Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  Pentru cei care nu prea înțeleg. Diana nu e maseuză, e recepționistă. Într-adevăr, e dezinvoltă, sociabilă, comunicativă, haioasă dar, scuzați, nu arată într-un mare fel. Ar fi de nota 7 (să vezi ce mi-o iau acum).

  Sonia da, e maseuză, descrierea lui @ Sangre e corectă, cu două completări : are piercing-uri în obraji și e blondă cu părul mai scurt. Îi arde mereu de glume. Scuzați din nou, dar și în cazul ei nota e aceeași - 7 (iar mi-o iau).

  Adevărul este că la Noblesse nu sunt fete frumoase. Dacă nu vreți să-l acceptați, treaba voastră. Dar asta-i realitatea. Acu' vreo 2 ani a fost o tipă mai deosebită, Ana. În rest, nimic. Nici măcar lăudata Francesca.

  Și parcă e un făcut. Până de curând a mai fost o mignonă, Anna, frumușică, se apropia de un 8. Are recenzie de la @ Delusione, însă mult exagerată. Din păcate, de curând, a plecat și ea. N-am mai apucat să-i fac recenzie. Acum e tardiv.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

  Pentru cei care nu prea înțeleg. Diana nu e maseuză, e recepționistă. Într-adevăr, e dezinvoltă, sociabilă, comunicativă, haioasă dar, scuzați, nu arată într-un mare fel. Ar fi de nota 7 (să vezi ce mi-o iau acum).

  Sonia da, e maseuză, descrierea lui @ Sangre e corectă, cu două completări : are piercing-uri în obraji și e blondă cu părul mai scurt. Îi arde mereu de glume. Scuzați din nou, dar și în cazul ei nota e aceeași - 7 (iar mi-o iau).

  Adevărul este că la Noblesse nu sunt fete frumoase. Dacă nu vreți să-l acceptați, treaba voastră. Dar asta-i realitatea. Acu' vreo 2 ani a fost o tipă mai deosebită, Ana. În rest, nimic. Nici măcar lăudata Francesca.

  Și parcă e un făcut. Până de curând a mai fost o mignonă, Anna, frumușică, se apropia de un 8. Are recenzie de la @ Delusione, însă mult exagerată. Din păcate, de curând, a plecat și ea. N-am mai apucat să-i fac recenzie. Acum e tardiv.

 

In trecut au fost multe bunaciuni, Ana da, Vera(am fost de macar 10 ori la ea), Patricia care apoi a trecut la Mon Amour.A mai fost o tipa, am pus eu poze in costum de Craciunita, recenzie veche de un an sau doi.Mai erau niste tipe pe zi senzationale care nu au facut multi purici, depinde cat de des ai mers.Mie mi-a placut foarte mult  si o tipa Miky, am fost in decembrie 2018, fosta animatoare, din pacate a plecat.

 

In rest sunt de acord cu tine, cu tot ce ai spus.

In continuare cred ca sunt fete in salon care nu ar trebui sa apara la prezentare, care sunt de saloane gen Desiree, Exces, alea de 120 de lei, dar probabil nu este usor sa gasesti fete frumoase, mai ales ca o fata noua trebuie sa se adapteze mediului de acolo.Am un feeling ca alea mai vechi  mananca de vie o caprioara noua in masaj.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sangre, iti multumim pentru recenzie si pentru ca ne-ai vizitat.

Diana si Sonia iti transmit "pupici"

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Promotia happy hour mai este valabila ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Promotia happy hour mai este valabila ?

 

PROMOTIILE LUNII MARTIE

 

PROMOTIE PENTRU REZERVARE ONLINE

DISCOUNT Faceti o rezervare online folosind formularul dedicat de la noi de pe site si primiti 50 Ron discount la masajul erotic clasic, erotic VIP Fantezie si pachete SPA. Masajul trebuie sa inceapa pana in ora 20.00. Promotie valabila in fiecare zi a saptamanii. Urmariti linkul de mai jos pentru a rezerva:

https://www.private-massage.ro/rezervare-online/

PROMOTIE 100 Ron CADOU DE ZIUA TA

Iti facem si nou un cadou de ziua ta! Viziteaza-ne chiar de ziua ta (sau o zi mai inainte sau cu o zi dupa, daca esti prea ocupat chiar in ziua magica). Cumpara un masaj erotic clasic, erotic VIP fantezie sau pachet SPA, si primesti pe loc 100 Ron discount la nota de plata. Clientul trebuie sa faca dovada datei nasterii cu un act de identitate. Aceasta oferta nu poate fi cumulata cu alte oferte/promotii/discounturi. Serviciile care includ 2 maseuze simultan sunt excluse din oferta.

SAUNA GRATUIT!

Luna aceasta oferim gratuit 15 minute de acces la sauna tuturor clientilor care rezerva o sesiune de masaj, indiferent de ora la care ne vizitati.

Astfel, primiti 75 minute la pret de 60, deoarece faceti 15 minute de sauna gratuit + 60 minute de masaj.

