Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Draga Alexberg,
E adevarat ca membrii nostri au multe avantaje, respectiv posibilitatea de a efectua sedinte de masaj cu discount sau promotii zilnice.
Sistemul nostru de membership fiind foarte flexibil, am decis ca sa rescriem toata aceasta poveste cu membership-ul si sa o publicam in mod transparent si pe site-ul propriu, pana acum informatiile fiind disponibile doar la receptie. Lucram la a rescrie sistemul si va dura ceva timp.
Pana atunci, te informam cu placere ca toti userii de pe acest forum vor fi considerati membrii Noblesse Unic club si vor putea beneficia de preturile listate in postarea dedicata de acum cateva zile.
 
 
Draga virus1,
Maseuza Ioana are deja si ea mai multe luni de zile de cand nu mai face parte din echipa Noblesse Unic. Daca mai e sau nu la alt salon concurent, nu cred ca are relevanta pentru acest topic. Poate insa are relevanta pentru salonul respectiv de unde tocmai zici tu ca a plecat.
 
Draga ultravox,
Sunt saloane care au pe site fotografii cu modele profesioniste si se promoveaza foarte bine astfel.
Noi am ales ca in galeria foto sa avem doar poze cu maseuzele care lucreaza la noi la Noblesse Unic. E o munca continua ca trebuie schimbate des pozele si e si un risc, pentru ca nu toate maseuzele arata din punct de vedere fizic la fel ca si modele specializate.
Noi insa speram ca intr-un final clientii apreciaza faptul ca folosim fotografii reale si ca pot gasi la salon exact fetele din galeria foto.
Cum nu toate maseuzele doresc sa faca fotografii, unele profile au poze cu chipul si corpul fetelor, unele profile au poze doar cu corpul fetelor, si mai sunt si maseuze care nu au poze deloc, au doar informatii despre ele in profil.
 
Betty este una dintre maseuzele care lucreaza la noi dar care a ales sa nu aiba niciun fel de fotografii disponibile pe website. Nu este singura care a decis astfel. E alegerea ei si o respectam, asa cum respectam dorinta fiecarei fete care munceste la noi la un moment dat.
 

 

Va dorim tuturor weekend placut in continuare!

 

Cu consideratie,
Noblesse Unic Private Massage & Spa
22.aprilie.2018
www.private-massage.ro

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Eu tot nu am inteles debate-ul cu preturile.

Stiu ca e 200 lei/ora cu o domnisoara masajul erotic standard.

Acest pret e pentru membrii sau pentru nemembrii forumului?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga user "Batranul George",

 

Ai scris corect ca pretul este de 200 lei/ora pentru masajul erotic standard, pentru membrii forumului.

Nu am fi postat o lista de preturi pe acest forum daca nu era si aplicabila pentru cei ce o citesc.

Ne cerem scuze pentru incurcaturile intervenite, si am promis deja ca lucram sa fim mai clari si mai transparenti pe viitor.

 

Stim ca ai fost clientul nostru de multe ori in trecut, si te mai mai asteptam si in viitorul apropiat.

Zilele acestea noi functionam cu program normal.

 

Va dorim tuturor weekend placut si o minivacanta reusita de 1 Mai 2018!

 

Cu consideratie,
Noblesse Unic Private Massage & Spa
27.aprilie.2018
www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara tuturor,

 

Avem mai multe vesti bune pentru clientii salonului Noblesse Unic.
 

1) Am decis ca sa extindem orele noastre de functionare pentru zilele de Duminica.
De-acum avem deschis zilnic, 7 zile din 7, intre 12(pranz) si 06(dimineata).

2) Ne gasiti si pe WhatsApp pe numarul 
0727148861. Speram ca sa fie mai usor si mai rapid sa primiti informatii sau sa faceti programari.

