Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

De vreo citeva zile nu mai primesc notificari la discutiile pe care le urmaresc.

Banuiesc ca este din setari, am incercat sa schimb; tot nu functioneaza.

Ma poate ajuta cineva ?

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

le primesti pe mail

Salut,

Nu le primesc mici pe email.

Totusi nu se poate rezolva, ca sa nu stau sa deschid fiecare topic din profil?

Este mai simplu sa le gasesc in notificari.

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Salut,

De vreo citeva zile nu mai primesc notificari la discutiile pe care le urmaresc.

Banuiesc ca este din setari, am incercat sa schimb; tot nu functioneaza.

Ma poate ajuta cineva ?

Multumesc.

Nici eu, dar nu e asa grav ca discutiile urmarite se fac cu bold daca e ceva nou.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nici eu, dar nu e asa grav ca discutiile urmarite se fac cu bold daca e ceva nou.

Salut,

Am remarcat, dar asta inseamna sa te duci pe fiecare discutie, deschizi topicul, mergi la ultima pagina, eventual dai o pagina inapoi s.a.m.d.

Treabã de Romanica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Salut,

Am remarcat, dar asta inseamna sa te duci pe fiecare discutie, deschizi topicul, mergi la ultima pagina, eventual dai o pagina inapoi s.a.m.d.

Treabã de Romanica.

:slap2 treaba de Romanica zici tu?!!. Eu zic ca atitudinea ta este tipic roamaneasca,defapt a unor roamnii nasoi ca tine, genu āla de roamanii care au stat 25ani in Cta si 10 in Dortmund si zic AICI LA VOI IN ROMANIA...!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

le primesti pe mail

Nu stiu daca ai observat, dar daca postezi ceva pe un topic (,nu conteaza care) automat esti trecut ca si cum ai urmari topicul acela fara sa fii intrebat in mod explicit daca esti de acord cu asta. Cu cat faci mai multe postari pe diverse topice cu atat creste si mai mult numarul de "watchers" pe topice rezultand intr-un numar mai mare de notificari (acum se trimit pe email) catre diversi destinatari

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu stiu daca ai observat, dar daca postezi ceva pe un topic (,nu conteaza care) automat esti trecut ca si cum ai urmari topicul acela fara sa fii intrebat in mod explicit daca esti de acord cu asta. Cu cat faci mai multe postari pe diverse topice cu atat creste si mai mult numarul de "watchers" pe topice rezultand intr-un numar mai mare de notificari (acum se trimit pe email) catre diversi destinatari

 

A avansat softul si tehnologia . Iti apare ca recomandare (din aceeasi gama) , ca pe Youtube sau FB ...lol

 

Se duce in  "galeta"  cu SPAM ,  ca sa stiu sa bag aspiratorul ?

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Crezi ca se va schimba ceva ?

Desigur , vor aparea noi categorii , total  speciale ,  DE LUX la  LUX , si DE TOP la TOP ,,, plus recomandarile aferente

 

Intelegi , da ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...