez cu PSD astazi dar din pacate n-am facut-o deoarece doamna Viorica a spus ca doreste sa castile alegerile de anul trecut, pe mine ma intereseaza alegerile de anul asta,  asa ca...M**E PSD !

Dupa ora 21:00 asta-seara, dubla M**E PSD !!!

Scriu aici in speranta că voi reușesc să te conving să lași topicele fetelor în pace sau e nevoie să deschid un topic nou închinat obsesiei tale vizavi de mine.Te-ai întrebat de câte ori ai scris numele meu în posturile tale?
  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Scriu aici in speranta că voi reușesc să te conving să lași topicele fetelor în pace sau e nevoie să deschid un topic nou închinat obsesiei tale vizavi de mine.Te-ai întrebat de câte ori ai scris numele meu în posturile tale?

Hai ca-ti scriu si aici, public poftim, ca in privat n-ai inteles nimic din ce ti-am scris, dar iti mai repet odata.N-am nimic cu tine, nu ma intereseaza persoana ta, nu-ti port grija, poate ti se pare putin ca te mai pomenesc, dar ti-am zis de ce : Ma amuza uneori notele tale de 11, pardon 9,5-10. Ce vrei, cum sa ma fac inteles ? Vrei sa-ti spun ca la notele tale de 10 eu am refuzat politicos sau/si am acordat note recenzie injumatatite ? E forum, daca te deranjeaza, ma scuzi, altceva ce vrei ? Sa ne imprietenim ? Ne cerem bani imprumut apoi ...

Cauta pe forum, citeste unde te-am pomenit si cred ca ma refeream doar la notele tale.Am inteles, gusturile,nu se discuta, ceva firesc, calmeaza-te :)) Ti-am scris intr-un PM ca ma amuz de cele mai multe ori cand intru aici, cand citesc fel de fel...ti-am scris ca rad copios uneori, uite pt tine special, nu mai scriu unde faci tu recenzie, e bine ? te-ai mai calmat ? Ieri, sau altaltaieti am ras la un video de-al unui coleg si nu m-am putut abtine, gata te-ai suparat si ai inceput sa te explici pe acolo si spui de mine ca sunt stresat pe alt topic, am trecut cu vederea  :)) M-a amuzat acel video, mai ales in contextul cu 40 min...las-o in pula mea...nu mai inflori :)) 

 

Pa baroane, sper sa nu mai avem dialog niciodata :)))

PS: Sunt obsedat de pizda, nu de tine.A cata oara trebuie sa ti-o spun ? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Dane, tu nu intelegi multe. Fiecare parere e personala, nu e treaba ta sau a altuia ce note da cineva. Daca nu-ti convine treci mai departe, nu intereseaza pe nimeni daca nu-ti convine tie. Acum te-ai prins? Vezi sa nu cazi... :D

P.S. Nici cat am frecat eu in viata asta nu ai de unde sa stii. Te pupa tata si nu mai fi asa stresat ca faci riduri!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

INVIDIE ȘI GELOZIE CÂT ÎNCAPE!!!!

 

VAI ȘI AMAR DE TINE!!!

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

INVIDIE sau GELOZIE?

post-252750-0-03032800-1574326115_thumb.jpg

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

"Prost este cel care te judecă fără să ştie nimic despre tine... Dar şi mai prost este cel care te judecă după ce-i spun alţii..."

  • Like 9

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

În liniștea care domină forumul merge numai bine,unul dintre ce mai frumoase cântece ale secolului xx

 

 

https://m.play.md/2146742

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

IGNORANȚA=: Să nu știi că nu știi. Să nu vezi cu claritate. Când vezi cu claritate, nu trebuie să gândești. Când nu vezi cu claritate, pui în mișcare gândirea. Și cu cât gândim mai mult, cu atât mai ignoranți suntem și mai multa confuzie cream.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Vad ca tot mai multe pizde cu aere ieftine incep sa-si puna tarife de 150 nr si 300 ora. Pula mea, de banii aia fut la top, nu arunc banii pe o figuranta urata si cracanata.

 

Va propun sa nu mai incurajati toate panaramele.

 

Am gasit o pocnitoare din Bucuresti venita in vizita la Iasi, mai sta si maine si per sa-mi fac timp s-o vizitez. Va povestesc maine daca ajung la ea ce tarife are si cum le-a prezentat : 120 nr, 250 ora dar....30 de lei in plus daca vreau oral neprotajat si 50 de lei in plus daca vreau finalizare orala. Ma manca in cur sa-i spun ca-i dau 400 ora dar s-o fut numa-n cur. Desi e frumusica pizda are besini ieftine in cap si crede ca noi, moldovenii, suntem niste nefututi satui de laba. Vorba aia romaneasca....ia mai da-te, fa, in pula mea.....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună ideea cu 6 numere,am să încerc să o pun în practică chiar din săptămâna aceasta.Poate ai dreptate și câștig la Loto.

Apropo,"CURIERUL" fotografiei cu cele șase numere,nu a vrut să-mi spună cine este expeditorul, cu toate că eu te-am numit și sunt sigur în procent de 99%.Citesc totul de pe forum și în felul acesta îmi este greu "să încurc marfa cu ambalajul".Mulțumesc încă o dată pentru idee și sunt foarte curios dacă ai puterea/ sânge în instalație să recunoști paternitatea idei.

Să ai spor în toate și la toate!

 

PS.Nu sunt foarte bogat,sunt cu venituri medii,dar îmi permit să merg de 2-3 ori la fete pe săptămână. Acesta fiind răspunsul pentru unii colegi mai curioși din fire.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Post dublu.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

IGNORANȚA=: Să nu știi că nu știi. Să nu vezi cu claritate. Când vezi cu claritate, nu trebuie să gândești. Când nu vezi cu claritate, pui în mișcare gândirea. Și cu cât gândim mai mult, cu atât mai ignoranți suntem și mai multa confuzie cream.

 

Să pui sub semnul îndoielii unele lucruri înseamnă să gândești. Să gandești, să judeci e bine, iar să-ti treacă multe prin cap e si mai bine.

Sunt lucruri pe care le stim sau asa avem impresia. Stiu cum mă cheamă, stiu cu ce mă ocup si stiu că mai merg uneori la matracuci........... Sunt lucruri pe care stiu că nu le stiu. Nu stiu să gatesc, să pilotez un elicopter sau să cânt la pian......... dar vaiiiiiiiiiii!....O Doamne...cate sunt cele pe care nici măcar nu stiu că nu le stiu. Atat matracuci cat si lucruri frumoase, utile care ne fac viata frumoasă.

.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bis cu bis și la una și la alta,e vis sau realitate.Nu știu dacă e de bine sau de rău... "Sînt în viață rătăciri care prețuiesc mai mult decât drumul cel mai drept la paradis".Nu știu cum e în PARADIS,dar știu ce plăcut,ce frumos,ce bine,ce și iarăși ce de n ori...,e în iatacul celor două,știți voi care,de nu știți rămâne stric secret.Am avut o săptămână plină de camelii albe și în stânga și în dreapta.Da,cred că ați ghicit.Așa e: Ina și Camelia.

N-am mai scris pe topicul lor fiindcă ați fi considerat că aș fi nebun numai bun de vârât la "fără clanță",dar așa cred că sunt numai bun de legat.

Să aveți spor în toate și la toate!

Sărbători fericite în liniște și pace!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...