3) Am lansat si un formular de rezervare online. Cu o adresa de email valida va puteti rezerva masajul preferat. Rezervarile online vor fi perfectionate in timp, deoarece cu siguranta asta e directia in care ne indreptam.

https://www.private-massage.ro/rezervare-online/

4) Am marit echipa noastra de maseuze cu cateva super-fete. Si am adaugat fotografii noi in galeria foto la mai multe dintre maseuzele noastre.

 

Totodata, ne cerem scuze pentru micile inconveniente cauzate celor ce ne-au vizitat in timp ce faceam mici renovari la salon.

Iata detaliile de contact si programul, actualizate
 

Salon masaj erotic Noblesse Unic Bucuresti

website principal: www.private-massage.ro

Adresa: vila in Str. Leonida nr. 8, sector 2, Bucuresti (zona Petrom Eminescu)

Orar de functionare:

Luni-Duminica 12:00(pranz) - 06:00(dimineata);
Telefoane programari: 0727148861 (mobil si WhatsApp) si 0212112555

Va asteptam cu drag la un masaj erotic de neuitat!

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
09.mai.2018
www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara din nou,

 

Va multumim tuturor ca apreciati Noblesse Unic.
 

Cat despre Anabelle, despre care am tot vorbit pe aici in ultimul timp, o sa va dezvaluim un mic secret.

E foarte posibil sa o mai gasiti doar cateva zile la noi la salon.

 

Asa ca, pe cei care doresc sa incerce un masaj cu Anabelle la Noblesse Unic, va sfatuim sa nu va mai ganditi prea mult, fiindca poate va fi prea tarziu.

 

Va asteptam cu drag la un masaj erotic de neuitat!

Cu consideratie,
Noblesse Unic Private Massage & Spa
10.mai.2018
www.private-massage.ro

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata tuturor,

 

Draga NFHH, Anabelle nu mai lucreaza la noi la salon. De aceea nu mai sunt pe site poze si profil cu ea. Incercam pe cat posibil sa pastram pe site actualizate fetele care sunt la noi, ca sa nu cream dezamagiri. Oricum va anuntasem din timp ca e pe picior de plecare, si sper ca sa fie cat mai putini cei care nu au apucat sa faca masaj cu Anabelle la Noblesse Unic si isi doreau acest lucru. Pentru noi e un capitol incheiat si ii dorim mult succes lui Anabelle in activitatea viitoare. Nu stim daca va mai fi sau nu in domeniu, sau unde dati de ea, va zic asta preventiv ca sunt sigur ca vor exista intrebari de acest fel.

 

Draga Ultravox, receptia noastra te-a informat corect ca nu e nicio fata Alice care lucreaza la noi in acest moment. Am verificat si noi site-ul si nu am gasit poze cu aceasta persoana. Site-ul nostru este www.private-massage.ro. Daca pe el ai gasit aceste fotografii, ti-am fi recunoscator daca ne-ai spune si noua unde exact, deoarece iti repet ca noi nu am gasit fotografii cu aceasta maseuza. Am avut o fata Alice care a muncit pana acum vreo 2 luni.

 

Incercam in majoritatea cazurilor sa postam zilnic pe pagina noastra de Facebook programul maseuzelor din ziua respectiva. In caz ca nu se intampla asta, va asiguram ca receptionerele Noblesse Unic nu va vor minti legat de numarul de maseuze prezente la munca sau de numele lor. Nu obisnuim sa procedam in acest fel. Si daca e o singura maseuza sau doua la program, veti primi aceasta informatie deoarece dorim sa fim sinceri cu clientii nostri.

Cu toate acestea, timp de 8-10 ore zilnic gasiti cel putin 6-7 fete la noi si asta e un avantaj ca dam clientilor posibilitatea sa aleaga dintre mai multe domnisoare in majoritatea situatiilor.

 

In final va mai spunem ca vom functiona cu program normal in minivacanta de 1 iunie care urmeaza.

Distractie placuta tuturor!

