Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

 

Cei care ne-au vizitat stiu ca nu ne-am preta la a manari tragerile la sorti doar pentru ca sa iasa "cine trebuie".

Asa a fost sa fie, castigatorii au iesit cum a vrut soarta, nu conteaza ca le place sau nu de salonul nostru, am incurajat tot timpul dreptul la exprimare ca orice critica fondata e constructiva pentru noi.

 

In alta ordine de idei, am vazut reactiile voastre, insa, din pacate, tocmai dinspre castigatori e liniste totala, niciun post, nimic nimic!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti

www.private-massage.ro

 

Initiativa ramane una de laudat totusi. Carcotasi vor fi mereu, peste tot, la fiecare editie (ca asa-i romanul, cum vede un lucru bun incerca sa-l strice, sa-l pacaleasca sau sa-i gaseasca defecte).

 

Organizarea (de data asta) a fost una deplorabila, v-ati sucit de mai multe ori, fapt ce a alimentat carcoteala unora. Ce nu am inteles este de ce nu ati oferit spre exemplu 2 premii numai, si un al treilea pentru un cont de pe forum care sa va ajute - cauta recenziile, posturile, etc. Sau faceti de la editie la editie ca unul dintre castigatori sa va ajute cu urmatoarea editie ;-)

 

Cat timp regulile sunt clare, si respectate de la inceput la final, carcotasii se vor vedea de la o posta. Asa..ati alimentat carcoteala lor ...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Extras din regulamentul concursului: 

Conditii de acceptare in concurs

Avem de aceasta data niste conditii mai stricte putin.
1) Pot participa membrii forumului care sunt inscrisi pe forum cu cont cel tarziu pe 31.dec.2018. Nu acceptam conturi create recent, in ultimele aprox 30 zile, ca sa nu cream discutii.
2) Fiindca ne dorim ca si membrii care participa sa fie activi pe acest forum, vom verifica inscrierile si vom accepta doar conturile care au cel putin 5 recenzii scrise pana la 31.12.2018 in cariera lor de forumisti.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

2 dintre castigatori nu au nici macar o recenzie, iar verificarea se putea face si dupa extragere pana ajungeati la 3 useri care au recenzii.

 

Deci solutii se gaseau, daca va era greu sau lene sa faceti o verificare prealabila.

 

Problema voastra a fost ca nu ati stiut sa faceti aceasta verificare si ati ales calea comoda de a va incalca propriul regulament.

Poate ca unii nu s-au incris la aceasta editie a concursului pentru ca stiau ca nu au recenzii.Si aceia si cei care au participat si au recenzii au fost defavorizati.

  • Like 2
Link spre comentariu

 

In alta ordine de idei, am vazut reactiile voastre, insa, din pacate, tocmai dinspre castigatori e liniste totala, niciun post, nimic nimic!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti

www.private-massage.ro

Nici nu e nevoie sa mai spună nimic, ar fi culmea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

 

Cei care ne-au vizitat stiu ca nu ne-am preta la a manari tragerile la sorti doar pentru ca sa iasa "cine trebuie".

Asa a fost sa fie, castigatorii au iesit cum a vrut soarta, nu conteaza ca le place sau nu de salonul nostru, am incurajat tot timpul dreptul la exprimare ca orice critica fondata e constructiva pentru noi.

 

In alta ordine de idei, am vazut reactiile voastre, insa, din pacate, tocmai dinspre castigatori e liniste totala, niciun post, nimic nimic!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti

www.private-massage.ro

 

Jenant, mai bine le manareati si extrageati participanti cu recenzii. Urmatorii extrasi dupa castigatori, care au recenzii si ar fi castigat pe drept, vor face circ aici pe pagina voastra pe buna dreptate.

Link spre comentariu

Eu zic sa se mai facă o extragere pe bune și verificați in pula mea userii intr.o ora de aici in colo. Nu e posibil sa fiți atât de incompetenti, după o săptămână să dați așa gherla.

 

PS: încă nu e pranzul!!!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna seara tuturor,

 

Am decis sa facem un concurs cu premii ca sa putem oferi ceva membrilor acestui forum.

Am facut fara probleme 4 editii si acum la editia a 5-a, cand avem cele mai valoroase premii, s-au stricat lucrurile.

 

De la a oferi ceva, s-a ajuns la tot felul de discutii, probleme, contraziceri, si de fapt s-a pierdut ideea de baza, si anume ca noi oferim ceva, nu cerem nimic de la membri.

 

De la o chestie simpla, dai like la o postare si participi la un concurs, am ajuns in dezbateri interminabile care nu conduc la nimic pozitiv, ci doar la nervi si numultumiri din partea unora dintre voi.

 

Am ajuns sa ne luam si vorbe urate prin PM-uri, si nu e ok.

 

Cu riscul de a parea neseriosi, incompetenti, si ca o dam la intors, si cu riscul de a parea ca nu suntem consecventi, o sa ne sucim iarasi.

 

Pentru concursul acesta, nu ne mai intereseaza recenziile voastre, nici despre Noblesse Unic, nici despre alte saloane.

A fost o idee proasta care uite ne face viata grea.

Sa scrieti cu placere ce doriti voi, si sa fiti obiectivi pe cat posibil.

 

O sa facem tragerea la sorti, cum am zis de acum cateva zile, fara xoxopadfoot, si cu toti restul. Pe xoxo il rugam sa ne scrie un PM ca sa ne revansam fatza de el ca ne-am luat vorba inapoi.

 

Si daca o sa vi se para un concurs incorect si de cacat, asta e, in functie de ecouri, o sa mai facem altul, sau poate ca nu mai are rost concursul daca se creeaza mai mult nemultumiri in loc sa fim toti ok.

 

Mai important e sa oferim servicii de calitate de masaj erotic, si nu vrem sa ne consumam negativ in a scrie prea mult pe forum si sa neglijam in vreun fel clientii nostri, printre care va multumim si voua celor care ne vizitati.

 

Maine la ora pranzului publicam castigatorii.

Scuze inca o data celor pe care i-am pus la munca inutil, i-am incurcat sau dezamagit.

Cu bune, cu rele, mergem inainte.

 

Revenim la ce scrie aici

https://nimfomane.com/forum/topic/13783-noblesse-unic-masaj-0727148861-0212112555/?p=5452103

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti

www.private-massage.ro

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Dar care e faza cu contul tau? Ai avut altul inainte? Sau ai acest cont de cand lumea si pamantul si e o eroare de site ca arata data aia de inregistrare? Si Reputatie -91? Nu prea te are lumea la inima. 

 

el cu pisicuts se au cum s-au avut cain cu abel. 

  • Like 3
Link spre comentariu

:pepsi

 

manceacas tre sa imi bag repede 2 zile de concediu sa citesc tot... care face repede un rezumat...

asa in general, nu se despre xoxo... el e prea valoare mare ca sa poata fi cuprins intr-un rezumat...

o sa se supere intr-o zi si o sa-si faca salonul lui de masaj si o sa organizeze concursuri cu premii pe care sa le castige numai el :)))

asa ca avetz grija...

Link spre comentariu

Știu io 2 fete pa dreptății care se dau pe bonuri de masa. Le dau lunar. Zice că fără mine nu s.ar mai duce la Cora la cumpărături. Își ia cate 3 salamuri da Sibiu când le dau bonuri. La Cora la 2 salamuri unul e gratis.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...