Va asteptam cu drag!

 

Astea sunt promotiile de luna asta, cea de Happy Hour nu mai este valabila momentan...

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In trecut au fost multe bunaciuni, Ana da, Vera(am fost de macar 10 ori la ea), Patricia care apoi a trecut la Mon Amour.A mai fost o tipa, am pus eu poze in costum de Craciunita, recenzie veche de un an sau doi.Mai erau niste tipe pe zi senzationale care nu au facut multi purici, depinde cat de des ai mers.Mie mi-a placut foarte mult  si o tipa Miky, am fost in decembrie 2018, fosta animatoare, din pacate a plecat.

 

In rest sunt de acord cu tine, cu tot ce ai spus.

In continuare cred ca sunt fete in salon care nu ar trebui sa apara la prezentare, care sunt de saloane gen Desiree, Exces, alea de 120 de lei, dar probabil nu este usor sa gasesti fete frumoase, mai ales ca o fata noua trebuie sa se adapteze mediului de acolo.Am un feeling ca alea mai vechi  mananca de vie o caprioara noua in masaj.

 

Buna,

 

Esti un bun cunoscator al salonului nostru, deoarece esti client fidel de atatia ani.

Intr-adevar, nu  usor sa gasesti fete frumoase si mai ales serioase.

Au mai fost fete minunate dar care nu puteau respecta un program de lucru minimal, ori, din respect fatza de clientii nostri care isi faceau programari la ele si apoi ele nu ajungeau la munca, am intrerupt colaborarea cu aceste persoane.

Poate alte saloane accepta asa ceva, am acceptat si noi uneori, insa s-a dovedit a nu fi o solutie buna, cred ca pe termen mediu si lung e mai bine sa ai in echipa fete care iau job-ul in serios.

 

Da, fetele vechi sau foarte vechi, in orice salon, au o "gasca" a lor, si la noi am avut probleme din astea in trecut, insa acum suntem ok, orice fata noua e sprijinita sa se integreze.

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Pentru cei care nu prea înțeleg. Diana nu e maseuză, e recepționistă. Într-adevăr, e dezinvoltă, sociabilă, comunicativă, haioasă dar, scuzați, nu arată într-un mare fel. Ar fi de nota 7 (să vezi ce mi-o iau acum).

  Sonia da, e maseuză, descrierea lui @ Sangre e corectă, cu două completări : are piercing-uri în obraji și e blondă cu părul mai scurt. Îi arde mereu de glume. Scuzați din nou, dar și în cazul ei nota e aceeași - 7 (iar mi-o iau).

  Adevărul este că la Noblesse nu sunt fete frumoase. Dacă nu vreți să-l acceptați, treaba voastră. Dar asta-i realitatea. Acu' vreo 2 ani a fost o tipă mai deosebită, Ana. În rest, nimic. Nici măcar lăudata Francesca.

  Și parcă e un făcut. Până de curând a mai fost o mignonă, Anna, frumușică, se apropia de un 8. Are recenzie de la @ Delusione, însă mult exagerată. Din păcate, de curând, a plecat și ea. N-am mai apucat să-i fac recenzie. Acum e tardiv.

 

Cerrone, fetele noastre te asteapta sa te "jumuleasca" putin ca le-ai facut urate!

Fa-ti o programare si fii pregatit sa "ti-o iei".

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Cerrone, fetele noastre te asteapta sa te "jumuleasca" putin ca le-ai facut urate!

Fa-ti o programare si fii pregatit sa "ti-o iei".

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Io apriape ca m-am undragostit de Sabrina, nu va luati dupa Cerrone, averi fete misto si se sinte ca s-a schimbat managementul. E faina Diana, brrrr, as baga o fisa, geeee

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cerrone, fetele noastre te asteapta sa te "jumuleasca" putin ca le-ai facut urate!

Fa-ti o programare si fii pregatit sa "ti-o iei".

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Scuzaţi. Am spus că nu sunt frumoase. Ceea ce nu înseamnă că sunt urâte. E o diferenţă, totuşi.

Şi sunt simpatice. Mai zilele trecute erau vreo 5-6 în camera de aşteptare şi ziceau nerăbdătoare: " Să vină pulili". Să vină !  :D

Link spre comentariu
  • Oras:covasna
  • Oras:covasna

Acu' io ştiu, fiecare cu standardele, pretenţiile şi gusturile lui. De exemplu Betty, Cristina şi Sophie mi s-au părut atrăgătoare, fără a fi frumoase.

 

La ma-ta cand te duci sa ti faca un masaj ? Poate nu te prosteste cu vioara, si ti face o muie pe bune.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La ma-ta cand te duci sa ti faca un masaj ? Poate nu te prosteste cu vioara, si ti face o muie pe bune.