 

Iata inca o data detaliile de contact si programul nostru
 

Salon masaj erotic Noblesse Unic Bucuresti

website principal: www.private-massage.ro

Adresa: vila in Str. Leonida nr. 8, sector 2, Bucuresti (zona Petrom Eminescu)

Orar de functionare:

Luni-Duminica 12:00(pranz) - 06:00(dimineata);
Telefoane programari: 0727148861 (mobil si WhatsApp) si 0212112555
Acceptam si rezervari online facute prin pagina dedicata de pe website.
 

Va asteptam cu drag la un masaj erotic de neuitat!

Cu consideratie,
Noblesse Unic Private Massage & SPA
31.mai.2018
www.private-massage.ro

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga Ultravox,

 

Te rog sa accepti scuzele noastre pentru situatia creata.

Ceea ce ai semnalat tu era adevarat.

Din cauza unui bug la website, pe listarea de grup a maseuzelor profilul lui Alice inca aparea ca fiind activ.

In lista individuala a maseuzelor, lista folosita de 90% dintre clienti si de aproape toti cei cu dispozitive mobile, nu aparea profilul lui Alice, de aceea nici macar noi nu ne-am dat seama.

Am remediat problema semnalata astfel incat site-ul sa reflecte in totalitate faptul ca nicio maseuza cu numele Alice nu mai lucreaza la noi momentan.

 

Iti multumim pentru feedback.

 

Si pe final o veste buna pentru cunoscatori: Katy is back!

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA
01.iunie.2018
www.private-massage.ro

Link spre comentariu
Vizitator johnny plimbaretul
Reputație: 0

Am fost pentru prima data la acest salon , iar prima impresie a fost foarte buna. Pro: locatia centrala, foarte curata, program prelungit in weekend, fete pe toate gusturile. Contra ar fi preturile cam mari pentru bugetul meu :D. Am ales-o pe Lavinia, dar mi-a fost foarte greu sa ma hotarasc.

Recunosc ca erau fete care aratau mai bine decat ea, dar la alte saloane placerea maxima nu a fost neaparat cu cea mai frumoasa dintre fete, iar cu Lavinia m-am simtit super bine. Pacat ca lucreaza doar in weekend. Are si poze pe site, dar fiind veche in echipa, ultimele par mai de actualitate. Oricum, sanii ei sunt de nota 10!

Note:

Aspect :9

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 10

Sper sa ne revedem curand :)

 

PS. Niciun salon in militari? Chiar asa de slaba e piata aici? Asta e unul din motivele pentru care merg foarte rar la masaj. As deschide eu unul, dar sigur m-ar parasi nevasta :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

johnny plimbaretul

Postat 25 June 2018 - 02:47 AM

Am fost pentru prima data la acest salon , iar prima impresie a fost foarte buna. Pro: locatia centrala, foarte curata, program prelungit in weekend, fete pe toate gusturile. Contra ar fi preturile cam mari pentru bugetul meu  :D. Am ales-o pe Lavinia, dar mi-a fost foarte greu sa ma hotarasc. 

Recunosc ca erau fete care aratau mai bine decat ea, dar la alte saloane placerea maxima nu a fost neaparat cu cea mai frumoasa dintre fete, iar cu Lavinia m-am simtit super bine. Pacat ca lucreaza doar in weekend. Are si poze pe site, dar fiind veche in echipa, ultimele par mai de actualitate. Oricum, sanii ei sunt de nota 10!

Note:

Aspect :9

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic: 10

Sper sa ne revedem curand  :)

 

PS. Niciun salon in militari? Chiar asa de slaba e piata aici? Asta e unul din motivele pentru care merg foarte rar la masaj. As deschide eu unul, dar sigur m-ar parasi nevasta  :))

 

Draga Johnny Plimbaretul,

 

Iti multumim pentru recenzie si ne bucuram ca ti-au placut atat locatia noastra, cat si fetele si masajul erotic de care ai avut parte.

Te mai asteptam si alta data pe la noi!

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA

04.iulie.2018

 

www.private-massage.ro

Tel +40727148861

Str. Leonida nr. 8, Bucuresti

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Am revenit dupa mult timp la Noblesse, dar magia a disparut.

Multe fete pe acolo, care formeaza un mic trib, o parte din el stand prin curte pe la fumat, asa ca socializezi instantaneu, inca de dinainte de a intra in salon.

Salonul pare neschimbat de cativa ani, de unde o impresie de uzat si invechit, si la mobilier, si la bai etc.

Fetele sunt ok, da nimic remarcabil, mai degraba anonime si putin expresive. Greu de ales!

N-o sa spun cu cine am fost, fiindca tin sa fiu anonim. da totul a fost banal, fara atingeri permise, nimic special la erotic, banal, banal!

O dezamagire, fata de ce era acum cativa ani!

200 de lei o ora.

nu mai e de revenit.

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna dimineața. Am avut plăcerea să o întâlnesc pe Caty într-o ședință de o ora. O fată comunicativa, plăcută, sexy. Masajul de relaxare mai soft la cererea mea 8/10, din cauza unor probleme ale mele, iar cel erotic 8/10.fata este cu adevărat un atuu al salonului din pct meu de vedere. Voi reveni, 200 lei/ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața. Am avut plăcerea să o întâlnesc pe Caty într-o ședință de o ora. O fată comunicativa, plăcută, sexy. Masajul de relaxare mai soft la cererea mea 8/10, din cauza unor probleme ale mele, iar cel erotic 8/10.fata este cu adevărat un atuu al salonului din pct meu de vedere. Voi reveni, 200 lei/ora.

 

Iti multumim ca ne-ai vizitat si ne bucuram ca ti-a placut masajul facut de Katy. Ea este o profesionista adevarata si ai zis bine ca este un atu de-al salonului. Te mai asteptam si data viitoare!

 

Saptamana aceasta, 24-30 sept 2018, avem preturi promotionale la toate masajele noastre pana in ora 20.00, vom reveni cu o postare speciala in acest scop.

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA

25.sept.2018

 

www.private-massage.ro

Tel +40727148861

Str. Leonida nr. 8, Bucuresti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit dupa mult timp la Noblesse, dar magia a disparut.

Multe fete pe acolo, care formeaza un mic trib, o parte din el stand prin curte pe la fumat, asa ca socializezi instantaneu, inca de dinainte de a intra in salon.

Salonul pare neschimbat de cativa ani, de unde o impresie de uzat si invechit, si la mobilier, si la bai etc.

Fetele sunt ok, da nimic remarcabil, mai degraba anonime si putin expresive. Greu de ales!

N-o sa spun cu cine am fost, fiindca tin sa fiu anonim. da totul a fost banal, fara atingeri permise, nimic special la erotic, banal, banal!

O dezamagire, fata de ce era acum cativa ani!

200 de lei o ora.

nu mai e de revenit.

 

Buna George333,

 

A trecut mai bine de o luna de la recenzia ta, timp in care am tot investigat de ce "a disparut magia" de la Noblesse Unic si a aparut "banalul".

Dorinta ta de anonimitate nu a fost de mare ajutor in identificarea anumitor aspecte semnalate, insa iti multumim ca ne-ai atras atentia asupra diverselor aspecte din activitatea noastra.

Am tinut cont de parerea clientilor nostri tot timpul, si iata ce am reusit sa facem:

- am recomandat fetelor care stau la mica terasa din curte, la fumat, sa socializeze doar cu clientii care isi doresc acest lucru. Eventual, in sezonul estival urmator, vom masca zona de terasa ca sa nu mai fie vizibila imediat inca de la intrarea in curte. Unor clienti sa stii ca le place sa stea afara in curte la "barfa" cu fetele cu o bautura si cu o tigara, inainte sau dupa masaj. E adevarat insa ca nu tuturor.