 

 Îţi fac o surpriză:  te bag în pizda mã-tii cu picioarele înainte şi-ţi dau şi muie dupã aia

Link spre comentariu
  • Oras:covasna
  • Oras:covasna

 Îţi fac o surpriză:  te bag în pizda mã-tii cu picioarele înainte şi-ţi dau şi muie dupã aia

 

Prostalaule, sa nu te ingramadesc pe la vreun salon, ca vine garda greu mai acolo :)). 

Mananci cacat, si plescai pe deasupra, de zboara detalii despre tine... etc etc. 

Link spre comentariu
  • Oras:Jamaica
  • Oras:Jamaica

Prostalaule, sa nu te ingramadesc pe la vreun salon, ca vine garda greu mai acolo :)). 

Mananci cacat, si plescai pe deasupra, de zboara detalii despre tine... etc etc. 

 Mai taci mă cufuritule  :laugh2  :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Săptămâna aceasta am avut ocazia să o aleg pentru masaj pe Adda și chiar am ales-o :) Mai special la Adda a fost că a reușit să fie foarte tandră, ceea ce pentru mine este o surpriză, pentru că foarte rar am întâlnit maseuze așa de drăgăstoase :)  Acționează atât de bine pe planul acesta, că era cât pe ce să mă rup de realitate și să mă îndrăgostesc de ea. Masajul de relaxare mi-a plăcut, dar masajul erotic mai puțin, poate că aștept mereu să fiu surprins cu ceva. Prefer femeile slim, ea nu se încadrează în categoria asta, dar e o fată drăguță și are o fire caldă, ceea ce pentru mine contează mult.


     


>Erotism :  8   


>GFE :        9   


>Atitudine :9   


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Săptămâna aceasta am avut ocazia să o aleg pentru masaj pe Adda și chiar am ales-o :) Mai special la Adda a fost că a reușit să fie foarte tandră, ceea ce pentru mine este o surpriză, pentru că foarte rar am întâlnit maseuze așa de drăgăstoase :)  Acționează atât de bine pe planul acesta, că era cât pe ce să mă rup de realitate și să mă îndrăgostesc de ea. Masajul de relaxare mi-a plăcut, dar masajul erotic mai puțin, poate că aștept mereu să fiu surprins cu ceva. Prefer femeile slim, ea nu se încadrează în categoria asta, dar e o fată drăguță și are o fire caldă, ceea ce pentru mine contează mult.

     

>Erotism :  8   

>GFE :        9   

>Atitudine :9   

 

 

Iti multumim pentru recenzie, intra-adevar Adda are ceva al ei, e foarte "pisicoasa" si calda.

Speram sa stea cat mai mult in echipa noastra.

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un weekend minunat tuturor, noi asta seara avem multe maseuze...
 

29/03/2019 Vineri / Friday / Venerdi
Program fete / Girls schedule / Ragazze orario
Masseuse / Masseuses / Massaggiatrice:
12(noon)-22 Jasmin
12(noon)-02am Cristina
14-23 Katy
14-04am Inna
16-06am Camelia
18-02am Adda
18-04am Betty
20-06am Karina, Alice, Sonia, Laura, Julia
--
Receptionist: Rebecca / Lily
Va asteptam! See you soon! Vi aspettiamo!
Have a nice weekend!
 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Va fac o donație sa aveți și voi contul ala verde? Nu de alta, dar cred ca de-aia nu ați mai făcut extragerea promisa ca nu aveați cum sa trimiteți codurile.

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

      Am avut parte de o oră de masaj cu Sonia.  Este comunicativă și știe să destindă atmosfera, pentru mine sunt importante aceste aspecte. Este atrăgătoare, înaltă, are sânii mari. Aș fi preferat să fie mai subțirică, dar, până la urmă, o văzusem și altă dată și știam că e voluptoasă, dar voiam să o cunosc mai bine și o apreciez pentru că știe să se facă plăcută și e haioasă. Am uitat cam repede cum a fost masajul de relaxare pe care mi l-a făcut, dar mai important e că la capitolul erotism s-a adaptat la preferințele mele, se descurcă bine. 


     


>Erotism :  9   


>GFE :        7,5  (cuminte) 


>Atitudine :9  (comunicativă, jovială)


  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

      Am avut parte de o oră de masaj cu Sonia.  Este comunicativă și știe să destindă atmosfera, pentru mine sunt importante aceste aspecte. Este atrăgătoare, înaltă, are sânii mari. Aș fi preferat să fie mai subțirică, dar, până la urmă, o văzusem și altă dată și știam că e voluptoasă, dar voiam să o cunosc mai bine și o apreciez pentru că știe să se facă plăcută și e haioasă. Am uitat cam repede cum a fost masajul de relaxare pe care mi l-a făcut, dar mai important e că la capitolul erotism s-a adaptat la preferințele mele, se descurcă bine. 

     

>Erotism :  9   

>GFE :        7,5  (cuminte) 

>Atitudine :9  (comunicativă, jovială)

 

 

Buna Rafa121,

 

Multumim pentru vizitasi pentru recenzie. Sonia e o maseuza frumoasa si cu sex-appeal.

Pe data viitoare!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...