- intr-adevar, salonul pare neschimbat, mai ales in zonele comune, holuri, receptie, insa ne-am straduit sa renovam pe rand anumite camere si bai, fara a fi inchide activitatea pentru renovare. Am pastrat unele lucruri la fel si pentru a crea impresia de autenticitate si continuitate. Dar vom accelera renovarea ca sa rezolvam definitiv si acest aspect. Te asigur insa ca e cat se poate e curat si facem eforturi sa ramana asa.

- fete am avut si mai "iesite din tiparul" de expresivitate, insa s-au dovedit a fi cam neserioase fatza de programul de lucru, situatie pe care noi nu prea o toleram din respect pentru clientii nostri. De aceea uneori lucram mai mult cu fete mai "normale",  care inteleg masajul ca pe un job nu ca pe un moft part-time. Si uite ca da rau pentru clienti chestia asta. O sa facem o balanta pe viitor, tu ai gasit doar fete neexpresive si ne pare rau ca a fost asa.

- am mai avut reclamatii ca masajul erotic clasic e "banal" si acum am reluat procesul de instruire a fetelor astfel incat clientilor sa li se ofere o experienta cat mai placuta

- 200 de lei o ora, da, in general ni s-a spus ca e cam mult pentru ce am oferit in vara asta. Din aceasta saptamana am hotarat sa intram in promotie si sa coste 150 ron ora de masaj erotic, pentru sesiunile incepute inainte de ora 20.00, in fiecare zi! Si facem promo si la masajul erotic VIP Fantezie, si la pachetele SPA, si la cupluri.

 

Curand, vom lansa si un concurs prin care sa oferim prin tragere la sorti masaje gratuite membrilor acestui forum!

Se zice ca primul pas in rezolvarea unei probleme este sa recunosti ca problema exista. Noi recunoastem.

Nu ne e frica de recenzii, indiferent ca vor fi de bine sau de rau, sigur ne vor ajuta sa progresam.

 

Sper ca in timp sa te convingem sa redevii clientul nostru, si pe tine si pe alti clienti fideli pe care nu i-am mai vazut in ultimul timp pe la noi!

 

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & SPA

26.sept.2018

 

www.private-massage.ro

Tel +40727148861

Str. Leonida nr. 8, Bucuresti

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

CONCURS CU PREMII IN MASAJE GRATUITE PENTRU MEMBRII FORUMULUI
 

Asa cum am promis, lansam acum concursul.

Sper sa ne ajutati cu feedback-ul vostru legat de regulament si desfasurarea lui.

 

EDITIA 1

Pot participa membrii forumului care sunt inscrisi pe forum cu cont cel tarziu pe 15.09.2018. Nu acceptam conturi create recent, in ultimele aprox 15 zile, ca sa nu cream discutii.
Tot ce trebuie sa faceti sa va inscrieti la concurs e sa apreciati aceasta postare.
 

PREMIU
Un masaj gratuit de efectuat la Noblesse Unic in saptamana  01-07.10.2018. Masajul este de tip erotic clasic, cel ce costa in mod normal 200 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.

DESEMNARE CASTIGATOR

Duminica seara, 30.09.2018, la ora 22 vom verifica cine a apreciat postarea si vom considera ca respectivii membri sunt inscrisi in concurs.
Vom face o tragere la sorti si unul dintre cei inscrisi va castiga premiul. Premiul va trebui "ridicat" in urmatoarele 7 zile. Vom anunta aici numele celui care a castigat si il vom invita sa ne contacteze cumva ca sa ii dam un cod de discount 100%. Daca cel care a castigat nu poate din diverse motive sa isi "incaseze" premiul, va avea dreptul sa il doneze catre oricare alt membru al forumului. Nu conditionam vizita dvs la noi de scrierea vreunei recenzii.

Cei care castiga premiul nu pot beneficia de el daca fac parte dintre cei care sunt pe BlackList la noi la salon, din pacate avem vreo 5-6 persoane in aceasta situatie pe care nu ni-i mai dorim ca si clienti, nici cu bani si nici fara bani.

Daca reteta concursului e de succes, poate o facem periodic si/sau cu mai multe premii.
Asteptam sa va inscrieti si bineinteles feedback-ul vostru referitor la idee.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

De apreciat! Dar in timp trebui confirmate serviciile de calitate. Nu trebuie sa fie doar acum o sfacnitura de orgoliu. Noi stim ca se poate si ca din pacate acest lucru tine de mai multi factori. Asteptam ca si peste o luna, doua sa putem vorbi de lucrul bine facut!

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am ajuns dupa ceva vreme din nou la Noblesse intr-o noapte.Am avut de ales dintre 3 fete.Alte doua ieseau din tura in 20 de minute si desi nu erau in masaj nu mi-au mai fost prezentate.Mi-ar fi placut sa le vad si eventual daca imi atragea atentia vreuna sa revin ulterior.

 

Am ales-o pe Sabrina, cea mai diferita dintre ele.Diferita prin aspect, tinuta si mai tarziu aveam sa constat ca era diferita si din alte puncte de vedere.

Fata e punkerita, imbracata in pantaloni, ceea ce vezi mai rar intr-un salon de masaj, tocuri butucanoase, piercuri, tatuaje interesante.In camera s-a prezentat intr-un halat de matase fin, sexi si aceleasi tocuri ceea ce am apreciat.De-a lungul vremii au fost si maseoze care au refuzat categoric sa isi faca aparitia pe tocuri si in camera de masaj.

 

Ce pot sa va spun despre Sabrina, este ca in ciuda aspectului ciudat, unic, feminitatea este la ea acasa.Aveam sa descopar pe parcursul orei petrecute cu ea o feminitatea clasica, aproape romatica, usor contrastanta, repet, cu tatuajele, freza, piercurile ce-i dau un aspect aparent dur, ferm.

 

Masajul de relaxare bun, cel erotic foarte interesant, de la clasicele unduiri si atingeri de masaj erotic pana la abandonul ei in urma atingerilor mele.A fost un masaj la care fiecare dintre noi a raspuns cu gemete, pasiune, atingeri intime practic motivul pentru care mergem la masaj si anume erotismul.Orgasmul meu a fost intens, exploziv si relaxant in acelasi timp.Sabrina se pricepe si pentru asta o recomand cu amendamentul ca nu veti gasi o "printesa" in sensul manelistic, ci o Xena razboinica si feminina in acelasi timp.

 

Note Sabrina:

 

aspect 8

prezentare 9, tocuri, un halat finut, mi-ar fi placut si un machiaj feminin, usor strident, cred ca ar prinde-o bine

masaj de relaxare 9

masaj erotic 9

GFE 10

igiena 10

 

Pentru Noblesse: eu personal nu am remarcat schimbari in salon, dar nici nu am critici legate de mobilier, renovare, etc.

In schimb "magia disparuta" asupra careia faceati referire mai sus citandu-l pe George333, tine nu atat de  aspecte statice, obiecte, confort, preturi cat de  partea vie a salonului anume personalul, fetele.Poate pentru un client nou nu e nimic remarcabil sau in neregula vizitand salonul, dar pentru unii dintre noi care am prins alte 2,3 generatii de fete fara sa vrem, judecam comparativ.

Ma uitam pe propriile-mi recenzii la salon si doar enumerand random niste nume care imi vin in minte acum Patricia, Ana-Maria(categoria model), sau Vera o basarabeanca blonda, Katty, cat si alte multe fete al caror nume nu il mai stiu, ma fac un pic nostalgic vizand acea perioada, cand nu stiam ce sa aleg.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...